Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
Lagjia Kiras
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
art allways
Wed Dec 30 2009, 09:45pm

Registered Member #3617
Joined: Sat Dec 26 2009, 06:35pm

Posts: 9
ma itu e kam te shkodra online foton e bukur asht
Back to top
art allways
Wed Dec 30 2009, 09:48pm

Registered Member #3617
Joined: Sat Dec 26 2009, 06:35pm

Posts: 9
po itu e kam gjet te shkodra online edhe e kam ba save, foto e bukur, se ne faqet tjera e jep pa u perfundu.
Back to top
art allways
Wed Dec 30 2009, 09:49pm

Registered Member #3617
Joined: Sat Dec 26 2009, 06:35pm

Posts: 9
si duket e shkruva 2 here hahahah
Back to top
Dergutsiani
Fri Jan 29 2010, 12:26am

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
Po ju tham disa vecori qe kan Kirasjant
Ecin Ne Rrug 4-5she e bllokojn rrugen kur dalin ne piac
Ne Rruge tu hanger farluledillit
edhe kanget sllave qe i kan fixim

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
eire
Tue Apr 06 2010, 10:33pm
Registered Member #3930
Joined: Tue Apr 06 2010, 09:41pm

Posts: 1
belgium ka shkruar:

me qe je kirasjane na trego pak prej ka vjen emri KIRAS?? flm!po hajt nji her , ta ndijm versionin tand


Back to top
Shkodrani_Gent
Fri Jul 09 2010, 09:33am
Guest
qa keni me kirasin ma ,,,, se un jam kirasjan i vjeter
Back to top
Cen Durimadhi
Fri Feb 01 2013, 12:52pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
JAMES ka shkruar:

qa ju duket ju kirasi ma ar
megjithseunë jam i ardhur nga dudasi në kiras se aty na doli shtepija që në dha në atë kohë ndermarrja e prinderve të mi riparim sherbimet
kirasi ka aq shkodran të vjeter sa e gjith shkodra ,po me krijimin e zeoteknikes erdhen nga gjitha trevat e e rrethinat e shkodres shumë bujq per tu punsuar dhe aty mbeten ,pas kesaj kirasi pa dashje mori dhe nji emre jo të kendshem ,
unë e kam pas pallatin tek poçerija ajo ka qen lagje e kirasit gjithmon ,por me kollaj e kemi pas me dal në rus e në tuz se në kiras


kushrini jem, edhe ky i ardhun nkiras
spava i kirasian tvjeter nket forum

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
SuperGirl
Fri Feb 01 2013, 01:09pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Cen Durimadhi ka shkruar:

JAMES ka shkruar:

qa ju duket ju kirasi ma ar
megjithseunë jam i ardhur nga dudasi në kiras se aty na doli shtepija që në dha në atë kohë ndermarrja e prinderve të mi riparim sherbimet
kirasi ka aq shkodran të vjeter sa e gjith shkodra ,po me krijimin e zeoteknikes erdhen nga gjitha trevat e e rrethinat e shkodres shumë bujq per tu punsuar dhe aty mbeten ,pas kesaj kirasi pa dashje mori dhe nji emre jo të kendshem ,
unë e kam pas pallatin tek poçerija ajo ka qen lagje e kirasit gjithmon ,por me kollaj e kemi pas me dal në rus e në tuz se në kiras


kushrini jem, edhe ky i ardhun nkiras
spava i kirasian tvjeter nket forumCa na e 'ringjalle' Jamesin teshBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Cen Durimadhi
Fri Feb 01 2013, 05:45pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
SuperGirl ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

JAMES ka shkruar:

qa ju duket ju kirasi ma ar
megjithseunë jam i ardhur nga dudasi në kiras se aty na doli shtepija që në dha në atë kohë ndermarrja e prinderve të mi riparim sherbimet
kirasi ka aq shkodran të vjeter sa e gjith shkodra ,po me krijimin e zeoteknikes erdhen nga gjitha trevat e e rrethinat e shkodres shumë bujq per tu punsuar dhe aty mbeten ,pas kesaj kirasi pa dashje mori dhe nji emre jo të kendshem ,
unë e kam pas pallatin tek poçerija ajo ka qen lagje e kirasit gjithmon ,por me kollaj e kemi pas me dal në rus e në tuz se në kiras


kushrini jem, edhe ky i ardhun nkiras
spava i kirasian tvjeter nket forumCa na e 'ringjalle' Jamesin teshhahahaha tu lexu arkivat e forumit
ps nfakt prej fotos e njofta


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
SuperGirl
Sat Feb 02 2013, 10:53pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Cen Durimadhi ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

JAMES ka shkruar:

qa ju duket ju kirasi ma ar
megjithseunë jam i ardhur nga dudasi në kiras se aty na doli shtepija që në dha në atë kohë ndermarrja e prinderve të mi riparim sherbimet
kirasi ka aq shkodran të vjeter sa e gjith shkodra ,po me krijimin e zeoteknikes erdhen nga gjitha trevat e e rrethinat e shkodres shumë bujq per tu punsuar dhe aty mbeten ,pas kesaj kirasi pa dashje mori dhe nji emre jo të kendshem ,
unë e kam pas pallatin tek poçerija ajo ka qen lagje e kirasit gjithmon ,por me kollaj e kemi pas me dal në rus e në tuz se në kiras


kushrini jem, edhe ky i ardhun nkiras
spava i kirasian tvjeter nket forumCa na e 'ringjalle' Jamesin teshhahahaha tu lexu arkivat e forumit
ps nfakt prej fotos e njofta
I ka lan shenjat identifikuse
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2959 sec, 0.0814 of that for queries. DB queries: 45. Memory Usage: 2,729kB