Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Studentja NATALIE DYLAN shet virgjerine 2.8milion euro!
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
drejtesia
Tue Feb 03 2009, 08:09pm

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
kush eshte ajo femen idjote qe e ka ba dicka te till
Back to top
Al Bundy
Tue Feb 03 2009, 08:18pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Kalo te faqja e pare e temes dretesia se e ke me fotofrafi se kush ashte:-)Back to top
jimm
Tue Feb 03 2009, 08:20pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
e habitshme paska ushtru zanatin ma te vjeter ne bote.
edhe i paska hec qysh me diten e pare e pasjka siguru vedin
hahaaaa ca nuk ban vaki
Back to top
drejtesia
Tue Feb 03 2009, 08:23pm

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
nuk e kuptoj si disa femna shesin vetin e aq ma teper me deshir,pa pik dinjitetit dhe respekti per veten
Back to top
shkodra
Tue Feb 03 2009, 08:30pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
drejtesia ka shkruar:

kush eshte ajo femen idjote qe e ka ba dicka te till
hahahah drejtesia me vjen keq qe mendon keshtu....

no comment......
Back to top
Edmond-Cela
Tue Feb 03 2009, 08:46pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
o njerez ne jemi te marret qe flasim per te dhe jo ajo.

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
MiCoLjA
Tue Feb 03 2009, 08:48pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
taman po thu mar mondi aja tpakten i ka marr da lek hahahahaa
si gjithmon flet rrall e sakt rrespekte

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Feb 03 2009, 09:28pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Une nuk shoh ku asht diferenca midis ksaj qe e shet ne internet dhe prostitutave ne rruge...edhe nji menyre tjeter qe femna diftohet si objekt qe mundet me u ble me pare...marre per te si femer...pretendojne manej dhe me i rrespektu...turp gjithsesi dhe ulje per ate femer...ajo ja ka nise bukur jetes materialistike...njashtu ka me i shku tane jeta...

I care and I wish well!

Back to top
~*Christel*~
Tue Feb 03 2009, 09:49pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
bihude thot miri
Back to top
Loris
Tue Feb 03 2009, 11:22pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
Raca shqiptare ka ndi edhe ma keq, sic thot shz (trafikim etj etj) por me shku me kamt e veta robi drejt kesaj zgjedhje...asht gjynah, se sic thote a-cat, ishtu ka mi shku tan jeta rrezikes...pavaresisht "mencurise" me perfitu per rritje profesionale (masterin qe don me marre rrezikja..)

Makiaveli me tamam thote thote: "qellimi justifikon mjetin", por e gjykoj te shtrenjte kete cmim, jo aq virgjeria e humbur sa humbja e vetvetes...

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
_GUINNESS_
Wed Feb 04 2009, 03:44am
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
Miri74 ka shkruar:

2.77milione euro per kyt bihude? !!!!! I'kshtu asht kur te mbushet mendja se je yll.

Qe edhe fotografija.
bravo kur gjen budall me ja rru paret
une me 2 milion kisha ba qejf me 2 milion miss-femna ne bote jo me ja dhan ksaj qe nuk asht miss
Back to top
belgium
Wed Feb 04 2009, 10:23am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
_GUINNESS_ ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

2.77milione euro per kyt bihude? !!!!! I'kshtu asht kur te mbushet mendja se je yll.

Qe edhe fotografija.
bravo kur gjen budall me ja rru paret
une me 2 milion kisha ba qejf me 2 milion miss-femna ne bote jo me ja dhan ksaj qe nuk asht missKdal ti hor sa me pasion i keni me i tjert ma?, thjesht ahst me diskutu ejme i dhan ulje zbritje kesaj figure.hahhahahahaah une pe rvedi epelqej eeee,? q adi ti guinness me pretendimet qe shfaq cdodt ta po des vetem ma ne vile velipoj ahahhaahahahaha por kap emylli syt pak egjej nji njaty se e mira smaron kund! ...
kjo femer pe rmendimin tim ash assse bravo i kjoft mamire keshtu e ndoshta neser i thot bayyee byee tradhtis se sa me taku nji shtrelaluqe ne shpi ededh me ner ........n perpjet !
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Wed Feb 04 2009, 10:24am

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
a eshte Vone Me e qu Shumen ne 3 a? hahaahhaa
Back to top
drejtesia
Wed Feb 04 2009, 10:27am

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
shkodra ka shkruar:

drejtesia ka shkruar:

kush eshte ajo femen idjote qe e ka ba dicka te till
hahahah drejtesia me vjen keq qe mendon keshtu....


mos te vin keq por ka me ardh koha qe ka me u penu ajo,nuk shitet vetja per lek tash ate rrug ka me njek.un per veti ma par kisha vra vetin
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Wed Feb 04 2009, 10:29am

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
mas te takofte Ishalla ,,se ju tregoj une se qa bahet
Back to top
drejtesia
Wed Feb 04 2009, 10:31am

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
nuk e kuptova
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Wed Feb 04 2009, 10:40am

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
CrenDesi Ka
Back to top
drejtesia
Wed Feb 04 2009, 10:41am

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
ok
Back to top
belgium
Wed Feb 04 2009, 11:35am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ChapKeni86 ka shkruar:

a eshte Vone Me e qu Shumen ne 3 a? hahaahhaa


hhahaha po ma ajo pranon vec me virgjerin si dan ma ja ba se ska ma i ka ik per fik?, hahahahahahaha
Back to top
xhebraili
Thu Feb 12 2009, 04:45pm

Registered Member #2519
Joined: Thu Dec 25 2008, 10:06am

Posts: 1223
hahahaha belgium e forte kjo tema.
mire ja ka ba ma 2.8 milion euro e shes edhe une hahahahahahahah
Back to top
lissandro
Thu Feb 12 2009, 05:09pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
asaj bravo i qoft besa per guximin edhe qe mendoj qe mos ti shkoj virgjeria lir per kot te pakten kjo ka arsy qe mos me e harru njeriun e par .

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
belgium
Thu Feb 12 2009, 05:11pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lissandro ka shkruar:

asaj bravo i qoft besa per guximin edhe qe mendoj qe mos ti shkoj virgjeria lir per kot te pakten kjo ka arsy qe mos me e harru njeriun e par .


HAHHAHA QA NJERIUN E PARE MA LISSANDRO ASAJ TASH PO IDEL SHPIRTI MA ?? HAHAHAH KA RRIT NUMRI DERI 10000BURRAA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA
Back to top
lissandro
Thu Feb 12 2009, 05:15pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Belgium ma ke ba lamsh i tesh a thosh ne fillim te temes qe ka prit si ofert deri qi asht ba shuma 2.8 miljon euro ,
ateher ka paranu me pas dashni per her te par apo jam keqkuptu un me sjell ne rrug te pakten .

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
belgium
Thu Feb 12 2009, 05:30pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lissandro ka shkruar:

Belgium ma ke ba lamsh i tesh a thosh ne fillim te temes qe ka prit si ofert deri qi asht ba shuma 2.8 miljon euro ,
ateher ka paranu me pas dashni per her te par apo jam keqkuptu un me sjell ne rrug te pakten .


j aam naq heren epare asht pagu 180 000dollar emasanej budallenjet jan vu rrall si ushtaret hhahahahahahahaahahah imagjino ne tan shqipnin si kena 10000 ushtar s edezertojn ikun ,eban me ju vu sal nji femen kishe pa se ushtria shqiptare ishte ba gati 1milion hahahahahahaahahahahahaha
Back to top
lissandro
Thu Feb 12 2009, 05:34pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
AAAAAAAAAA epo mir prap tjeter gja ,prap ma mir se te pakten ajo punon per vedi direkt pa e perdor kush .soi ka ardh koha sot ato pa shetisin lule me lule qe pa jan te martume e jo ma beqare sidomos kur i afron at shum paresh .Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2936 sec, 0.0432 of that for queries. DB queries: 70. Memory Usage: 3,139kB