Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Fashion - Estetike - Glamour
 
<< Previous thread | Next thread >>
Parfumet
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Thu Sep 27 2007, 04:23pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Un jam pak Parfume-addict (:


Parfumi qe perdori xakonisht asht Joop.

Mandej mvaret prej rastit.

ne vere perdori Armani ose 121 se asht ma i fresket

Kur shkoj me pushime perdori Kenzo (asht pa i that dhe ka nji ere te tharpt)

Dikush ne pune me ka dhuru David Beckham's parfume dhe e perdori vetem ne raste te rradha kur ja vone per pune.

Gjithashtu Polo Sport, Boss dhe Calvin Kline me pelqejn shum dhe i perdori kur t'mi kapin dora
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Sep 28 2007, 02:54pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
bud po kur ke ken 1 vjec cfare parfumit ke perdor? lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
::bud::
Sat Sep 29 2007, 09:57amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
nuk e maj mend mduke lang sherbelet.
po per gjelatin kam perdor voj vegjetal...
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Oct 01 2007, 05:05pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
pse s'thu ti qe i paske pas tana firmato ose si i thojme ne n'amerike brand names... lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
::bud::
Tue Oct 02 2007, 08:48pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
I kam pas lidhjet e forta dikur nkoh t'Enverit se kam ken karrocjer. ha ha hahaaaaaaaaa
Back to top
*Princess*
Tue Oct 02 2007, 08:55pm

Registered Member #1282
Joined: Thu Sep 27 2007, 11:03am

Posts: 1998
parfumet!!!!
I love the new diesel,eshte fantastik,mpelqen burberry brit dhe YSL ne shishen nforme zemre,uuuuuuuuuuu sa e bukur eshte.uuu edhe shishja e funit e jeniffer lopez eshte e bukur shume

[ Edited Tue Oct 02 2007, 08:55pm ]

Do te jepja jeten per te mos vdekur kurre...
Back to top
::bud::
Tue Oct 02 2007, 10:11pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
ty mduket te pelqekan ma shum shishet se parfumi.

A ta nisi i domizhan rakijet?
Back to top
*Princess*
Tue Oct 02 2007, 10:13pm

Registered Member #1282
Joined: Thu Sep 27 2007, 11:03am

Posts: 1998
::bud:: ka shkruar:

ty mduket te pelqekan ma shum shishet se parfumi.

A ta nisi i domizhan rakijet?reklama e shet mallin sot

Do te jepja jeten per te mos vdekur kurre...
Back to top
::bud::
Tue Oct 02 2007, 10:14pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
True.
Back to top
*Princess*
Tue Oct 02 2007, 10:16pm

Registered Member #1282
Joined: Thu Sep 27 2007, 11:03am

Posts: 1998
e di,ha ha ha

Do te jepja jeten per te mos vdekur kurre...
Back to top
::bud::
Tue Oct 02 2007, 10:17pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
qa i ban shishet kur marojn?
Back to top
::bud::
Tue Oct 02 2007, 10:18pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
un i mushi me t'rexhna.

... a e din si i man aj fustani i J.Lopez???? ske nevoj per fuqi hiq.
Back to top
Guest2983928
Wed Oct 03 2007, 03:31am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Edhe un jam pak si shum manjake parfumash.
M'asht ba ves me majt gjithmon nje esence.
Nejse, desha te bej nje koment ne lidhje dicka
qe lexova mesiper "Parfumat ne Shqiperi". Vjet
isha atje dhe dolme i dit ne Zdrale e shof un aty
nji faqe "murit" mush n'parfuma. I tham un a mund
ta shof pak parfumin Light Blue te D&G t'lutem.
Posi thot dhe e ve un pak te manga. Flm i tham un
dhe ja kthej. Vallaj gjithca mund ti thush vec parfumi
Light Blue i D&G nuk ishte...aj si me ken i hollum me uj
e sa shkova ne shpi mazalla se i vite era. Un nuk e di...
ka mundsi te kete dyqane qe i kan origjinalet e
normalisht bajn shtrejt po aty ku pash un....jaaa.

Momentalisht po perdor "Amor Amor" te Cacharel.
Ere e amel e shum e mire.


Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Oct 03 2007, 02:19pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
deshe edhe parfum origjinal n'zdrale ti eeee? po ca asht zdralja moj fifth avenue New York aaaa? normalisht qe cdo gja ne zdrale asht fallco...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SuperGirl
Wed Oct 03 2007, 06:41pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ne fakt ne zdrale asht nje vend qe i shesin parfumet e mira sepse jane te vjedhuna nga jashte shtetit (nuk po e tregoj vendin lol) dhe kam pershtypjen se jane origjinale, e mbajne eren

Deja edhe une e kam ves me mbajt nje shishe te vogel gjithmone me vedi, ne portofol e kam per momentin jam tu perdor rouge te christian lacroix edhe pse s'po ma ban shume qejfin....[ Edited Wed Oct 03 2007, 07:01pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
*Princess*
Wed Oct 03 2007, 06:44pm

Registered Member #1282
Joined: Thu Sep 27 2007, 11:03am

Posts: 1998
::bud:: ka shkruar:

un i mushi me t'rexhna.

... a e din si i man aj fustani i J.Lopez???? ske nevoj per fuqi hiq.


edhe une si ti baj,i mushi me speca !amazed

Do te jepja jeten per te mos vdekur kurre...
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Oct 03 2007, 08:08pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
hajde qa bakeni turshia ju ktu... hahahahhahahhaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
::bud::
Sat Oct 06 2007, 12:41amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
i bajm edhe mire bile.
... Mandej i shesim si "Lokja's parfume"
Back to top
123456
Sat Oct 06 2007, 01:36pm

Registered Member #1001
Joined: Thu Aug 02 2007, 11:18am

Posts: 394
Un preferoj Axe, nji lloj qe e kam gjete ktu ne Padova krejt rastesisht, ne nje supermarket. Nuk ban as shtrejt. Fragranca asht Wood Pine.
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Oct 10 2007, 05:12pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Axe asht body spray ose shower gel my friend nuk kam pa hala cologne AXE!...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
::bud::
Fri Oct 12 2007, 12:36pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
as un jo. Kjo asht si me than parfum Gillette hahahahaaaa
sebastian89 mduket se keka mall Turk iky.
po N'itali thuj ti qa s'gjen edhe breke Ferrari hahaha ahahhaa
Back to top
shkodra
Fri Oct 12 2007, 06:09pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahhahaahhahahahahaa bud je i madh hahahahah

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Oct 12 2007, 07:46pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
hahahahahhahahahahaha... i madh

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
*Princess*
Mon Oct 15 2007, 01:13pm

Registered Member #1282
Joined: Thu Sep 27 2007, 11:03am

Posts: 1998
kto dy parfume perdor une kohet e fundit,uuuu sa eren e mire,......hahahahha[ Edited Mon Oct 15 2007, 07:01pm ]

Do te jepja jeten per te mos vdekur kurre...
Back to top
*Princess*
Mon Oct 15 2007, 01:15pm

Registered Member #1282
Joined: Thu Sep 27 2007, 11:03am

Posts: 1998
[ Edited Mon Oct 15 2007, 07:02pm ]

Do te jepja jeten per te mos vdekur kurre...
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3173 sec, 0.0858 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,067kB