Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
CFARE PIKSYNIMIT I KENI VU VETVETES PER VITIN 2009
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
WazzaaPPP!!!!
Fri Jan 16 2009, 06:45pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
mU BA OWNER ,,para se me mbaru janari bile,,,haaahaahhh lojra lojra
Back to top
**Rusjane**
Fri Jan 16 2009, 06:58pm
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
Chapkeni ka shkruar:

mU BA OWNER ,,para se me mbaru janari bile,,,haaahaahhh lojra lojraty me te kap ne dore nje here kete vjet ok lol hahahahahahahhah

mire se erdhe nje here e kalofsh mire:D

Back to top
WazzaaPPP!!!!
Fri Jan 16 2009, 07:06pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
Rusjane je shoqja me e mire per zoten lol,,edhe me me kap ne dore huhuhuhuhuuh ska gja
Back to top
L - N
Fri Jan 16 2009, 07:24pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Keni dale jasht temet ju siper kshtu qe ju lutem munojuni mos me dale ma kaq shpesh se masanej me vjen keq se tash po me duhet me ju edituFalemners


Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
WazzaaPPP!!!!
Fri Jan 16 2009, 07:28pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
Leci respekte,,,po kjo rusjanja ste len rehat,,,,
Back to top
BRUNJA_USA
Sat Jan 17 2009, 01:11am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
me u shnosh i fije lol

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
WORLD
Sat Jan 17 2009, 05:26pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Nqs je ti ne kete foto ske nevoj me u shnosh ...

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Gurabi
Sat Jan 17 2009, 05:30pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
me marre patenten

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
L - N
Sun Jan 25 2009, 01:55pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Me mijetu per mu kujdes per njerzt e aferm dhe pergjegjsit e mija

[ Edited Sun Jan 25 2009, 01:55pm ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
drejtesia
Sun Jan 25 2009, 01:58pm

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
me vazhdu shkollen
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Sun Jan 25 2009, 02:00pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
me ba njenen per vete deri me 14 shkurt
Back to top
Engel
Tue Apr 14 2009, 08:24am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
me arrite nje biznes privat.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
☼sunshine
Thu Jan 21 2010, 05:39pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
pse se fshini ikyt tem?

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
West****
Thu Jan 21 2010, 05:51pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
S;ka gja po e nderrojme per 2010
Une deshiroj shendet te plote , me shku ne Disney world, se meten tuj me pyt, dhe me fitu naj loto jo shume veq 1.000.000 kaq per simjet.
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2205 sec, 0.0944 of that for queries. DB queries: 55. Memory Usage: 2,859kB