Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
 
<< Previous thread | Next thread >>
GEZUAR KRISHTLINDJET
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Special_One
Fri Dec 24 2010, 12:38pm
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
Gezuar Krishtlindjet te gjithve !!!!
Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
Gurabi
Fri Dec 24 2010, 12:42pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Gezuar Krishlindjet .... ja kaloshi i nate sa me te bukur ....harmoni e dashuri ne familjet e juja

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Holly
Fri Dec 24 2010, 12:58pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Gezuar Krishtlindjet dhe pershumvjet te gjitheve qe na i keni uru.:)
Zoti ju gezofte e ju shtofte dashin, mirsine e bekimin mes familjes e miqeve tuaj. Lindja e Krishti zgjofte tek ne te gjithe ,shpresen per nje te ardhe te mbare per Shkoderen e gjith shqiptaret kudo qe jane.
Gezuar dhe pershumvjet Lindjen e Krishtit


[ Edited Fri Dec 24 2010, 01:00pm ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Fri Dec 24 2010, 01:02pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819


* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Fri Dec 24 2010, 01:20pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
freni ka shkruar:

PERSHUMVJET KSHNDELLAT PO THAM SI NA THOTE GJYSHI QDO VIT.
I UROJ TANVE NJI JET TE QET PA SHERR PA GRINDJE ..
MBIZOTROFT PAQA NE TAN BOTEN ,PO SIDOMOS NE QYTETIN TON SHKODREN MOS TE KET MA VRASJE MOS TE KET MA FMI TE PAFAISHEM TE NDRYM NE KATER QOSHET E MUREVE ME LOT NE SY PER ME PA DRITEN E DILLIT QE E MERITOJN SI QDO FMI TJETER NE KET BOT.Te past Krishti ne krah e ti Freni. Zoti e degjofte Urimin tande maj angel.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Edmond-Cela
Fri Dec 24 2010, 01:28pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
ju uroj te gjithve gezuar krishlindjet, me harmoni e dashuri ne familjen tuj

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Cen Durimadhi
Fri Dec 24 2010, 01:44pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Ju uroj gezuar festen besimtarve katolik

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
wise girl
Fri Dec 24 2010, 04:36pm

Registered Member #4320
Joined: Fri Dec 17 2010, 02:37pm

Posts: 36
gezuar dhe pershumevjet festat ..
Back to top
TOTO-R
Fri Dec 24 2010, 07:46pm

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
Gzuar e pershumvjet Krishtlindjet Gzime e bekmin paci gjithmon ne familjet juaja .

Falemenderit gjithve qe na keni ba urimet e kerishtlindjeve. Paci gzime e lumturi gjithmon ne familjet e juaja
  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  - Stella -
  Fri Dec 24 2010, 08:09pm

  Registered Member #3337
  Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

  Posts: 5501
  Gzuar Krishtlindjet!!!
  Kjo fest e madhe sjellt plot lumturi,mirkuptim se shpesh'her mungon midis njerzve e dashuri ne familjet tuaja.
  Edhe njiher Gzuar Gzuar Gzuar!!!!!

  Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
  Back to top
  OLIVE OYL
  Sat Dec 25 2010, 12:21am
  Qukulina


  Registered Member #4115
  Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

  Posts: 17082
  Besimtareve te krishtere ju uroj gezuar Krishtlindjet!
  Paqja dhe miresia e kesaj feste ju shoqerofte gjate gjithe jetes!  ***

  I once had a thousand desires,
  But in my one desire to know you
  all else melted away.


  trokit ketu

  Back to top
  belgium
  Sun Dec 26 2010, 10:22pm

  Registered Member #1142
  Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

  Posts: 12123
  Gzuar Kshnellat te gjith vellezerve e motrave kristiane..
  Back to top
  lissandro
  Tue Dec 20 2011, 06:57pm
  The pursuit of Happyness

  Registered Member #1963
  Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

  Posts: 4764
  Ju uroj "Gezuar Krishtlindjet" i paqi me zemer te mire dhe shendet, Kjo fest ju gezoft dhe realizoft deshirat tuaja me plot suksese.

  Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
  Back to top
  West****
  Fri Dec 23 2011, 11:00pm

  Registered Member #2098
  Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

  Posts: 1827
  Sa e paske hap gojen Sg hhahahah edhe bajamet ti pash )

  Gezuar Krishtlindjet, sa me shume dashuri,rrespekt , harmoni,ne zemrat e familjet tuja.
  Back to top
  OLIVE OYL
  Fri Dec 23 2011, 11:40pm
  Qukulina


  Registered Member #4115
  Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

  Posts: 17082
  West**** ka shkruar:

  Sa e paske hap gojen Sg hhahahah edhe bajamet ti pash )

  Gezuar Krishtlindjet, sa me shume dashuri,rrespekt , harmoni,ne zemrat e familjet tuja.  ka za boll me xjerr se i asht mush shpija  ***

  I once had a thousand desires,
  But in my one desire to know you
  all else melted away.


  trokit ketu

  Back to top
  S~erenity
  Sat Dec 24 2011, 12:10am
  ~Joy of Life~

  Registered Member #2891
  Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

  Posts: 5994
  Per shume vjet dhe Gezuar Krishtelindjet!!

  Back to top
  WORLD
  Sat Dec 24 2011, 08:34am
  Just, SMILE

  Registered Member #699
  Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

  Posts: 3824
  Gezuar miq te dashur Krishtlindjen!
  Uroj me gjithe zemer qe keto Krishtlindje te jene RILINDJE ZEMRE, DASHURIE E LUMTURIE PER TE GJITHE NE...URIME!

  WORLD  MIND-OF-THE-WONDERFUL
  "Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
  Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

  Back to top
  babo
  Sat Dec 24 2011, 10:26am


  Registered Member #587
  Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

  Posts: 11127
  Gezuar Festen te gjithe besimtareve.
  Lumturi e mbaresi paçi gjithmone.

  Ja! Nje kitarre degjohet,
  e tingujt ndan si fllad,
  ngadale kjo vasha zgjohet
  t'degjoje at' serenate,
  e Shkodra ra n' pushim
  c'ka bahet rrugeve s'din

  trokit ketu

  Back to top
  - Stella -
  Sat Dec 24 2011, 11:24am

  Registered Member #3337
  Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

  Posts: 5501
  Erdhen Krishtlindjet!
  Ju uroj qe te jetoni me qetsi cdo moment te kesaj feste Te mrekullushme qe ndez deshiren me dhuru e me nda cdo gja me te tjeret pasi mjafton pak per me jetu me harmoni kete atmosfer magjike : vetem me dashuri e mirnjohje..
  Gzuar,gzuar,gzuar!!!
  [ Edited Sat Dec 24 2011, 03:26pm ]

  Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
  Back to top
  Cen Durimadhi
  Sat Dec 24 2011, 11:47am
  Marakli hesapi

  Registered Member #4092
  Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

  Posts: 8730
  EDHE UNE BASHKOHEM ME URIMET E KTYNE SIPER
  GEZUAR KRISHLINDJET KALOFSHI BUKUR

  Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
  Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

  Back to top
  ⓐ-ⓒⓐⓣ
  Sat Dec 24 2011, 12:00pm


  Registered Member #670
  Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

  Posts: 24799
  Gezuar Krishtlindjet e kalofshi sa ma amelsisht kete nate jo vetem me amelsina te shijshme e dhurata po mbi te gjitha, me njerez te aferm e te dashtun per zemrat tuja.
  Ju uroj cdo te mire sot e "Gezuar Vitin e ri 2012"! Me shume rrespekt e dashamiresi si gjithmone: ⓐ-ⓒⓐⓣ

  I care and I wish well!

  Back to top
  ⓐ-ⓒⓐⓣ
  Sat Dec 24 2011, 12:02pm


  Registered Member #670
  Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

  Posts: 24799
  Falemners Super, Babo, Finese dhe Cen
  Rrespekt

  I care and I wish well!

  Back to top
  sunríse
  Sat Dec 24 2011, 02:32pm

  Registered Member #2659
  Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

  Posts: 11479
  Gezuar Krishtelindjen te gjith besimtarve te Krishter!
  Ju uroj me gjith zemer ta kaloni ket nate sa ma bukur,prane familjes dhe njerezve tuaj te dashtun.
  Pace dashuri lumturi e harmoni neper shpijat tuaja!

  Think happy thoughts!

  Back to top
  Gurabi
  Sat Dec 24 2011, 03:07pm

  Registered Member #1920
  Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

  Posts: 6466
  ˛.°★。˛ °.★** *★* *˛.
  ˛ °_██_*。*./ \ .˛* .˛.*.★*MERRY CHRISTMAS*★ 。*
  ˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ˛*
  .°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。
  *(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ .
  ¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°••°*"˜¯`¬´¯˜"*°´¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°•~wish you , your family and friends " MERRY CHRISTMAS." May peace, happiness , success & togetherness surround you & your loved ones the whole year long !!!!  Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
  Back to top
  Special_One
  Sat Dec 24 2011, 06:30pm
  I'm number one

  Registered Member #3944
  Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

  Posts: 1854
  Falemderit per urimet !

  Gezuar dhe per shume mot Kshnellat miqt e ShkodraOnline's!!!

  Prite punen pa u ba
  se kur te bahet...
  mos ban za!!!

  Back to top
  Go to page  1 2 3 4 5  

  Jump:     Back to top

  Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
  Powered by e107 Forum System
  Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
  Custom Search
  Mire se Vini
  Emri i Identifikimit:

  Fjalkalimi:
  Me Kujto

  [ ]
  [ ]
  Muzik Shkodrane - Sagllam


   
  Chat Box
  You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

  Shkodra ne Youtube
  Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
  Theme created by Free-Source.net
  Render time: 0.2962 sec, 0.0804 of that for queries. DB queries: 73. Memory Usage: 3,202kB