Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Velipoj Shkoder
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
This thread is now closed
Author Post
Al Bundy
Tue Sep 07 2010, 07:07pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
KeJsi ka shkruar:

♥sunshine♥ ka shkruar:


>-) edhe ne velipoj kshu shtazashKejsi kot po ishan se joga jane tu ba/Back to top
cherry-girl
Wed Sep 08 2010, 01:18am
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
~*Christel*~ ka shkruar:

.
niceBack to top
☼sunshine
Wed Sep 08 2010, 08:31am
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Miri74 ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

♥sunshine♥ ka shkruar:


>-) edhe ne velipoj kshu shtazashKejsi kot po ishan se joga jane tu ba/


pssssss apo s'ishin 1m e nji qebap......njaq tru kan sa s'gjen mnyra tjera me fitu lekun....

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Sep 08 2010, 09:51am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
~*Christel*~ ka shkruar:

fotoja klasike :dVery nice darling origjinale it is se ne e kena shkrujte ne te lagun ti ne te thate

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Sep 08 2010, 09:54am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
~*Christel*~ ka shkruar:

te INNA :d
Christel I like your vision! Always unique je girl

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Sep 08 2010, 10:03am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Lec, jam mahnite me fotot tuaja dhe me origjinalitetin e shprehun nepermjet seciles prej tyne. Si artikujt e gjate, edhe fotot ishin te pafund po ama te them te drejten, fotot ne te kunderten e gazetave, i kam shiju, shiku, vezhgu e marre mbresa te kandshme me shume ngadalesi, kenaqesi dhe mund te them, te lumshin duart se me te vertete i talentum keke edhe per me i shkrepe. Falemners qe na i solle ne forum per ne qe nuk e kishim fatin me e perjetu aty personalisht
Shume shume te bukura dhe nuk di me i nda se ishin njena ma e bukur dhe e vecante se tjetra po megjithate, po vecantoj nje te flamurit me pelqeu shume thank you again je me te vertete djale zotni e gezon rrespektin tem si a-cat

I care and I wish well!

Back to top
Cen Durimadhi
Wed Sep 08 2010, 06:49pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
♥sunshine♥ ka shkruar:

.

hahahaha i ket djalin si ka sjedh kryt per mas me e pa e njof hahahahaha

o sun pa ti pse nxjerr miletin e huj ktu maj

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
☼sunshine
Wed Sep 08 2010, 09:55pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
kuj ti bi skam ca i baj Cen ma ka kap dora

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
- Stella -
Thu Sep 09 2010, 09:23am

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
~*Christel*~ ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

~*Christel*~ ka shkruar:

hypa ne velipoja's eye :dA t'vjen marre? Edhe lojnat per fmi i paske ba?/Dper nate ne gondola edhe ne ate big eye...se mos kisha naj gja ma te mire me ba :p


Christel sje e vetmja,edhe vet ne Gondola,ne fund krejt hypshe sa her,ne big eye jo se ishte pak i lodhun e u sjellte kadal

[ Edited Thu Sep 09 2010, 09:23am ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
~*Christel*~
Thu Sep 09 2010, 06:09pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
haahh kadal u sjellte, tamam per qef tem se une i vuj lartesit! Provoje, provoje se asht qef edhe njashtu
Back to top
Al Bundy
Thu Sep 09 2010, 08:17pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
.

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Sep 09 2010, 08:57pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

.
Beautiful backround Miri po deshta me te pyte, subjektet a jane si baze e ndertimeve te reja?

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Thu Sep 09 2010, 09:00pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
M'fal a-cat, a mundesh me ma perserit pytjen me terma te tjere se nuk e kuptova..Back to top
Mbreteresha
Thu Sep 09 2010, 09:02pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
njaty thot ..a jane tu u ba holtele te reja aaa?

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Sep 09 2010, 09:03pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

M'fal a-cat, a mundesh me ma perserit pytjen me terma te tjere se nuk e kuptova..


Njata dy ndertesa a ca jane nuk e di naqe...deshta me te pyte a jane si me thane dicka ne ndertim e siper si me pa shtru themelet or something like that...s'di a jam e kjarte...? Kurioze isha

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Thu Sep 09 2010, 09:05pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Oh, pergjigja asht jo. Jane ndertime te Fishtes po qe jane pezullu se i kan nis pa leje .Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Sep 09 2010, 09:08pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

Oh, pergjigja asht jo. Jane ndertime te Fishtes po qe jane pezullu se i kan nis pa leje .


Hahaha e sheh, dicka me kapi syni e bukur fotoja naqe shume origjinale te lumshin duart

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Thu Sep 09 2010, 09:11pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ne fakt mu dha mundesia me hup ne katin e fundit te nje apartamenti perballe gja qe me lejoi me ba disa foto me Velipojen ne horizont.Back to top
~*Christel*~
Thu Sep 09 2010, 09:15pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
ku jane fotot? :-?
Back to top
Al Bundy
Thu Sep 09 2010, 09:20pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Pse po m'bertet?:DBack to top
Al Bundy
Thu Sep 09 2010, 09:20pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Te tjerat nuk ndryshojne shume me kto ma siper..


Back to top
~*Christel*~
Thu Sep 09 2010, 09:27pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Miri74 ka shkruar:

Te tjerat nuk ndryshojne shume me kto ma siper..

ohhh gondola :x

Fotot jane shume te bukura, me pelqejne ngjyrat qe i ke dhane. Aparati jem i nxjerr si te vdekuna. Tana me duhet me i rregullu me picasa per me i dhane pak ngjyre
Back to top
~*Christel*~
Thu Sep 09 2010, 09:28pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
ose perndryshe duhet me i ba bardh e zi
Back to top
Alterran
Thu Sep 09 2010, 09:41pm
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
bani me fotoshop e nepi ifije saturim e pak si shum vibranc.

mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
Al Bundy
Fri Sep 10 2010, 07:06pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
~*Christel*~ ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Te tjerat nuk ndryshojne shume me kto ma siper..ohhh gondola :x

Fotot jane shume te bukura, me pelqejne ngjyrat qe i ke dhane. Aparati jem i nxjerr si te vdekuna. Tana me duhet me i rregullu me picasa per me i dhane pak ngjyreNe fakt une nuk ja tham photoshopit por kam pas ble nji aplikacion per iphone( tane fotot jane te marruna me te) dhe ai kishte shume opsione automatike per me t'lan me lujt me fototografijat.
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2888 sec, 0.0930 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,128kB