Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ca keni hanger sot?
Go to page  1 2 3 ... 50 51 52
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
nadja
Thu Jan 08 2009, 05:42pm

Registered Member #2511
Joined: Fri Dec 19 2008, 03:38pm

Posts: 151
_GUINNESS_ ka shkruar:

sot kam hanger ne pune SALMON me salce te bardhe shume i shijshem


Salmon kam hanger edhe une jo te gatum po njashtu gjalle.
Back to top
**Rusjane**
Sun Jan 11 2009, 12:18am
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
me duhet me ndjek keshillen e liss=((=((
Back to top
**Rusjane**
Sun Jan 18 2009, 07:26pm
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
shkodra e kishin dasht edhe nje vale por ti spret lol hahahahahah
Back to top
shkodra
Sun Jan 18 2009, 07:33pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
kuku qa me bane me le sonte pa fjete.hhahahahahah flm se artiste je ,du mu nda me leniten e kam vendos hahahahahaha

no comment......
Back to top
MiCoLjA
Sun Jan 18 2009, 07:40pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
qofte me lang tshishme shum

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
**Rusjane**
Sun Jan 18 2009, 07:40pm
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
hahahahahhahaahh shkodra te kam thane mos qyr bukurine lol hahahahah:P:P
tash po laj enet:D
Back to top
lissandro
Sun Jan 18 2009, 07:41pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
sa gjynah ala me dor ti ruse

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
shkodra
Sun Jan 18 2009, 08:03pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
яυsנaηε ka shkruar:

hahahahahhahaahh shkodra te kam thane mos qyr bukurine lol hahahahah:P:P
tash po laj enet:D

kuku ja maj e kam vendos me u nda....hahahahaha si ty asht e veshtire me gjet kund hahahhahaahhaha

no comment......
Back to top
Lenita
Tue Jan 27 2009, 05:13pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
petto di pollo e piselli

perkthe shkodra .hahhahaha


Back to top
Lenita
Tue Jan 27 2009, 05:16pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
shkodra ka shkruar:

kuku qa me bane me le sonte pa fjete.hhahahahahah flm se artiste je ,du mu nda me leniten e kam vendos hahahahahahadashke me u nda e '?. a e ke menu mir ma rrezik.mir mir se po iku ka zyra e babos
=((


Back to top
shkodra
Tue Jan 27 2009, 05:21pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahahaahahhahah ku mu nda maj po tigri para atyne palncave nuk diti me rezistu hahhahahhaha

no comment......
Back to top
shkodra
Tue Jan 27 2009, 05:22pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
sot mizdit kam hager pizza con prosciuto e buffola

no comment......
Back to top
belgium
Wed Jan 28 2009, 04:31pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
яυsנaηε ka shkruar:

shkodra e kishin dasht edhe nje vale por ti spret lol hahahahahahca jan kto krima maj Rusjane?hahahhahaahahah!


une kam hager sot mish me long q ete ben betha dong ( groshe) hhahahaahahah
Back to top
:::ShkoderZemer
Tue Feb 10 2009, 02:55pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Sot, boll besa, kam zbraze çarranikun

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
S~erenity
Mon Jun 08 2009, 06:53am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
sot kam ba greve urie
Back to top
L - N
Mon Jun 08 2009, 06:56am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Asht heret e ala s'ja kam nise per sot, kurse ti e-butterfly me duket dashke me rujt elegancen se ju femnat e keni dor me nji mos me hanger hic kur fillon e ju duket vedi pak sa si shnosht apo ja hahahahahaha, nejse noshta jam gabim e ishalla jam gabim

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
S~erenity
Mon Jun 08 2009, 08:06am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
ja maj naqe, se srri pa hanger npergjithsi,por pak e bllokume n'fyt dhe s;po munem.. dhe e vertet se femnat gjithmone menojne per peshen, nji prej tyne edhe une kajhere, por gjina me u anku kur asht njiri shnosh, dhe per fat mire jena nga ky aspekt..
Back to top
L - N
Mon Jun 08 2009, 08:45am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
e-butterfly ka shkruar:

ja maj naqe, se srri pa hanger npergjithsi,por pak e bllokume n'fyt dhe s;po munem.. dhe e vertet se femnat gjithmone menojne per peshen, nji prej tyne edhe une kajhere, por gjina me u anku kur asht njiri shnosh, dhe per fat mire jena nga ky aspekt..


Shyqyr e shpresoj tjesh mire gjithmone e te kalume fytit zoj e nerume, nejse sa mos me dale prej temet pa bahem gati me hanger nadjen

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
S~erenity
Tue Jun 16 2009, 12:21pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
sot kam hanger speca te mushun etj yumm
Back to top
S~erenity
Thu Jul 02 2009, 12:21am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
buke te thekun dhe te lyme me burrofresk dhe recel fikut dhe nji gote qumsht per nadje, tane lezet kam hanger.
Back to top
**Rusjane**
Thu Jul 02 2009, 01:08am
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
e-butterfly ka shkruar:

buke te thekun dhe te lyme me burrofresk dhe recel fikut dhe nji gote qumsht per nadje, tane lezet kam hanger.
po ma qon gojen leng naqe naqe po e bej prove edhe une neser lol
Back to top
Al Bundy
Thu Jul 02 2009, 09:49am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
**Rusjane** ka shkruar:

e-butterfly ka shkruar:

buke te thekun dhe te lyme me burrofresk dhe recel fikut dhe nji gote qumsht per nadje, tane lezet kam hanger.
po ma qon gojen leng naqe naqe po e bej prove edhe une neser lolEdhe une.
Back to top
S~erenity
Thu Jul 02 2009, 10:38pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
sot kam hanger i qyqe ve te zime, ishtu kur priton
Back to top
S~erenity
Thu Jul 09 2009, 09:19am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994


Spageti per darke, sallate etc.
Back to top
Mbreteresha
Thu Jul 09 2009, 10:03am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ne mendim e siper por spo me bajne duart me ba asgja..qa po me sugjeroni????

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Go to page  1 2 3 ... 50 51 52  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2791 sec, 0.0992 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,125kB