Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Studentja NATALIE DYLAN shet virgjerine 2.8milion euro!
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Tue Feb 03 2009, 02:34pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Nje studente amerikane, ecila ka vendosur ne ankand virgjerine per te paguar per studimet e saja, ka pranuar oferta deri ne 2.77milione euro.
Natalie Dylan 22vjecare,eshte duke shitur veten per te pasur mundesi per shkallen e saj master ne degen e Terapise familjare dhe marteses.Ajo pohon se oferta e saj per nje nate ka bindur 10 000 meshkuj, q ete paraqesin ofertat etyre per sex me te.SHtatorin e kaluar, kur u paraqit per here te pare ancandi i saj, ajo kishte pranuar oferta deri ne 180 000 euro,por qe prej atehere interesimi per te eshte rritur jashtezakonisht shume.Studentja e cila ka diplomuar ne Studimet GJinore kembegul se nuk po e perule vehten aspak.
-E di se shume njerez do te me denojne pe rkete sepse eshte tabu,por une me te vertete nuk problem me ke te pune ka thene ajo!
-Mendoj se si une ashtu dhe personi me te cilin do ta beje do te fitojme shume nga marreveshja , ka perfunduar ajo!
Back to top
MiCoLjA
Tue Feb 03 2009, 03:14pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
a ska pas me qa me i ftu tjer kja? :-/

po i lumt kur gjen njashtu tmarrsh hahahah =D>


Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
:IROLF:
Tue Feb 03 2009, 03:21pm


Registered Member #2138
Joined: Tue Jul 22 2008, 10:10am

Posts: 3284
Paska gjete me shfrytzu armenma t'forte.
Kot skan thane,femna fut dreqin n'shishe
Back to top
MiCoLjA
Tue Feb 03 2009, 03:52pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
irolfi je i vetmi qe njof qe po e pranon hahahahahh

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
~*Christel*~
Tue Feb 03 2009, 04:15pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Te pakten kan dale te fitum te dy Ca s'nin niri :-?
Back to top
matura2000
Tue Feb 03 2009, 05:10pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
i lumt hallall........... .ishalla po gjen kund naj te marre te pakten.ahhhhaa =))


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
belgium
Tue Feb 03 2009, 05:15pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Une them se kjo femer asht shum e mencur !
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Tue Feb 03 2009, 05:57pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
Te kisha qene aty do kisha ofruar me shume looooooooool hahahaahhahhahhahhahhahhaa
Back to top
Al Bundy
Tue Feb 03 2009, 06:34pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
2.77milione euro per kyt bihude? !!!!! I'kshtu asht kur te mbushet mendja se je yll.

Qe edhe fotografija.


Back to top
belgium
Tue Feb 03 2009, 06:39pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Miri74 ka shkruar:

2.77milione euro per kyt bihude? !!!!! I'kshtu asht kur te mbushet mendja se je yll.

Qe edhe fotografija.

po ti ma qa don me te?,se si shum e njihke ?, hhhahhahahahah
Back to top
:IROLF:
Tue Feb 03 2009, 06:43pm


Registered Member #2138
Joined: Tue Jul 22 2008, 10:10am

Posts: 3284
Kja asht, o emarre fort, o e mecme fort""""
Kushedi si i ka ra lapsit
Back to top
belgium
Tue Feb 03 2009, 06:45pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::IROLF:: ka shkruar:

Kja asht, o emarre fort, o e mecme fort""""
Kushedi si i ka ra lapsithhahahahahaahah ja besa lapesit jo por vec bishtagypit i paska ra fort ...hahahahahahahahahh
Back to top
MiCoLjA
Tue Feb 03 2009, 06:51pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
besa e mecme fort kur gjen hajvana qe pagujn aq lek per te

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
belgium
Tue Feb 03 2009, 06:54pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Miri74 ka shkruar:

2.77milione euro per kyt bihude? !!!!! I'kshtu asht kur te mbushet mendja se je yll.

Qe edhe fotografija.

Pse bihude ma zotni?, kjo fantastike femer po asht .........
Back to top
Al Bundy
Tue Feb 03 2009, 06:54pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ku e ka proven ajo qe eshte e virger? Se edhe me pagu miliona edhe me ta hedh sikur s'ka lezet...Back to top
:::ShkoderZemer
Tue Feb 03 2009, 06:57pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Ma mire kshtu sesa te grabitet drogohet te shitet te dhunohet e pastaj te hedhet n'dete e te vdesin ne gojen e peshkaqenve.....

Pak a shume kete mund te kuptosh nga movie "Taken" qe i paraqet shqiptaret si mafia e kesaj tregtie

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
SuperGirl
Tue Feb 03 2009, 06:59pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
mund te quhet prostitute?? i ploteson kushtet e nevojshme te mjaftushme. lek ne shkembim te seksitBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
belgium
Tue Feb 03 2009, 07:02pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Une do e konsideroja, nje nder prostitutat ma me mend ne bote...sepse kjo femer i shpetoi rjetit te proxinetizmit ku femrat jan ne rolin e skllaves ku kurre nuk arrijn te grumbullojn ket shume parash dhe per disa vite radhazi...e ajo i arriti per gati 9muaj!
Back to top
shkodra
Tue Feb 03 2009, 07:04pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
bravo i qofte....vjaz iteligjente

no comment......
Back to top
Zlatani
Tue Feb 03 2009, 07:06pm

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Mire ja ka ba......me nji rrug dy pune! Qef e Pare

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
SuperGirl
Tue Feb 03 2009, 07:06pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
nuk don njaq mend o njerez!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
belgium
Tue Feb 03 2009, 07:11pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
SuperGirl ka shkruar:

nuk don njaq mend o njerez!


GJithsesi zonje nuk e ben da kush do ket profesion, dhe mendoj se guximi qe ajo ka ba asht ivetem ne bote..une themse mos ndoshta ka kopju at filmin per nje nate 1milion dollare?, hahhahahaha
Back to top
shkodra
Tue Feb 03 2009, 07:14pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahaahahaa amerikanet edhe evropianet tana femrat ne pergj shkojn em te parin qe i del perparan aja te pakten ka siguru te amrdhmen..

no comment......
Back to top
belgium
Tue Feb 03 2009, 07:18pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
shkodra ka shkruar:

hahahaahahaa amerikanet edhe evropianet tana femrat ne pergj shkojn em te parin qe i del perparan aja te pakten ka siguru te amrdhmen..


aa ma hor ri ti rri shif qa te bani e dashtuna jote te la ne evrop beqar hahhahahahahah
Back to top
shkodra
Tue Feb 03 2009, 08:07pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahhahahaahahaha pse beqar ma aja na ka sistemu per tan jeten hahahhahahahahahah

no comment......
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2656 sec, 0.0969 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,096kB