Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
RUS MA TA MARSHA
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
çapkeni
Fri Oct 01 2010, 09:49am
Registered Member #2930
Joined: Thu Apr 30 2009, 02:27pm

Posts: 52
belgium ka shkruar:

Qa lodheni kot mar njerez , se si rus ska kun e mas na lodhni kot me hap mushknit kot???
thoni qa deni por si rusjan e rusjane ska kund?...
Rusi ka dhan e jep njerez,qe as ju smenoni ma giat, eket e them me plot binje se jam vet Rusjan!!!
Rusjan dan me than shkodran , dan me than artist, dan me than poet, dan me than gjithcka qe asht shkodranece!!!........e ju qe bertitni kot hajdeni te vet se ju them se jeni te lodhun per ket dernja ......rusjan asht krenarija e shkoders dhe pa rusin ska shkoder , e as exsistn shkodra!! tju vij turp qe ju q eflitni per lagje t e krijume prej komunizmit te preferoni se jeni palo shkodran...shkodra asht rus i madh e rus i vogel...pa ket lagje shkoni ne bune e mytuni s eskeni hajr pa dal ne shkoder e ne at shkoder, qi ju kujtoni fleni ne andr te nastradinit se na sju japim ju rusin per podhat e shurren qe ju doni me hedh perpjet!!!!!
te dalin nji rusjan po ekam gabim?? ei flas kjart si flet rusjani!!!!bravo komentit belgium
Back to top
MiCoLjA
Thu Jun 23 2011, 02:06pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
In love ka shkruar:

ehhh po hajt mbajeni mend nese kam me ju leju me hy nparruce


qa te qoj ne parruc maj ty qe po i del zot hahahahahahaah

ti ma afer ke rusin se parrucen

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Cen Durimadhi
Tue Nov 01 2011, 12:16pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Micole a e njef i ket n'papac aaa ?
Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
MiCoLjA
Tue Nov 01 2011, 12:39pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
AAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWW cen pse ma bane kyt pun gati paske ken tuj me xjerr teshat ne tel he drec hahahahahaha me ka marr mallllllliiiiiiiiiii per ikyt ven ababababab flm cen si ma prune ikyt foto

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Gurabi
Tue Nov 01 2011, 12:40pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
MiCoLjA ka shkruar:

AAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWW cen pse ma bane kyt pun gati paske ken tuj me xjerr teshat ne tel he drec hahahahahaha me ka marr mallllllliiiiiiiiiii per ikyt ven ababababab flm cen si ma prune ikyt foto

kadal ti se na shkyve forumin me rusinxhabije i missssssssssss u

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
MiCoLjA
Tue Nov 01 2011, 12:43pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
ppppppppppfffffff gurabi ty te dushi falt po RUS TAMARRSHA ahhahaha

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Cen Durimadhi
Tue Nov 01 2011, 12:45pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Gurab shkoni maj Lagje hajnash , si skena guxu me lan bicikletat posht pallateve pa lidh, se ti keni tha per 5 minuta

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1778 sec, 0.0492 of that for queries. DB queries: 42. Memory Usage: 2,662kB