Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
 
<< Previous thread | Next thread >>
GEZUAR KRISHTLINDJET
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
S~erenity
Tue Dec 22 2009, 08:39pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Pershumvjet Krishtelindjet te gjithe besimtareve, dhe paqja miresia, harmonia dhe lumturia shoqerofte gjithmone jeten tuaj. Zoti ju ndihmofte ne te gjitha aspektet e jetes pa perjashtim. %%-
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Dec 22 2009, 08:49pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Pak humor po gezuar festat fat e lumturi ne jeten e familjet tuaja me shume rrespekt e dashuri gjithmone a-cat GEZUAR KIRSHTLINDJET!!!I care and I wish well!

Back to top
S~erenity
Tue Dec 22 2009, 08:51pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Back to top
Mbreteresha
Tue Dec 22 2009, 09:15pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ju uroj me gjithe zemer ju qe e festoni kete feste..gezuar dhe per shume vite ..rresp nga mbreteresha

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Holly
Tue Dec 22 2009, 09:29pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
TOTO-R ka shkruar:

Gezuar e pershumvjet Krishtlindjet gjithve . paqa bekim begati ne familjet tuja e te mbar shkodranve . i lutem Krishtit per te smuarit te pa strhet te varforit te ngojuarit per gjith familjet tona e per mbar boten te ju sjell paq lumturi begati gzim e harmoni ne familjet e te gjithve Kjoft lavderu Jezukrishti .....Gjithmon e jetes Toto. gezuar e pershumvjet familjarisht.


Flm Kejsi e mbreteresha per urimet. gezime e mbarsi ne familje..

[ Edited Tue Dec 22 2009, 09:31pm ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
::bud::
Tue Dec 22 2009, 09:31pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Pershumvjet e Gezuar te gjithve, dhe flm per urimet e pershendetjet tuja gjithashtu.Back to top
::bud::
Tue Dec 22 2009, 09:32pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
a-cat ka shkruar:

Pak humor po gezuar festat fat e lumturi ne jeten e familjet tuaja me shume rrespekt e dashuri gjithmone a-cat GEZUAR KIRSHTLINDJET!!!

Santa shqiptar duke u arratise me gumone.
Back to top
Dergutsiani
Wed Dec 23 2009, 12:30am

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
Gzuar Krishtlindjet

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
belgium
Wed Dec 23 2009, 08:21pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
GEZUAR E PER SHUM VJET KSHNELLAT TE GJITH JU SHKODRANE DHE SHKODRAN
Back to top
TOTO-R
Wed Dec 23 2009, 08:32pm

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
Holly ka shkruar:

TOTO-R ka shkruar:

Gezuar e pershumvjet Krishtlindjet gjithve . paqa bekim begati ne familjet tuja e te mbar shkodranve . i lutem Krishtit per te smuarit te pa strhet te varforit te ngojuarit per gjith familjet tona e per mbar boten te ju sjell paq lumturi begati gzim e harmoni ne familjet e te gjithve Kjoft lavderu Jezukrishti .....Gjithmon e jetes Toto. gezuar e pershumvjet familjarisht.


Flm Kejsi e mbreteresha per urimet. gezime e mbarsi ne familje..


flm naqe edhe ti pac veq gzime ne familje ishalla pershumvjet krishtlindjet
  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  TOTO-R
  Wed Dec 23 2009, 08:33pm

  Registered Member #2326
  Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

  Posts: 1780
  Mbreteresha ka shkruar:

  ju uroj me gjithe zemer ju qe e festoni kete feste..gezuar dhe per shume vite ..rresp nga mbreteresha


  E gzume kjosh gjithmon ne jeten tane e ate familjare te falenderojm per rrespektin artiste ..
   Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

   Back to top
   LUPEN
   Thu Dec 24 2009, 02:10am

   Registered Member #2813
   Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

   Posts: 10264
   e-butterfly ka shkruar:

   Pershumvjet Krishtelindjet te gjithe besimtareve, dhe paqja miresia, harmonia dhe lumturia shoqerofte gjithmone jeten tuaj. Zoti ju ndihmofte ne te gjitha aspektet e jetes pa perjashtim. %%-
   [ Edited Thu Dec 24 2009, 02:13am ]


   Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
   Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

   Back to top
   LUPEN
   Thu Dec 24 2009, 02:24am

   Registered Member #2813
   Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

   Posts: 10264
   Uroj te gjithve besimtarve Katolik Gezuar Krishtlindjen.
   Zoti ju dhasht shendet ,harmoni dhe bereqet gjithmone.

   Ne te njajten kohe falenderoj te gjithe te tjeret ,edhe pse nuk e lusin kte dite,per urimet e perzemerta dhe mirkuptimin.
   Zoti ju ndihmoft edhe ju me gjith familjet e juja ,ju a shperbleshim ne gzime ne festat e juja.
   Rrespekte.

   [ Edited Thu Dec 24 2009, 02:24am ]


   Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
   Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

   Back to top
   Shoku Noc
   Thu Dec 24 2009, 08:21am

   Registered Member #2946
   Joined: Mon May 04 2009, 09:14am

   Posts: 147
   Gezuar Krishtlindjen te gjithve!!!
   Shqiptar me gjak....
   Shqiptar me emer....
   Ilir me fis...
   Shkodrane me zemer!!!

   Back to top
   Mbreteresha
   Thu Dec 24 2009, 09:11am
   Love and Peace !!

   Registered Member #2649
   Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

   Posts: 8531
   ju prsh shume..kjo eshte eshte kenga e krishtelindjeve ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss


   Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
   Back to top
   L - N
   Thu Dec 24 2009, 11:12am
   Registered Member #1228
   Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

   Posts: 10623
   Per tana ata qe i festojne Krishtlinjet.

   Gzuar e per shum vjet Krishtlinjet e gjithmone i festoshi ne gzime ishalla.


   Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
   ... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

   Back to top
   drejtesia
   Thu Dec 24 2009, 11:18am

   Registered Member #2554
   Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

   Posts: 1411
   gezuar dhe pershumvjet krishlindjet,paci gjithmon dashuri e lumturi ne familjet tuaja
   Back to top
   Holly
   Thu Dec 24 2009, 11:30am
   E forte

   Registered Member #552
   Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

   Posts: 9819
   LUPEN ka shkruar:

   Uroj te gjithve besimtarve Katolik Gezuar Krishtlindjen.
   Zoti ju dhasht shendet ,harmoni dhe bereqet gjithmone.

   Ne te njajten kohe falenderoj te gjithe te tjeret ,edhe pse nuk e lusin kte dite,per urimet e perzemerta dhe mirkuptimin.
   Zoti ju ndihmoft edhe ju me gjith familjet e juja ,ju a shperbleshim ne gzime ne festat e juja.
   Rrespekte.


   ^:)^ SHUM FLM E TE LUMTE GOJA.

   * Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
   Back to top
   SuperGirl
   Thu Dec 24 2009, 11:36am
   Miss.Felicity!


   Registered Member #514
   Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

   Posts: 36201
   Gezuar!! pershumvjet tanve qe e festojne. Festa ma e bukur e vitit


   [ Edited Thu Dec 24 2009, 11:37am ]   Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
   Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

   Back to top
   :::ShkoderZemer
   Thu Dec 24 2009, 11:57am


   Registered Member #1
   Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

   Posts: 1803
   Gezuar dhe pershumevjet Krishlindjet. Merry Christmas to you all.

   http://www.shkodraonline.com/galeria
   Back to top
   sunríse
   Thu Dec 24 2009, 12:49pm

   Registered Member #2659
   Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

   Posts: 11479
   Gezuar Krishtelindjet te gjith besimtareve te Krishter.
   paqe dashuri dhe lumturi ne familjet tuaja..   [ Edited Thu Dec 24 2009, 12:50pm ]


   Think happy thoughts!

   Back to top
   shkodra
   Thu Dec 24 2009, 12:58pm

   Registered Member #237
   Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

   Posts: 13849
   gezuar e pershumvjet krishilndjet te gjithe..besimtareve te krishtere........
   asht me te ardhe keq se nej nje forum si ky nuk ka as nje persh ne faqen e pare per besimataret e krishtere... ku per bajram na kan lan minaren 2 muje ne palan te pare....

   erdhe nej here gezuar e pershumvjet krishlindjet i shalla i kaloni me njerzt ma te dashur qe ju keni....

   no comment......
   Back to top
   Artani
   Thu Dec 24 2009, 01:21pm

   Registered Member #3191
   Joined: Wed Jul 29 2009, 11:30pm

   Posts: 262
   .
   Back to top
   Gurabi
   Thu Dec 24 2009, 01:47pm

   Registered Member #1920
   Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

   Posts: 6466
   urime e gezuar krishlindjet ....paqja harmonia e dashuria qofte ne jeten tuaj e familjes tuaj gjithmon ja kaloshi sa me bukur ,,,,

   Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
   Back to top
   Xhulio8
   Thu Dec 24 2009, 01:49pm
   รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

   Registered Member #3289
   Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

   Posts: 5265
   Gezuar dhe pershumvjet krishtlindjet ,,fat dhe lumturi ne familjet tuaja ,,,kalofshi sa me mire
   Back to top
   Go to page  1 2 3 4 5  

   Jump:     Back to top

   Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
   Powered by e107 Forum System
   Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
   Custom Search
   Mire se Vini
   Emri i Identifikimit:

   Fjalkalimi:
   Me Kujto

   [ ]
   [ ]
   Muzik Shkodrane - Sagllam


    
   Chat Box
   You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

   Shkodra ne Youtube
   Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
   Theme created by Free-Source.net
   Render time: 0.2595 sec, 0.0726 of that for queries. DB queries: 75. Memory Usage: 3,222kB