Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional
 
<< Previous thread | Next thread >>
Kuzhina Boterore e preferuar
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Engel
Fri May 15 2009, 09:01am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
KeJsi ka shkruar:

hahahah thnx moj naqe je shum e mir jo more dashke mema marr vajzen eeee hahahahah me jep vajzen tane po te jap vajzen teme ahahhaahahahahahahahahahajo e jemja ti ban tane punet e shpise moj naqe e kam frike se me shnonesh.ahahhaahahhaha.


[ Edited Fri May 15 2009, 09:12am ]

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
star
Fri May 15 2009, 10:22am

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
shqiptarja asht ma e mira per mu.
Back to top
S~erenity
Fri May 15 2009, 11:23am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
me pelqejn shume bamjet,bizelet,imambanjalldi,speca te mbushur,byrek,peshku,mish,pica,ne pergjithesi skam noj
problem..asht kenaqesi me provu ushqime te ndryshme per menimin dhe shijen teme
Back to top
S~erenity
Fri May 15 2009, 11:28am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
megjithate,meqe tema asht per kuzhinen boterore,ma e preferume per mu asht,italiane,franceze,dhe me rradhe...
Back to top
Engel
Fri May 15 2009, 11:33am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
mua me pelqen veq guzhina e mamit tem ka kene edhe krykuzhinjere.haaahahhha.ja kalon tana guzhinave,mos tju vij keq.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
belgium
Fri May 15 2009, 01:33pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
pelqej shume kermijt dhe midhje deti
Back to top
S~erenity
Fri May 15 2009, 10:42pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
engel,une menoj se nji person qe din te gatuaj asht shume krijues edhe gatimi asht nji forme arti ne vetvete dhe personi ne detyre i jep larmine dhe ngjyrat e tij te vecanta
keshtu kur te na duhet naj recete speciale, une di ke me pyet tash,megjithese nana jeme ka gatu sh.mire,dhe me mungon
shpeshhere gatimi dhe lezeti qe vjen me sherbimin e saj,
me falni nqs dola pak prej temet....
Back to top
Engel
Sat May 16 2009, 06:16pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
e-butterfly ka shkruar:

engel,une menoj se nji person qe din te gatuaj asht shume krijues edhe gatimi asht nji forme arti ne vetvete dhe personi ne detyre i jep larmine dhe ngjyrat e tij te vecanta
keshtu kur te na duhet naj recete speciale, une di ke me pyet tash,megjithese nana jeme ka gatu sh.mire,dhe me mungon
shpeshhere gatimi dhe lezeti qe vjen me sherbimin e saj,
me falni nqs dola pak prej temet....
eshte shume e vertete naqe,sa per gatimin cdo njeri i pelqen dora e nenes se saj.dhe per recete gatimi ska problem veq mos me thuaj me ardhe me ta gatu.ahahhaahhaahha.resp.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
S~erenity
Thu May 21 2009, 08:32am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
nji bakllave maj naqe t'lutem... pa jena larg hahahahaha
Back to top
Engel
Thu May 21 2009, 08:36am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
e-butterfly ka shkruar:

nji bakllave maj naqe t'lutem... pa jena larg hahahahaha
eshte krejt kollaj.merr makinen e shko tek dyqanet turke e ke receten origjinale e shijin si bakllavat tona.ahahhahahaha.mos u lodh hiq.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
S~erenity
Wed Jun 03 2009, 09:24am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Engel ka shkruar:

e-butterfly ka shkruar:

nji bakllave maj naqe t'lutem... pa jena larg hahahahaha
eshte krejt kollaj.merr makinen e shko tek dyqanet turke e ke receten origjinale e shijin si bakllavat tona.ahahhahahaha.mos u lodh hiq.


ide fantastike,flm naqe :x
Back to top
Al Bundy
Sun Aug 02 2009, 08:50pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
A i pelqen kujt ky pigmenti djegs? Une e perdori shume per pica e saduitch.


Back to top
L€OÑ
Wed Jul 07 2010, 07:47pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
mu me pelqejn guzhina italiane edhe ajo turke.
Back to top
belgium
Wed Jul 28 2010, 08:14am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Miri74 ka shkruar:

A i pelqen kujt ky pigmenti djegs? Une e perdori shume per pica e saduitch.

une e perdori ne mish ......dhe me salcen qe serviret ne brasserie me pak celeri.

[ Edited Wed Jul 28 2010, 08:14am ]
Back to top
Mrikalem
Thu Dec 30 2010, 07:50pm
mreeya

Registered Member #4269
Joined: Thu Nov 25 2010, 12:30am

Posts: 295
Guzhina mesdhetare asht e preferumja jeme!!! Mmmmm!!!!

Attention: THis is not my photo!!!


See my lips tremble, and my eye-balls roll; Suck my last breath, and catch my flying soul! -A.Pope

Back to top
belgium
Thu Dec 30 2010, 11:02pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Mrikalem ka shkruar:

Guzhina mesdhetare asht e preferumja jeme!!! Mmmmm!!!!

Attention: THis is not my photo!!!ktu n shkoder i thojn speca t mushun me zogj k.u...ash....
Back to top
Johara
Thu Jan 06 2011, 08:06pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Guzhina Tajlandeze ! yummmmmm

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Al Bundy
Tue Jan 11 2011, 09:19pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Johara ka shkruar:

Guzhina Tajlandeze ! yummmmmmMe çfare salcet i sherbejne micat?/PBack to top
Johara
Sun Jan 16 2011, 02:14am

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Miri74 ka shkruar:

Johara ka shkruar:

Guzhina Tajlandeze ! yummmmmmMe çfare salcet i sherbejne micat?/Pjooo t'lutmi shum! je tu e ngatrru me japonezen! me soy sauce


Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Al Bundy
Sun Jan 16 2011, 02:20am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Johara ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Johara ka shkruar:

Guzhina Tajlandeze ! yummmmmmMe çfare salcet i sherbejne micat?/Pjooo t'lutmi shum! je tu e ngatrru me japonezen! me soy sauce
Johara kush po te kçyr me dhane sugjerime me çfare salcet mi sherby micat?
Back to top
SuperGirl
Wed Jan 19 2011, 07:51pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hala un se provova tailandezen!! duhet me u ba mbare nji dite!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Wed Jan 19 2011, 07:51pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
per mu italianja on the top! e nuk diskutohet hic!
jane artista me gatu. e bastaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Wed Jan 19 2011, 09:41pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

per mu italianja on the top! e nuk diskutohet hic!
jane artista me gatu. e bastaNjisoj per mu. Bile edhe venen franceze se vej askund me italianen pavaresisht se reputacion botnor e ka ajo e para.
Back to top
SuperGirl
Wed Jan 19 2011, 09:42pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Miri74 ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

per mu italianja on the top! e nuk diskutohet hic!
jane artista me gatu. e bastaNjisoj per mu. Bile edhe venen franceze se vej askund me italianen pavaresisht se reputacion botnor e ka ajo e para.
=D>Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
lissandro
Mon Feb 21 2011, 08:14pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Italiane dhe franceze.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.5438 sec, 0.1048 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,105kB