Forums
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Mbreteresha
Wed May 11 2011, 08:14pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
per hater tanve ju kisha ba tag :x


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Wed Sep 14 2011, 09:44am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ju pershendes..ilahija me e bukur qe kam nigju ne jeten teme,,zani ma melodioz :x


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Cen Durimadhi
Fri Nov 18 2011, 11:47pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
trokit ketu

trokit ketu

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Fri Nov 18 2011, 11:50pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
A thu ka ken esell kur e ka knu ket kang ky ?

trokit ketu


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Mbreteresha
Mon Jan 23 2012, 09:25am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
SuperGirl
Mon Jan 23 2012, 10:56am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
In love ka shkruar:

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Mon Jan 23 2012, 02:16pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

In love ka shkruar:

Nuk asht MJ

Back to top
SuperGirl
Mon Jan 23 2012, 02:27pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ekshelli nuk duket hic si zani i M.Jackson.
Edhe fakti qe ai i ishte kthy besimit islam asht muhabet kot me sa kam lexu.

Whatever. Ilahi-ja asht prekseBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Mbreteresha
Mon Jan 23 2012, 03:02pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Miri74 ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

In love ka shkruar:

Nuk asht MJ

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/2ZdHfVF5Zfg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
krahasoje pak me kete zanin Miri,,po ky eshte M J?


Ps,,mas vdekjes se tij,,u ba tan ajo buje,se aj kishte lan "ilahi"qe vetem mas vdekjes se tij me dal ne treg,,nuk e di a je ne dijeni?


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Mon Jan 23 2012, 03:05pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
per mendimin tem,,zani i kti me te majkellit,,nuuk kane ndonje ngjashmeri,,shume bukur e paska edhe ky,,por mu sme ngjajne


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Mon Jan 23 2012, 03:14pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Loveai vene burimin se mandej mundet me dal edhe imami i Kirasit e me than mi ka lane MJ ilahite mu me ja botu mbas vdekjes.

Per videon e fundit :
kam nji aplikacion qe njeh tan zanat e kanget (SHAZAM) e kyt nuk e njofti. Edhe komentet aty ishin blloku e ma merr mendja qe kuptohet arsyeja.

Ka lajme mbi konvertimin e tij ne islam ne pjesen e fundit te jetes kur ishte duke qendru ne Bahrein trokit ketu Megjithate prej aty me dal e me ja dediku autorsine ilahive qe qarkullojne neper youtube me foto te tija vjen ma teper prej deshires me ja dhane autoresine se prej ndonji dokumentacionit te provum me fakte.Back to top
Mbreteresha
Mon Jan 23 2012, 03:24pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
nuk besoj nje besimtar i rregullut musliman,,(po them besimtar,se vetem ato mund te duan me teper se tjeret me kthy njerezit ne iman) se mundte ishte ndje krenar duke ba kete gja,,duke pas parasysh se ca ka ken M J,,edhe duke pas parasysh se ca thote feja islame per muziken,per operacionete gjithcka cfare ka ken jeta e tij,,

,,ne kete bote gjthc ndodh,,ndoshta edhe sasht e vertet,,por une ne mendjen teme sme ka lind naj kshu lloj dyshimit,,,edhe nqs nuk asht zani i tij,,aj past rahmet/drite atje ku eshte,,i kujt te jete ky za,,i mrekullueshem,,,,fjalet qe ka kjo ilahi,,wonderful

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
::bud::
Mon Jan 23 2012, 08:27pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
In love ka shkruar:
Pse kan vu foton e Michael Jacksonit tek kjo vidjo se kuptoj kur aj jo vetem qe nuk e ka kendu kete kange po as qe i perkiste besimit islam ?


Back to top
SuperGirl
Mon Jan 23 2012, 08:42pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Njat jena tu i than edhe ne Lovit...lajmet qe M.Jackson i asht kthy Islamit nuk jane te verteta sepse kerkush nuk i ka konfirmu. dhe kto video nuk jane te verteta. me ken kishte dal nakund vete M.Jackson tu i kendu, jo vec me foto.

Gjithsesi si ilahi jane shum te bukura!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Guest2983928
Mon Jan 23 2012, 09:29pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Jeni tu dal prej temet. At video nuk e ka ba lovi qe i jeni sul tan. Besoj se qellimi i saj kryesor ka ken thjeshte me e nda me ne pasi asht ilahi e bukur, pavaresisht a e beson apo jo ajo se MJ e kendon kete kange. Asht mendim a besim i saji e edhe sikur me u cu tan ne me i than 'jo nuk asht' aja prap ska me na degju.

Nje gja qe nuk me pelqen te lovi asht se don me ia imponu tjerve mendimin e vet persa i perket fese dhe mendoj se nuk ban mire. Nje personit qe asht i nje tjeter besimi nuk i thohet 'ti e ke keq se duhet me besu vetem Allahun dhe islami asht feja e vetme dhe e verteta" pasi jo vetem qe ska kuptim sepse sic e beson dhe adhuron ti fene tande, edhe ai/ajo e beson dhe adhuron fene e vet...per ma teper e ofendon. Gjithkush asht i lire a me besu dhe ca me besu. Po kerkunen me dite, tregoji. Nqs jo, mos ja zgjat. Lovi shpresoj te mos ma kesh marre per keq..asht thjeshte nje keshille nqs ma pranon

Tesh po ju pershendes tanve me ikyt ilahi qe me pelqen shume e me prek, ne vecanti ty lov

Back to top
Mbreteresha
Mon Jan 23 2012, 10:40pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531

E kush është më fjalë mirë se sa Ai që thërret në rrugë te All-llahu," Fussilet:33

dushe rrapatushe e ke mbyll shume bukur me ilahin e Adem Ramadanit


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Tue Aug 14 2012, 09:31pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
permes kesaj ilahije,eshte jeta e Muhamedit (a.s)


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Cen Durimadhi
Sat Oct 20 2012, 06:03pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
trokit ketuPo e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Sun Nov 18 2012, 01:15am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
trokit ketu

trokit ketuPo e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jul 20 2013, 01:45pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Mbreteresha
Sat Jul 20 2013, 04:39pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Cen Durimadhi ka shkruar:


shume ilahi e bukur

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2110 sec, 0.0423 of that for queries. DB queries: 58. Memory Usage: 2,997kB