Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Kuj i thojne vaz e mir ne shkoder
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Vaskja
Tue Jul 28 2009, 03:43pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
kush jam un i her me gjyku vajz te mire apo te keqe....asht femen ne rradh te pare per mu...e mire e keqe s'ka randesi per mu...mjafton qe te sillet mire me mu dhe te me pershtatet asht klas...


Back to top
Dergutsiani
Tue Jul 28 2009, 05:29pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
hahahhah super girl me ken ti vajz e keqe qa i takon me ken tjerat

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
lissandro
Tue Jul 28 2009, 05:41pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Vaskja ka shkruar:

kush jam un i her me gjyku vajz te mire apo te keqe....asht femen ne rradh te pare per mu...e mire e keqe s'ka randesi per mu...mjafton qe te sillet mire me mu dhe te me pershtatet asht klas...

hahahah vaskja sa tolerant kek ba qysh se ke ken pa ardh ne forum ~X(

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Dergutsiani
Tue Jul 28 2009, 06:07pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
vaskja tolerant ecfare tolerantit

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
Al Bundy
Tue Jul 28 2009, 07:05pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

sa vajze e keqe jam. kam nderin me kenMundoju sa te duash me kene.Ta ka prish shkolla biografine.I ke pas gjithmone tana 10-ta:DBack to top
Dergutsiani
Tue Jul 28 2009, 07:57pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
kur thu i ke pas tana 10-ta dihet se i ka pas tana 4-sha me bisht

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
Engel
Sun Nov 01 2009, 10:47pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
Per mua personalisht njeriu nuk duhet ti nzjerre vlerat e cilesite nga njerezit.Por te jete e bindur ne vetvete se eshte nje vajze e mire.Opinjoni nuk do te arrij kurre ta kenaqi sado qe ajo mundet te rri e mbyllur mbrenda mureve dite e nate.Perkundrazi.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Pitkini
Wed Nov 04 2009, 04:50am
Insan

Registered Member #3413
Joined: Fri Oct 23 2009, 01:23am

Posts: 77
Vajz t'mir i thojn asaj: qe t'lan te shplan, e te nxjerr ndill e te than lmao
Back to top
SuperGirl
Thu Nov 05 2009, 12:51am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Miri74 ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

sa vajze e keqe jam. kam nderin me kenMundoju sa te duash me kene.Ta ka prish shkolla biografine.I ke pas gjithmone tana 10-ta:Dmass..nuk e kisha mendu. jam hala ne kohe me ndryshu
ket vit du me mbetBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
L - N
Sun Nov 08 2009, 01:11pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Pa dasht me offendu apo me ranu at qi ka hap kyt teme ngacmimi saj asht tu me detyru me dhan menimin tem pamvarsisht se sasht tu me pyt kush per at pune

Dihet tash se gjithca asht simas intelektit, personalitetit, fazave dhe rrethanave por gjithsesi ikjo teme me duket taman teme kot si shum tema ne kyt forum.

Me duket kot sepse asht paragjykuse si fillim por mi tana e gjej kyt tem krejt kot sepse bazohet vetem ne hamenje, konceptime qe vet kto jan te bazume ne thashetheme, ky tha ai tha, qi shumica e atyne qi i perdorin vete jane te smure vet prej ktyne gjanave.

Shkurt duhet me i njoft vajzat me i vlersu se koha e epoks te gurit apo bronxit me ti njoft fisi, kojshia, lagjaja, qyteti, katuni apo forumi ka kalu e na shqiptart e lam trush me zakone te shemtume te linuna prej injorancet bajm mire me dal ne diell heret a vone se na kalbi errsina.


Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
cherry-girl
Sun Nov 08 2009, 01:16pm
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
pse mos me than,,,shkoder vec vajza te mira ka,,,nuk i ka kush e skeni pse me i sha edhe pikeBack to top
shkodra
Sun Nov 08 2009, 01:22pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hera e pare qe nuk di me i dhan pergj nje teme......no comment

no comment......
Back to top
cherry-girl
Sun Nov 08 2009, 01:26pm
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
ashtu te lumteeeeee,,,,skeni ca me thanBack to top
babo
Sun Nov 08 2009, 06:52pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
e rendesishme asht kush asht vajze e mire, jo kujt i thojne

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Xhulio8
Sun Nov 08 2009, 06:54pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
njasaj qe nuk eshte e shvirgjerume
Back to top
shkodra
Sun Nov 08 2009, 06:59pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahah qa ja ke fut kot ti ma siper....

no comment......
Back to top
Xhulio8
Sun Nov 08 2009, 07:01pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
po qa me ba tesh hi hi hi hi hi
Back to top
_GUINNESS_
Sun Nov 08 2009, 07:02pm
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
NO COMENT NO COMENT TE MIRAT JANE MU MAJT PER MUZEUM SE RRALLE I GJEN SOT NE SHKODER
Back to top
Holly
Mon Nov 16 2009, 01:19pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
babo ka shkruar:

e rendesishme asht kush asht vajze e mire, jo kujt i thojne
kjo eshte pergjigjeja

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
LUPEN
Fri Nov 20 2009, 12:58am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
vajz e mire i thojn asaj qe ta len :-)


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Gurabi
Fri Nov 20 2009, 02:39pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
muuuuuuuuuuuuuuu


ky siper pffffffffffffff

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
LUPEN
Tue Nov 24 2009, 01:02am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
kja siper ppffffffffff


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Bozho
Sun Nov 29 2009, 04:38pm

Registered Member #3363
Joined: Mon Oct 05 2009, 01:52pm

Posts: 226
e mira asht e mire gjithkund e jo vetem ne Shkoder
Back to top
Ultra-Shkodrane
Sat Jun 26 2010, 02:44pm
Registered Member #3169
Joined: Sat Jul 18 2009, 05:40pm

Posts: 106
tetana jena te mira, te amla si mjalta, e te pa zevensueshme, se sida qi te jena prap se prap ju na bani ishtu, e ju na doni ishtu, kshtu qi ju djemt e burrat hipoktit bani ma mre me na dasht fort se me nejt tuj u anku kot nasi kot, se si na doni ju na keni
Back to top
belgium
Wed Aug 11 2010, 11:34am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
LUPEN ka shkruar:

vajz e mire i thojn asaj qe ta len :-)


hahhahahahahahha te len pasaporten pa viz ......

mendoj se sduhet gjyku kshtu sot s evajza te mira ka gjithkund e e keqe bahe tvetem kur ajo ka dal ose ka ra ne dor te keqe, se duhet mendu edhe te motra jote iher para se me dhan nji opinion per motren e dikujt.....
per mu ne shkode rfemrat (vajzat)jan top modele klass u knaqa ke knaqsi me pa neper bulevarde keto femra FINE....
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2841 sec, 0.0439 of that for queries. DB queries: 75. Memory Usage: 3,214kB