Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Velipoj Shkoder
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
This thread is now closed
Author Post
Al Bundy
Fri Sep 10 2010, 07:09pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Pamja qe kisha nga shtepija pushimit ne Velipoje. Not bad.


Back to top
OLIVE OYL
Fri Sep 10 2010, 07:09pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Miri74 ka shkruar:

Te tjerat nuk ndryshojne shume me kto ma siper..kur i ke ba kto foto?***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Fri Sep 10 2010, 07:14pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ne fillim te gushtit..Back to top
OLIVE OYL
Fri Sep 10 2010, 07:18pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
aaa kujtova mas i ke ba dje thash kot si skekena pa ;P
edhe une kam ba da foto dje***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Fri Sep 10 2010, 07:19pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Na i ven kur te dush ato te tujat se jane ma te freskta e kan ma lezet se arshivat tona/Back to top
OLIVE OYL
Fri Sep 10 2010, 07:29pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082Qe ma Miri74 ca hoqa...***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Fri Sep 10 2010, 07:35pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
T'lumshin durt! Une paskam ken me ardh ne shtator. Nuk keka kerkush .Me t'pas lezet shpirti(e kam pa ironi).Back to top
OLIVE OYL
Fri Sep 10 2010, 07:39pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
flm.edhe uji ishte shum i mir dje***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Fri Sep 10 2010, 07:42pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mrekullia vet. A mos do t'ken i paster!Back to top
☼sunshine
Fri Sep 10 2010, 07:45pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Ju lumt dora per fotot....shume te bukra

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
- Stella -
Fri Sep 10 2010, 07:54pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Ju lumt dora per fotot,tana tbukra .

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
S~erenity
Sun Sep 12 2010, 12:56am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Lec Neli ka shkruar:
Velipoja Shkoder


Patriot, t'lumshin durt se me pelqyne pa perjashtim, shkosh sa ma shpesh dhe i mirepresim fotot gjithmone. ^:)^
Back to top
S~erenity
Sun Sep 12 2010, 01:02am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Miri74 ka shkruar:

Pamja qe kisha nga shtepija pushimit ne Velipoje. Not bad.

nice view Miri!
Back to top
S~erenity
Sun Sep 12 2010, 01:04am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Olive Oyl ka shkruar:
Qe ma Miri74 ca hoqa...


po m'kujtohet tu ece njaty n'breg te detit, nice one Olive Oil!
Back to top
Alterran
Sun Sep 12 2010, 08:25am
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
Miri74 ka shkruar:

T'lumshin durt! Une paskam ken me ardh ne shtator. Nuk keka kerkush .Me t'pas lezet shpirti(e kam pa ironi).


heheh per plazh po.
per me taku njerz jo

mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
Al Bundy
Sun Sep 12 2010, 02:22pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Alterran ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

T'lumshin durt! Une paskam ken me ardh ne shtator. Nuk keka kerkush .Me t'pas lezet shpirti(e kam pa ironi).


heheh per plazh po.
per me taku njerz joUne plazh e uje te mire deshta. Si efekt anesor mu desht mu pa ma tane fisin e me degju ate romunen tu bertite te Babilonia qysh diten e pare. Shyqyr qe u bana mu pa me disa forumista se per pak kam ken tu shku me u anku te Kryetari i Kooperatives.Back to top
Al Bundy
Sun Sep 12 2010, 02:40pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Fotoja asht marre kur kalon Xhabijen me dal prej Shkodret. Ajo pjesa e trotuarit prej 100 metrash per biçikleta e vetmja ne qytet e standarteve evropiane. Per fat te keq kjo ishte pamja e saj 3 here rresht qe kalova aty per me shky ka shetitorja te Ura e Bunes.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Sep 12 2010, 03:02pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

Fotoja asht marre kur kalon Xhabijen me dal prej Shkodret. Ajo pjesa e trotuarit prej 100 metrash per biçikleta e vetmja ne qytet e standarteve evropiane. Per fat te keq kjo ishte pamja e saj 3 here rresht qe kalova aty per me shky ka shetitorja te Ura e Bunes.[-(

I care and I wish well!

Back to top
L€OÑ
Sun Sep 12 2010, 03:25pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
Ska ma, si me ken ne NAPOLI plenat neper rrug .
Back to top
Cen Durimadhi
Sun Sep 12 2010, 03:28pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Miri74 ka shkruar:

Fotoja asht marre kur kalon Xhabijen me dal prej Shkodret. Ajo pjesa e trotuarit prej 100 metrash per biçikleta e vetmja ne qytet e standarteve evropiane. Per fat te keq kjo ishte pamja e saj 3 here rresht qe kalova aty per me shky ka shetitorja te Ura e Bunes.
e ca don te kjo tem Velipoj Shkoder


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Sun Sep 12 2010, 03:36pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Se asht ne Shkoder?Back to top
Alterran
Sun Sep 12 2010, 06:11pm
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
hahahahahah...

mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Sep 12 2010, 10:28pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

Se asht ne Shkoder?


Hahahaha Miri me pelqen qe bjen si ate te bukuren edhe te shemtumen ^:)^ kshtu asht syni i te paanshmit. Merr kenaqesi prej te bukures po ndien dhimje prej te shemtuares qe mundet shume thejshte me rregull e stabilitet te permiresohet. Rrespekt per kendveshtrimin tan naqe

I care and I wish well!

Back to top
LUPEN
Sun Sep 12 2010, 10:53pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
si bani edhe ju ,plehna gjen edhe midis new yorkut dhe ne kryeqytedt ma te medha ne bote. :-)


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Sep 13 2010, 09:27am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
LUPEN ka shkruar:

si bani edhe ju ,plehna gjen edhe midis new yorkut dhe ne kryeqytedt ma te medha ne bote. :-)


Itu ku jetoj une, nuk mundesh me gjete nje leter ne toke jo ma meturina flisni per qytetet tuaja :d

I care and I wish well!

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3151 sec, 0.0921 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,160kB