Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
 
<< Previous thread | Next thread >>
GEZUAR KRISHTLINDJET
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Guest2983928
Sat Dec 24 2011, 09:48pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Gezuar Krishtlindjet per te gjithe besimtaret e fese se Krishtere!

Uroj t'i kaloni plot harmoni e lumturi keto dite afer njerezve te zemres

Ju pershndes me ikyt foto. E kam ba me cel nje dite tek isha rruges tu shku diku.
[ Edited Sat Dec 24 2011, 09:52pm ]
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Dec 24 2011, 09:52pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Ah this is so beautiful Dushe thank you

I care and I wish well!

Back to top
OLIVE OYL
Sat Dec 24 2011, 10:42pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Te gjithe besimtareve katolike i uroj gezuar Krishtlindjen! Urojqe paqja qe sjell kjo feste te jete me ju pergjate gjithe vitit.
(po citaj 'besimtareve katolike' se ja urova nji shoqes ortodokse e me tha nuk kam fest neser un kam krishtlindjen me 7 dhjetor)***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
TOTO-R
Sun Dec 25 2011, 08:03am

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
Flememderit gjithve per urimet Gezuar e per shume vjet krishtlindjet miq

  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  :Oli-veR:
  Mon Dec 26 2011, 05:49pm

  Registered Member #2779
  Joined: Mon Mar 16 2009, 10:14am

  Posts: 225
  I UROJ GJITH STAFIT,ANTAREVE TE SHKODRAONLINE DHE GJITH SHQIPETAREVE KUDO QE NDOLLEN GEZUAR KRISHTLINDJET !!

  Koha shëron të gjitha plagët...
  me përjashtim të një zemre të plagosur dhe te thyer si e imja !!


  Back to top
  ::bud::
  Sun Dec 23 2012, 10:06pm  Registered Member #1092
  Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

  Posts: 10533
  Ju uroj gjithe besimtareve Katolik shqiptar kudo qe ndodhen neper bote;

  Gezuar Krishtlindjet.

  Kaloshfi festat e fund vitit ne paqe edhe ne gezime me te afermit dhe dashamiret tuaj.

  Paqa, lumturia dhe miresia mbizotnoft gjithmone ne zemarat dhe familjet tuaj.  Back to top
  SuperGirl
  Sun Dec 23 2012, 10:33pm
  Miss.Felicity!


  Registered Member #514
  Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

  Posts: 36201
  Gezuar e pershumvjet krishtlindjen tan besimtareve te krishtere!
  Ajo qe kjo feste transmeton asht solidarizim e miresi...e padyshim edhe nji prej periudhave te mia te preferume te vitit!
  Qofshi gjithmone te lumtun e uroj ta kaloni ket dite me njerezit e dashtun afer

  Supergirl
  Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
  Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

  Back to top
  ⓐ-ⓒⓐⓣ
  Mon Dec 24 2012, 04:40am


  Registered Member #670
  Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

  Posts: 24799
  Gezuar Kishtlindjet!

  Kalofshi sa ma bukur ne ngohtesine e familjeve tuaja me zemrat plot e harmoni shpirterore.
  Fat mbaresi e shume rrespekt si gjithmone a-cat


  I care and I wish well!

  Back to top
  Cen Durimadhi
  Mon Dec 24 2012, 11:47am
  Marakli hesapi

  Registered Member #4092
  Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

  Posts: 8730
  Gzuar e ja kaloshi sa ma bukur ju qe i festoni!
  Me tan respektin si kam per ju,
  Cen Durimadhi

  [ Edited Mon Dec 24 2012, 11:48am ]

  Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
  Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

  Back to top
  - Stella -
  Mon Dec 24 2012, 12:00pm

  Registered Member #3337
  Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

  Posts: 5501
  Gezuar tan besimtarve kesaj feste te madhe!
  Tana te mirat e kaloshi bukur afer familjeve tuaja ne ket klime te mrekullushme qe kjo fest sjell.

  [ Edited Mon Dec 24 2012, 08:30pm ]

  Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
  Back to top
  Special_One
  Mon Dec 24 2012, 01:42pm
  I'm number one

  Registered Member #3944
  Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

  Posts: 1854
  Ju uroj nga zemra Gezuar e per shume mot Krishtlinjet....Kjo nate e madhe sjellte per te gjithe ne paqe e harmoni ne familjet tona.
  Gezuarrrrr........!!!

  Prite punen pa u ba
  se kur te bahet...
  mos ban za!!!

  Back to top
  OLIVE OYL
  Mon Dec 24 2012, 08:02pm
  Qukulina


  Registered Member #4115
  Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

  Posts: 17082
  Perzemersisht ju uroj Gezuar Krishtlindjen! Qofte kjo feste e pasur me gezim e mirqenie dhe sjellte lumturi ne familjet tuaja.  ***

  I once had a thousand desires,
  But in my one desire to know you
  all else melted away.


  trokit ketu

  Back to top
  TOTO-R
  Mon Dec 24 2012, 08:27pm

  Registered Member #2326
  Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

  Posts: 1780
  Gezuar per shum vjet Krishtlindjet ,, ju uroj gjithve nga zemra tja kaloni sa ma mir ne Familjet tuja . Fat lumturi paq e bakim sjellshin gjithmon e ne cdo vend te Bots kjo nat e Madhe . Gezuarrrrrrr
   Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

   Back to top
   babo
   Mon Dec 24 2012, 08:59pm


   Registered Member #587
   Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

   Posts: 11127
   Urime te gjithe atyre qe e festojne kete Feste dhe Gezuar

   Ja! Nje kitarre degjohet,
   e tingujt ndan si fllad,
   ngadale kjo vasha zgjohet
   t'degjoje at' serenate,
   e Shkodra ra n' pushim
   c'ka bahet rrugeve s'din

   trokit ketu

   Back to top
   Gurabi
   Tue Dec 25 2012, 12:22am

   Registered Member #1920
   Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

   Posts: 6466
   GeZuAR KRISHLINDJET HARMONI lUMTURI NE FAMILJET E JUAJA ..

   Ja kaloshi sa me bukur e prane njerezve qe ju don zemra

   Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
   Back to top
   ⓐ-ⓒⓐⓣ
   Wed Dec 26 2012, 02:51am


   Registered Member #670
   Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

   Posts: 24799
   Babo, Gurabi, Finese, Super & Cen rrespekt e falemners per urimet E veleresoj shume difton kulturen dhe edukaten e trashigume prej familjeve tuaja Shkodrane rrespekt e te lumtur qofshi gjithmone ne jeten tuaj Mirkuptim, tolerance e rrespekt kjo ka kene dhe duhet te jete Shkodra pergjithmone!!!
   Gjest i thjeshte qe difton shume!

   I care and I wish well!

   Back to top
   S~erenity
   Thu Dec 27 2012, 08:50am
   ~Joy of Life~

   Registered Member #2891
   Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

   Posts: 5994
   Gezuar Krishtlindjet te taneve dhe falmners per urimet!
   Back to top
   Special_One
   Wed Dec 25 2013, 09:23am
   I'm number one

   Registered Member #3944
   Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

   Posts: 1854
   Gezuar dhe pershumvjet Krishtlindjen miq !!!

   Prite punen pa u ba
   se kur te bahet...
   mos ban za!!!

   Back to top
   Cen Durimadhi
   Wed Dec 25 2013, 11:09am
   Marakli hesapi

   Registered Member #4092
   Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

   Posts: 8730
   speciale gzuar ja kaloshi sa ma bukur

   Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
   Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

   Back to top
   Special_One
   Wed Dec 25 2013, 02:00pm
   I'm number one

   Registered Member #3944
   Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

   Posts: 1854
   Cen Durimadhi ka shkruar:

   speciale gzuar ja kaloshi sa ma bukur


   Falemners Cen, me gezime e t'mira te kalofte jeta !

   Prite punen pa u ba
   se kur te bahet...
   mos ban za!!!

   Back to top
   SuperGirl
   Wed Dec 25 2013, 10:18pm
   Miss.Felicity!


   Registered Member #514
   Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

   Posts: 36201
   Gzuar gzuar tan forumistave qe i festojne

   Shpresoj t'keni kalu krishtlindje sa ma t'bukra me sa ma pak shpenzime per dhurata

   Un kam ken mram te nji familje qe kena shoqni dhe i festojne, edhe e kam ndi atmosferen taman   Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
   Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

   Back to top
   OLIVE OYL
   Wed Dec 25 2013, 10:38pm
   Qukulina


   Registered Member #4115
   Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

   Posts: 17082
   Forumistave te shol i uroj gezuar krishtlindjet   ***

   I once had a thousand desires,
   But in my one desire to know you
   all else melted away.


   trokit ketu

   Back to top
   Go to page  1 2 3 4 5  

   Jump:     Back to top

   Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
   Powered by e107 Forum System
   Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
   Custom Search
   Mire se Vini
   Emri i Identifikimit:

   Fjalkalimi:
   Me Kujto

   [ ]
   [ ]
   Muzik Shkodrane - Sagllam


    
   Chat Box
   You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

   Shkodra ne Youtube
   Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
   Theme created by Free-Source.net
   Render time: 0.2353 sec, 0.0798 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,082kB