Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
Lagjia Dergut
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Dergutsiani
Wed Dec 23 2009, 06:20pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
hahahhahah TOTO , Derguti asht i madhh s'din ku me mbaru

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
West****
Mon Mar 15 2010, 08:43pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Dergutsijani a kena gja te re ka mahalla, a ke le kush, a ka ik kush, a ka fitu kush llotarin e shtojit , a asht martu kush, ectttt , hajde na jep haber
Back to top
Dergutsiani
Tue Mar 16 2010, 07:21pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
West**** Ncncncnncn Asigja t're perzoten Derguti Si Derguti Mir i ke kta ktejj top krejttttttttt

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
~*Christel*~
Mon Jun 06 2011, 09:08pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Dergutsiani ka shkruar:

West**** Ncncncnncn Asigja t're perzoten Derguti Si Derguti Mir i ke kta ktejj top krejttttttttt


pa mar ma...Hajria e katit dyte te pallati perball ka ble shpi ne Tirane. Jane ba rehat...shpi ne shkoder e ne tirane tesh Jashaaaaaaaaa Hajria
Back to top
Cen Durimadhi
Tue Nov 01 2011, 12:13pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
qe apartamenti i Hajrijes ( ps shlaja i za Christel t'dalin n'balkon )


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
~*Christel*~
Wed Jun 06 2012, 10:50pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
ahahhahaah
nc, s'kam kyt pallat perball...duhet mu lodh edhe ifije me ardh te une
Back to top
West****
Sat Dec 08 2012, 12:55am

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Dergutsijani sa i mire asht ba,kur m'ka pa veren qe kaloj rrok e puth, si shpirt zoti e rujt
Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 05 2013, 06:26pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
trokit ketu

ka nuk na del derguti

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 05 2013, 06:27pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
ps se harrova, keka tu knu njeni si maran Superi mas ti

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2562 sec, 0.0775 of that for queries. DB queries: 44. Memory Usage: 2,691kB