Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
CFARE PIKSYNIMIT I KENI VU VETVETES PER VITIN 2009
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Wed Jan 07 2009, 03:23pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
_GUINNESS_ ka shkruar:

ME U KTHY ME JETU PERGJITHMONE NE SHKODER MAS 18-VJETEVE EMIGRIM


Mas na fut lakmin ma Guinness , se marume ketej hhahahahahahaa tu prift mar ma naq e i fort je besa bravo me ket kurajo qe ke marr!

Piksynim faktikisht une kurre nuk baj plane se sa her i baj i anulloj ose me prishen keshtu asht ma mire me ja lan momentit.....nuk i dihet!!!!
Back to top
_GUINNESS_
Sun Jan 11 2009, 11:49pm
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
me ble ket makine se po me ik truni per te AUDI 4 CABRIOLET-SPORT 2005 kushton 10-mij pound
Back to top
nadja
Mon Jan 12 2009, 04:19pm

Registered Member #2511
Joined: Fri Dec 19 2008, 03:38pm

Posts: 151
Me arrit rezultate te mira.
Back to top
belgium
Mon Jan 12 2009, 04:45pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
nejeten private ska arsy me tregu ketu se asht budallek ....!!!
por me lidhje me forumin kam vu pikesynim me ken sa ma i hapur dhe me tolerues ketu!
Back to top
**Rusjane**
Mon Jan 12 2009, 05:00pm
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
belgium ka shkruar:

nejeten private ska arsy me tregu ketu se asht budallek ....!!!
por me lidhje me forumin kam vu pikesynim me ken sa ma i hapur dhe me tolerues ketu!po ti thuje burri dheut se ndoshta te ndimojne per naj gja lol:P:P:P:P

Back to top
Loris
Mon Jan 12 2009, 05:01pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
me vleresu ata qe e meritojne dhe mos me vra trunin ca "kakaris" niveli medioker i njerezve

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
**Rusjane**
Mon Jan 12 2009, 05:07pm
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
Loris ka shkruar:

me vleresu ata qe e meritojne dhe mos me vra trunin ca "kakaris" niveli medioker i njerezve
mos harro se jeton ne shkoder

Back to top
belgium
Mon Jan 12 2009, 05:11pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
яυsנaηε ka shkruar:

belgium ka shkruar:

nejeten private ska arsy me tregu ketu se asht budallek ....!!!
por me lidhje me forumin kam vu pikesynim me ken sa ma i hapur dhe me tolerues ketu!po ti thuje burri dheut se ndoshta te ndimojne per naj gja lol:P:P:P:P
hhahahahhahahah nuk e di naqe por me ty sikur ndihem shum ma mire ne ket forum .....sincerish e vllaznisht e them ...respekte per ty moter..qa kam me than aman 999mij hallle hahahhhahahhah
Back to top
Loris
Mon Jan 12 2009, 05:11pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
dikush duhet me nis me zhvleresu keto hipokrizi, po te mendojme keshtu si thu ti, duhet me me i ra shkelm vedit

bane ti, une jo, kurre

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
::bud::
Mon Jan 12 2009, 05:51pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
_GUINNESS_ ka shkruar:

me ble ket makine se po me ik truni per te AUDI 4 CABRIOLET-SPORT 2005 kushton 10-mij poundahahaaa.... urime per temen Quinnes new year's resolutions e ?

Po mira pse nuk thu ti se u doke mu kthe me makine?

PO kan ra qmimet simjet maj firm 3% po mandej 10 panda qa ka mrend aja? Mas punon me raki??

Ehhh maj firm paska kene kja jete per ty ha, pi rri qa don tjeter prej vitit te ri ma?


Un per vedi du me lan punen, kam qejf me thane edhe un kontributin popullsis se nuk ka lezet qe tan jane pa pune, hajn pijne e bajn qejf kurse un meta pune shtrat pune.:-?
Back to top
Cufi
Mon Jan 12 2009, 07:21pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
me ba lekm sa ma shum po pa ra ne burg
Back to top
babo
Wed Jan 14 2009, 02:11pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
ket vit arritjet i kam lidh me punen, kam vu do objektiva qe se pari du me i kap per kenaqesi morale, po mandej edhe se paguhem mire
objektiv tjeter s'kam se shyqyr Zotit nga ana familjare e shoqnore jam mire

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Gurabi
Wed Jan 14 2009, 02:56pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
I VAJZEEEEEEEEEEEEEE :p

HAHAH CUF ME JET NIPI DAJ MOS E KA MSU PREJ TEJE ATE SHEJ

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
WORLD
Wed Jan 14 2009, 03:36pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Me arrit lumturin max( jo se nuk e kam arrit ne 2008) por ne 2009 ma shume...
Ps: Kot nuk kan than sa ma shume te kesh, aq ma shume don !!!

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Shqiptar.
Thu Jan 15 2009, 06:10pm
Registered Member #2181
Joined: Tue Jul 29 2008, 03:17pm

Posts: 445
Me gjet i pun te re se e vjetra m'ka lan
Back to top
MiCoLjA
Thu Jan 15 2009, 06:18pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
me marr letrat ktu ne UK se nuk i kam e me shku nshkoder

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
~*Christel*~
Thu Jan 15 2009, 08:19pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Me maru vitin e dyte hahahaha
Back to top
Gurabi
Fri Jan 16 2009, 05:06am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
me shku edhe simjet npushime shkoder oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
WORLD
Fri Jan 16 2009, 09:42am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
~*Christel*~ ka shkruar:

Me maru vitin e dyte hahahaha
Ne psikologji eee

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
::bud::
Fri Jan 16 2009, 10:52amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Scoder-Xemer ka shkruar:

Me gjet i pun te re se e vjetra m'ka lan


Ishalla e gjen sa ma shpejt Scoder-Xemer.

Kurse F-B-K uroj ti marre letrat sa ma pare.

[ Edited Fri Jan 16 2009, 10:58am ]
Back to top
~*Christel*~
Fri Jan 16 2009, 12:34pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
WORLD ka shkruar:

~*Christel*~ ka shkruar:

Me maru vitin e dyte hahahaha
Ne psikologji eeeI kam ik prej dureve psikologeve
Thash te merrem me politike pak.Mardhenie nderkombetare dush.

Back to top
WORLD
Fri Jan 16 2009, 03:30pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
~*Christel*~ ka shkruar:

WORLD ka shkruar:

~*Christel*~ ka shkruar:

Me maru vitin e dyte hahahaha
Ne psikologji eeeI kam ik prej dureve psikologeve
Thash te merrem me politike pak.Mardhenie nderkombetare dush.
ouuuuu se kam dite se je per mardh.Nderkombetare....Ideja jeme ishte se je per Psikologji , ndoshta dghe nga menyra qe flitshme...mgjth jane afer


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Sheqerja
Fri Jan 16 2009, 03:48pm

Registered Member #504
Joined: Mon Feb 12 2007, 09:54pm

Posts: 169
Psikologji me Marrdhanie Nderkombtare, nuk di kujt i thu afer ti marrsha. Ndoshta e ke fjalen qe jepen te dyja si land ne te njejten godin universitetit e s'ke nevoj me i gra kamve nelt e posht.
Back to top
WORLD
Fri Jan 16 2009, 03:53pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Sheqerja ka shkruar:

Psikologji me Marrdhanie Nderkombtare, nuk di kujt i thu afer ti marrsha. Ndoshta e ke fjalen qe jepen te dyja si land ne te njejten godin universitetit e s'ke nevoj me i gra kamve nelt e posht.
e perafert sepse te dyja kane mjete "gjuhen"....
Nje psikolog ka arme te tij ne zanat gjuhen, komunikimin, atefsin me te bind, poashte dhe nje diplomat ka gjuhen , komunikimin , aftesin me te bind !!!! per kete e kam fjalen qe jane te peraferta ne "veflat e punes"

[ Edited Fri Jan 16 2009, 03:56pm ]

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
~*Christel*~
Fri Jan 16 2009, 06:33pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Dakort me WORLD!
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2619 sec, 0.0947 of that for queries. DB queries: 70. Memory Usage: 3,154kB