Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
Lagja Tregu I Ri
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
.:BrikenO:.
Sat Jan 24 2009, 06:53pm

Registered Member #830
Joined: Tue May 15 2007, 12:27pm

Posts: 115
ahhh.ku ka ma mire se ne rus ma.i kena tan katunart njaty :PBack to top
Z. Zamir Kaceri
Sat Jan 24 2009, 06:58pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
kur ja kan vu emnin tregu i ri maj n nafak?

Lumi Dushes
Back to top
belgium
Sun Jan 25 2009, 02:15am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Z. Zamir Kaceri ka shkruar:

kur ja kan vu emnin tregu i ri maj n nafak?


Ti ma shoku zamir kaceri mas ma daj lagjen tregu i ri me rus te madh se ke ba gabimin ma te madh??, tregu i ri ke lexu at pllak dreqit qi asht e vume ne hymje te tregut markat e lodh trunin pak ka ka kufijt rusi i madh bashk me rusin e vogel ????e maron te kisha e rusit e budall.....
Back to top
.:BrikenO:.
Sun Jan 25 2009, 12:25pm

Registered Member #830
Joined: Tue May 15 2007, 12:27pm

Posts: 115
hahahahahaha.lene ma se niuk e ka vu re at pllaken aty.se ska faj.po ngaqe ishte e ndame me lagje thash po e ve njashtu se rusi magjar e kapBack to top
belgium
Sun Jan 25 2009, 01:35pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
brikeno ka shkruar:

hahahahahaha.lene ma se niuk e ka vu re at pllaken aty.se ska faj.po ngaqe ishte e ndame me lagje thash po e ve njashtu se rusi magjar e kap


hajt ma ti se me bane me u ngatrru me zamir kacerin hahhahahahahahahah
thash eka ngatrru rrugen ?, me shku per kiras eme ja fut ka skenderbegu?? hhahahahahahah
Back to top
Bobi Shuli
Sun Jan 25 2009, 04:20pm

Registered Member #360
Joined: Tue Jan 16 2007, 07:24pm

Posts: 37
E maj mend si lagje te mir, heren e fundit qe kam kalu atje nuk pash asnji Rusjan po te vetem te ardhun tu shit pazia e kallamoq
Back to top
.:BrikenO:.
Sun Jan 25 2009, 07:17pm

Registered Member #830
Joined: Tue May 15 2007, 12:27pm

Posts: 115
hahahaha.edhe kra krejt e vertet asht.aty asht ba ''Rinasi i katunarve''Back to top
~*Christel*~
Sat Jan 31 2009, 10:58pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Tregu i ri...Hera e pare qe e nigjoj :-|
Back to top
belgium
Mon Feb 23 2009, 01:29pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
~*Christel*~ ka shkruar:

Tregu i ri...Hera e pare qe e nigjoj :-|


asht rruga e deges ushtarake, prej te der aemerkats ne rus deri te shkolla PASHKO VASA ose deri te kisha e rusit!
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2370 sec, 0.0714 of that for queries. DB queries: 45. Memory Usage: 2,672kB