Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
RUS MA TA MARSHA
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Sun Jan 25 2009, 02:06am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Qa lodheni kot mar njerez , se si rus ska kun e mas na lodhni kot me hap mushknit kot???
thoni qa deni por si rusjan e rusjane ska kund?...
Rusi ka dhan e jep njerez,qe as ju smenoni ma giat, eket e them me plot binje se jam vet Rusjan!!!
Rusjan dan me than shkodran , dan me than artist, dan me than poet, dan me than gjithcka qe asht shkodranece!!!........e ju qe bertitni kot hajdeni te vet se ju them se jeni te lodhun per ket dernja ......rusjan asht krenarija e shkoders dhe pa rusin ska shkoder , e as exsistn shkodra!! tju vij turp qe ju q eflitni per lagje t e krijume prej komunizmit te preferoni se jeni palo shkodran...shkodra asht rus i madh e rus i vogel...pa ket lagje shkoni ne bune e mytuni s eskeni hajr pa dal ne shkoder e ne at shkoder, qi ju kujtoni fleni ne andr te nastradinit se na sju japim ju rusin per podhat e shurren qe ju doni me hedh perpjet!!!!!
te dalin nji rusjan po ekam gabim?? ei flas kjart si flet rusjani!!!!
Back to top
shkodrani ne mergim
Sun Jan 25 2009, 03:45am
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
Rusi,rock
me ka marre madhi pak per rusin mor belgium.
E kane te tane gabim kush merret me ne rusjanet sepse na nuk kena pyet per kend as ne kohe te dulles.
A e mba mend kur hyjshe ne Rus nga ora 6 e darkes ,kur fillojte radio posta;vetem posdravi u ndigjojte.Shtepia ime kishte tre antena nje me lart se tjetra,njera ishte per 1-shat,tjetra per 2-shat dhe tjetra qe mezi me na e merrte ishte per tiranen,hahahaha.Si dhe plus gjera te tjera.
Back to top
belgium
Sun Jan 25 2009, 03:51am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
shkodrani ne mergim ka shkruar:

Rusi,rock
me ka marre madhi pak per rusin mor belgium.
E kane te tane gabim kush merret me ne rusjanet sepse na nuk kena pyet per kend as ne kohe te dulles.
A e mba mend kur hyjshe ne Rus nga ora 6 e darkes ,kur fillojte radio posta;vetem posdravi u ndigjojte.Shtepia ime kishte tre antena nje me lart se tjetra,njera ishte per 1-shat,tjetra per 2-shat dhe tjetra qe mezi me na e merrte ishte per tiranen,hahahaha.Si dhe plus gjera te tjera.


Mas naqe se ma ke hek merzin sontee!!qa lesh tiranet e marrinash,? pash perenin?, hahahhaha a man men elektik blu? te palma me disk bicikletet,? e radio posten?? hahhahaha ose dinastin?? hhahah lene naqe se na djegu malli qa di vet vec di me than se Rus asht shkodra e pa rus ska shkoder! te lodhen kot kto karabushat e tepricave te mahallave .hhahahahahaha je as naqe !
Back to top
MiCoLjA
Wed Feb 11 2009, 12:46pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
belgium ka shkruar:

shkodrani ne mergim ka shkruar:

Rusi,rock
me ka marre madhi pak per rusin mor belgium.
E kane te tane gabim kush merret me ne rusjanet sepse na nuk kena pyet per kend as ne kohe te dulles.
A e mba mend kur hyjshe ne Rus nga ora 6 e darkes ,kur fillojte radio posta;vetem posdravi u ndigjojte.Shtepia ime kishte tre antena nje me lart se tjetra,njera ishte per 1-shat,tjetra per 2-shat dhe tjetra qe mezi me na e merrte ishte per tiranen,hahahaha.Si dhe plus gjera te tjera.Mas naqe se ma ke hek merzin sontee!!qa lesh tiranet e marrinash,? pash perenin?, hahahhaha a man men elektik blu? te palma me disk bicikletet,? e radio posten?? hahhahaha ose dinastin?? hhahah lene naqe se na djegu malli qa di vet vec di me than se Rus asht shkodra e pa rus ska shkoder! te lodhen kot kto karabushat e tepricave te mahallave .hhahahahahaha je as naqe !
ku the ti se je rrit nrus te shpija me selvi tmadhe ? mas asht aja qe asht afer me furren e buks?

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
belgium
Wed Feb 11 2009, 01:07pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

shkodrani ne mergim ka shkruar:

Rusi,rock
me ka marre madhi pak per rusin mor belgium.
E kane te tane gabim kush merret me ne rusjanet sepse na nuk kena pyet per kend as ne kohe te dulles.
A e mba mend kur hyjshe ne Rus nga ora 6 e darkes ,kur fillojte radio posta;vetem posdravi u ndigjojte.Shtepia ime kishte tre antena nje me lart se tjetra,njera ishte per 1-shat,tjetra per 2-shat dhe tjetra qe mezi me na e merrte ishte per tiranen,hahahaha.Si dhe plus gjera te tjera.Mas naqe se ma ke hek merzin sontee!!qa lesh tiranet e marrinash,? pash perenin?, hahahhaha a man men elektik blu? te palma me disk bicikletet,? e radio posten?? hahhahaha ose dinastin?? hhahah lene naqe se na djegu malli qa di vet vec di me than se Rus asht shkodra e pa rus ska shkoder! te lodhen kot kto karabushat e tepricave te mahallave .hhahahahahaha je as naqe !
ku the ti se je rrit nrus te shpija me selvi tmadhe ? mas asht aja qe asht afer me furren e buks?


ps emaj aekan pre aaa?,, hahhahaahahahahahhahahahahahahah
Back to top
MiCoLjA
Wed Feb 11 2009, 01:09pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
belgium ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

shkodrani ne mergim ka shkruar:

Rusi,rock
me ka marre madhi pak per rusin mor belgium.
E kane te tane gabim kush merret me ne rusjanet sepse na nuk kena pyet per kend as ne kohe te dulles.
A e mba mend kur hyjshe ne Rus nga ora 6 e darkes ,kur fillojte radio posta;vetem posdravi u ndigjojte.Shtepia ime kishte tre antena nje me lart se tjetra,njera ishte per 1-shat,tjetra per 2-shat dhe tjetra qe mezi me na e merrte ishte per tiranen,hahahaha.Si dhe plus gjera te tjera.Mas naqe se ma ke hek merzin sontee!!qa lesh tiranet e marrinash,? pash perenin?, hahahhaha a man men elektik blu? te palma me disk bicikletet,? e radio posten?? hahhahaha ose dinastin?? hhahah lene naqe se na djegu malli qa di vet vec di me than se Rus asht shkodra e pa rus ska shkoder! te lodhen kot kto karabushat e tepricave te mahallave .hhahahahahaha je as naqe !
ku the ti se je rrit nrus te shpija me selvi tmadhe ? mas asht aja qe asht afer me furren e buks?


ps emaj aekan pre aaa?,, hahhahaahahahahahhahahahahahahah


ja he dreq po njaty jam rrit edhe un


Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
belgium
Wed Feb 11 2009, 01:12pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

shkodrani ne mergim ka shkruar:

Rusi,rock
me ka marre madhi pak per rusin mor belgium.
E kane te tane gabim kush merret me ne rusjanet sepse na nuk kena pyet per kend as ne kohe te dulles.
A e mba mend kur hyjshe ne Rus nga ora 6 e darkes ,kur fillojte radio posta;vetem posdravi u ndigjojte.Shtepia ime kishte tre antena nje me lart se tjetra,njera ishte per 1-shat,tjetra per 2-shat dhe tjetra qe mezi me na e merrte ishte per tiranen,hahahaha.Si dhe plus gjera te tjera.Mas naqe se ma ke hek merzin sontee!!qa lesh tiranet e marrinash,? pash perenin?, hahahhaha a man men elektik blu? te palma me disk bicikletet,? e radio posten?? hahhahaha ose dinastin?? hhahah lene naqe se na djegu malli qa di vet vec di me than se Rus asht shkodra e pa rus ska shkoder! te lodhen kot kto karabushat e tepricave te mahallave .hhahahahahaha je as naqe !
ku the ti se je rrit nrus te shpija me selvi tmadhe ? mas asht aja qe asht afer me furren e buks?


ps emaj aekan pre aaa?,, hahhahaahahahahahhahahahahahahah


ja he dreq po njaty jam rrit edhe unhhahaha mas je rrit te apartamenti perball i oficerve aaa?, hahahahahahhahaah
Back to top
MiCoLjA
Wed Feb 11 2009, 02:11pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
belgium ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

shkodrani ne mergim ka shkruar:

Rusi,rock
me ka marre madhi pak per rusin mor belgium.
E kane te tane gabim kush merret me ne rusjanet sepse na nuk kena pyet per kend as ne kohe te dulles.
A e mba mend kur hyjshe ne Rus nga ora 6 e darkes ,kur fillojte radio posta;vetem posdravi u ndigjojte.Shtepia ime kishte tre antena nje me lart se tjetra,njera ishte per 1-shat,tjetra per 2-shat dhe tjetra qe mezi me na e merrte ishte per tiranen,hahahaha.Si dhe plus gjera te tjera.Mas naqe se ma ke hek merzin sontee!!qa lesh tiranet e marrinash,? pash perenin?, hahahhaha a man men elektik blu? te palma me disk bicikletet,? e radio posten?? hahhahaha ose dinastin?? hhahah lene naqe se na djegu malli qa di vet vec di me than se Rus asht shkodra e pa rus ska shkoder! te lodhen kot kto karabushat e tepricave te mahallave .hhahahahahaha je as naqe !
ku the ti se je rrit nrus te shpija me selvi tmadhe ? mas asht aja qe asht afer me furren e buks?


ps emaj aekan pre aaa?,, hahhahaahahahahahhahahahahahahah


ja he dreq po njaty jam rrit edhe unhhahaha mas je rrit te apartamenti perball i oficerve aaa?, hahahahahahhahaah


pak ma djathtas hhaahhhahah

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
belgium
Wed Feb 11 2009, 02:46pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

shkodrani ne mergim ka shkruar:

Rusi,rock
me ka marre madhi pak per rusin mor belgium.
E kane te tane gabim kush merret me ne rusjanet sepse na nuk kena pyet per kend as ne kohe te dulles.
A e mba mend kur hyjshe ne Rus nga ora 6 e darkes ,kur fillojte radio posta;vetem posdravi u ndigjojte.Shtepia ime kishte tre antena nje me lart se tjetra,njera ishte per 1-shat,tjetra per 2-shat dhe tjetra qe mezi me na e merrte ishte per tiranen,hahahaha.Si dhe plus gjera te tjera.Mas naqe se ma ke hek merzin sontee!!qa lesh tiranet e marrinash,? pash perenin?, hahahhaha a man men elektik blu? te palma me disk bicikletet,? e radio posten?? hahhahaha ose dinastin?? hhahah lene naqe se na djegu malli qa di vet vec di me than se Rus asht shkodra e pa rus ska shkoder! te lodhen kot kto karabushat e tepricave te mahallave .hhahahahahaha je as naqe !
ku the ti se je rrit nrus te shpija me selvi tmadhe ? mas asht aja qe asht afer me furren e buks?


ps emaj aekan pre aaa?,, hahhahaahahahahahhahahahahahahah


ja he dreq po njaty jam rrit edhe unhhahaha mas je rrit te apartamenti perball i oficerve aaa?, hahahahahahhahaah


pak ma djathtas hhaahhhahah

hahhahah no coment hahahahahah
shum ekam pas lujt top te fabrika e cigares vjeter ne se eman mend ?
Back to top
MiCoLjA
Wed Feb 11 2009, 03:44pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
belgium ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

shkodrani ne mergim ka shkruar:

Rusi,rock
me ka marre madhi pak per rusin mor belgium.
E kane te tane gabim kush merret me ne rusjanet sepse na nuk kena pyet per kend as ne kohe te dulles.
A e mba mend kur hyjshe ne Rus nga ora 6 e darkes ,kur fillojte radio posta;vetem posdravi u ndigjojte.Shtepia ime kishte tre antena nje me lart se tjetra,njera ishte per 1-shat,tjetra per 2-shat dhe tjetra qe mezi me na e merrte ishte per tiranen,hahahaha.Si dhe plus gjera te tjera.Mas naqe se ma ke hek merzin sontee!!qa lesh tiranet e marrinash,? pash perenin?, hahahhaha a man men elektik blu? te palma me disk bicikletet,? e radio posten?? hahhahaha ose dinastin?? hhahah lene naqe se na djegu malli qa di vet vec di me than se Rus asht shkodra e pa rus ska shkoder! te lodhen kot kto karabushat e tepricave te mahallave .hhahahahahaha je as naqe !
ku the ti se je rrit nrus te shpija me selvi tmadhe ? mas asht aja qe asht afer me furren e buks?


ps emaj aekan pre aaa?,, hahhahaahahahahahhahahahahahahah


ja he dreq po njaty jam rrit edhe unhhahaha mas je rrit te apartamenti perball i oficerve aaa?, hahahahahahhahaah


pak ma djathtas hhaahhhahah

hahhahah no coment hahahahahah
shum ekam pas lujt top te fabrika e cigares vjeter ne se eman mend ?


po si mar se maj nmen nuk e harraj se e kam pas shpin krejt per ball njaty e kur lushim hapa dollapa njatje shkoshim mu fsheh te njata pallate hahahahaha nuk e di ti je shum ma i madh se un mduket eee e nuk ka shance met njoft

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
belgium
Wed Feb 11 2009, 04:31pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

belgium ka shkruar:

shkodrani ne mergim ka shkruar:

Rusi,rock
me ka marre madhi pak per rusin mor belgium.
E kane te tane gabim kush merret me ne rusjanet sepse na nuk kena pyet per kend as ne kohe te dulles.
A e mba mend kur hyjshe ne Rus nga ora 6 e darkes ,kur fillojte radio posta;vetem posdravi u ndigjojte.Shtepia ime kishte tre antena nje me lart se tjetra,njera ishte per 1-shat,tjetra per 2-shat dhe tjetra qe mezi me na e merrte ishte per tiranen,hahahaha.Si dhe plus gjera te tjera.Mas naqe se ma ke hek merzin sontee!!qa lesh tiranet e marrinash,? pash perenin?, hahahhaha a man men elektik blu? te palma me disk bicikletet,? e radio posten?? hahhahaha ose dinastin?? hhahah lene naqe se na djegu malli qa di vet vec di me than se Rus asht shkodra e pa rus ska shkoder! te lodhen kot kto karabushat e tepricave te mahallave .hhahahahahaha je as naqe !
ku the ti se je rrit nrus te shpija me selvi tmadhe ? mas asht aja qe asht afer me furren e buks?


ps emaj aekan pre aaa?,, hahhahaahahahahahhahahahahahahah


ja he dreq po njaty jam rrit edhe unhhahaha mas je rrit te apartamenti perball i oficerve aaa?, hahahahahahhahaah


pak ma djathtas hhaahhhahah

hahhahah no coment hahahahahah
shum ekam pas lujt top te fabrika e cigares vjeter ne se eman mend ?


po si mar se maj nmen nuk e harraj se e kam pas shpin krejt per ball njaty e kur lushim hapa dollapa njatje shkoshim mu fsheh te njata pallate hahahahaha nuk e di ti je shum ma i madh se un mduket eee e nuk ka shance met njoft


ja he burrnesh i 76-tes jam sjam plak mas me shaj tash hahahahaahahaha
e kur lushim besa ner apartamente dikur ehypnim maje terracave kur skena thy qafen ahahahahahahahahahahah
Back to top
MiCoLjA
Wed Feb 11 2009, 04:34pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
po po thuj si sna ka xan naj makin tu pre rrugen me marr topin kur na bite brrug ahahhaa manenan un jam e 89 spaskena shum diferenc jo hahahahah

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
matura2000
Wed Feb 11 2009, 04:37pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
KeJsi ka shkruar:

po po thuj si sna ka xan naj makin tu pre rrugen me marr topin kur na bite brrug ahahhaa manenan un jam e 89 spaskena shum diferenc jo hahahahah

ahahahahah kejsi spaske shume difernc me shefooooon ,,,,,nja 10 vjet me duket,ahahahahahahahahahahaah


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
MiCoLjA
Wed Feb 11 2009, 04:44pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
hagghaghhagagha per njat pra po i tham

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
belgium
Mon Feb 23 2009, 01:27pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
matura2000 ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

po po thuj si sna ka xan naj makin tu pre rrugen me marr topin kur na bite brrug ahahhaa manenan un jam e 89 spaskena shum diferenc jo hahahahah

ahahahahah kejsi spaske shume difernc me shefooooon ,,,,,nja 10 vjet me duket,ahahahahahahahahahahaah


a maj kolege s esjam 50vjec q epo me ban kaq te mocem??, hahahahhhaahahah une 1975 jam tuj hy ne 76! hahahahahahahaahahahahhahaha
Back to top
cherry-girl
Sun Nov 08 2009, 01:36pm
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
normal qe Rus ma ta marsha,,ku ka lagje ma te mir se kjo,,,ma vipat e forumit kekan prej Rusit,,i pershendes tan rusjant e rusjanet kudo qe jan,,jeni 1-sha..Back to top
jimm
Sun Nov 08 2009, 02:04pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
flm blonde rusin e kena si shpirt, kena rrit edhe jetimat e shkodres e te shqipnis ne rus te befotrofi
Back to top
☼sunshine
Sun Nov 08 2009, 07:11pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
blonde-girl ka shkruar:

normal qe Rus ma ta marsha,,ku ka lagje ma te mir se kjo,,,ma vipat e forumit kekan prej Rusit,,i pershendes tan rusjant e rusjanet kudo qe jan,,jeni 1-sha..ka fol bashkforumistja edhe per mu!!

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
cherry-girl
Sun Nov 08 2009, 07:38pm
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
♥zonjusha♥ ka shkruar:

blonde-girl ka shkruar:

normal qe Rus ma ta marsha,,ku ka lagje ma te mir se kjo,,,ma vipat e forumit kekan prej Rusit,,i pershendes tan rusjant e rusjanet kudo qe jan,,jeni 1-sha..ka fol bashkforumistja edhe per mu!!


pa maj drit edhe per ty kam fol,,, se edhe ty te kam ne ket lagje qe ma shndrit RusinBack to top
shkodrani ne mergim
Sun Nov 08 2009, 09:44pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
blonde-girl ka shkruar:

normal qe Rus ma ta marsha,,ku ka lagje ma te mir se kjo,,,ma vipat e forumit kekan prej Rusit,,i pershendes tan rusjant e rusjanet kudo qe jan,,jeni 1-sha..


na kane inat ne rusjaneve,hahahaha por kena vendose do ta shpallim rusin republike ne vehte dhe do te investijome na ne te dhe do ta bejme te bukur,apo jo?
edhe njehere pershendetje rusjaneve kudo qe jane te shperndare.
Back to top
Mbreteresha
Sun Nov 08 2009, 10:36pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ehhh po hajt mbajeni mend nese kam me ju leju me hy nparruce

[ Edited Sun Nov 08 2009, 10:36pm ]

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
cherry-girl
Sun Nov 08 2009, 11:08pm
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
shkodrani ne mergim ka shkruar:

blonde-girl ka shkruar:

normal qe Rus ma ta marsha,,ku ka lagje ma te mir se kjo,,,ma vipat e forumit kekan prej Rusit,,i pershendes tan rusjant e rusjanet kudo qe jan,,jeni 1-sha..


na kane inat ne rusjaneve,hahahaha por kena vendose do ta shpallim rusin republike ne vehte dhe do te investijome na ne te dhe do ta bejme te bukur,apo jo?
edhe njehere pershendetje rusjaneve kudo qe jane te shperndare.


po pa ne nuk kan ca bajn kto vec se lodhen kot,,rusi perdit edhe ma i bukur asht tu u ba,,masanej jena na qe ja japim lezetin atij vend,,ca po na duhen tjertBack to top
cherry-girl
Thu Jan 28 2010, 11:49am
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
lagjia qe du ma shum :x 8-< ;;)Back to top
sirena shkoder
Sun Mar 07 2010, 12:10am

Registered Member #3350
Joined: Sun Sep 27 2009, 08:02pm

Posts: 163
ou Rusi :x lagje 1-sh ,,jam rrit ne ket lagje,kam kalu nje femijeri shum te bukur dhe asht vendi qe du ma shum.
Back to top
L€OÑ
Sun Jul 11 2010, 09:22pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
po besa rus e ska kam le e jam rrit aty edhe prap jetaj , jam kenaq te shkolla e muzikes tu lujt fotball edhe me ata konviktoret kur vishin nga qytetet tjera shum e qefin edhe galladat e kam ba me ta.
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3496 sec, 0.0842 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,145kB