Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional
 
<< Previous thread | Next thread >>
Kuzhina Boterore e preferuar
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Fri Feb 25 2011, 08:55pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Si e preferoni gatimin e stekut?
Une e preferoj Medium.Back to top
SuperGirl
Fri Feb 25 2011, 08:57pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
a ka 'very well done'

me gjak brenda se duroj :-SBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Fri Feb 25 2011, 08:59pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ajo Well donne asht po prap me duket sikur forcohet pak kur pjeket ma teper. Me gjak e kam hanger disa here po prap nuk me njet.Back to top
OLIVE OYL
Fri Feb 25 2011, 09:02pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
edhe un si super very well done, se duroj me gjak, sjam kanibale, ncuk ncuk,***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Fri Feb 25 2011, 10:34pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
SuperGirl ka shkruar:

a ka 'very well done'

me gjak brenda se duroj :-S


nuk paske hanger njejher carpaccio di carne :d


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
- Stella -
Tue Mar 18 2014, 09:09pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
[ Edited Tue Mar 18 2014, 09:10pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
MiCoLjA
Thu Mar 20 2014, 10:21am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
un sndrroj gja me bolognezi italiano vero ahahhaah sa her shkojm restorant italian i porosis i just lov them

stake si ka vu miri medium well asht my favorite , me duket sikur thahet ba me epjek ma shum varet edhe te trashesia e stakes po zakonisht e kam qef jo krejt te rreshkun

[ Edited Thu Mar 20 2014, 10:37am ]

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2167 sec, 0.0814 of that for queries. DB queries: 44. Memory Usage: 2,681kB