Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Studentja NATALIE DYLAN shet virgjerine 2.8milion euro!
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Thu Feb 12 2009, 05:37pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lissandro ka shkruar:

AAAAAAAAAA epo mir prap tjeter gja ,prap ma mir se te pakten ajo punon per vedi direkt pa e perdor kush .soi ka ardh koha sot ato pa shetisin lule me lule qe pa jan te martume e jo ma beqare sidomos kur i afron at shum paresh .
Po njashtu ahst ma une mendoj s edo jet frymzu prej atij filmit per nji milion dollar per nje nate?,...
Back to top
lissandro
Thu Feb 12 2009, 05:44pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
belgium ka shkruar:

lissandro ka shkruar:

AAAAAAAAAA epo mir prap tjeter gja ,prap ma mir se te pakten ajo punon per vedi direkt pa e perdor kush .soi ka ardh koha sot ato pa shetisin lule me lule qe pa jan te martume e jo ma beqare sidomos kur i afron at shum paresh .
Po njashtu ahst ma une mendoj s edo jet frymzu prej atij filmit per nji milion dollar per nje nate?,...Ska pas faj besa ajo se ka shum qe pa msojn prej filmave ,shum tu pa neper filma pa msojn ehde me thy bankat ,kurse kjo te pakten ka thy banken e vet .

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
West****
Thu Feb 12 2009, 05:48pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
pfff muhabet kot, me e marr vesh te gjithe se qa je tuj ba ,marrina me kile.
Back to top
belgium
Thu Feb 12 2009, 05:50pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lissandro ka shkruar:

belgium ka shkruar:

lissandro ka shkruar:

AAAAAAAAAA epo mir prap tjeter gja ,prap ma mir se te pakten ajo punon per vedi direkt pa e perdor kush .soi ka ardh koha sot ato pa shetisin lule me lule qe pa jan te martume e jo ma beqare sidomos kur i afron at shum paresh .
Po njashtu ahst ma une mendoj s edo jet frymzu prej atij filmit per nji milion dollar per nje nate?,...Ska pas faj besa ajo se ka shum qe pa msojn prej filmave ,shum tu pa neper filma pa msojn ehde me thy bankat ,kurse kjo te pakten ka thy banken e vet .


hhahahahahaahhahaha ka thy banken evet ju ka vu valium rojeve hahhahahaahaha
Back to top
lissandro
Thu Feb 12 2009, 05:54pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
West**** ka shkruar:

pfff muhabet kot, me e marr vesh te gjithe se qa je tuj ba ,marrina me kile.

WEST shife temen prej ne fillim per qa flitet dhe dikutohet
ateher jep mendimin ,tan jan tu dhan mendimet e veta

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
belgium
Thu Feb 12 2009, 06:03pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
West**** ka shkruar:

pfff muhabet kot, me e marr vesh te gjithe se qa je tuj ba ,marrina me kile.


sasht noj gje e vecant maj zonjush ?, se tan enjofin intimitetin por ketu asht tuj ufol per nji vecanti qe ndoll jo ne te gjitha femrat....
Back to top
Engel
Fri Feb 27 2009, 08:56am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
per mua personalisht ka gjete rrugen e gabuar.......por mos te harrojme se nuk eshte rrite me mentalitetin tone......dhe per ate dhe atje ne ate vendt cdo gje eshte normale.besoj se nuk duhet me hargjy ma shume rreshta per te.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
sunríse
Fri Feb 27 2009, 08:59am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
njasaj nuk i paska shku virgjeria per kot hahahahhahhaha..ca nuk degjon njeriu tesh!!


Think happy thoughts!

Back to top
Geni_london
Tue Mar 24 2009, 04:34pm

Registered Member #2816
Joined: Tue Mar 24 2009, 01:40pm

Posts: 473
sa i pa rrisk jam,,tkisha qene femer edhe une,,kisha ba lek...lol

Dashuria?!!? Nje enderr qe te le zgjuar!!
Back to top
star
Tue Mar 24 2009, 04:55pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
keka taman femen me vlera a ka ma si shoqja e saj ?!
Back to top
Al Bundy
Thu May 21 2009, 07:45pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Kjo ma poshte,18 vjeçe, e ka humbur virgjerine ne ankand me nji 45 vjeçar prej Bolonjet per shume ma lire.10000 Euro.
Per artikullin trokit ketu
Back to top
MiCoLjA
Thu May 21 2009, 07:50pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
o my god valla kan dal mec varzat tana lyp me io shti iher te 5 hahahhaah

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Dergutsiani
Mon Jul 20 2009, 09:43am

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
uuuuuuuuu zot i madh uuuuuuuuuu sa te marsh jan ma perzoten me 2.77 milion euro baj te dashur angeline zholi keta marrin kshi vajzash pfffffff sa kot !

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
❤Bambolina❤
Tue Aug 25 2009, 11:27am

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
kur sje ne grad per ta pagu per te vazhdu dicka qe ke passion nk esht nevoja te shesesh veten per aq para me duket gje sh e shpufur per mendimin tim..me mir nje pun e ndershme edhe pse smund te marresh sh lek por te pakten kur e sheh veten ne pasqyr nk ta shpif vetja..un zdo e kisha ber kurr kyt gje.

[ Edited Tue Aug 25 2009, 11:27am ]
Back to top
lissandro
Wed May 01 2013, 08:22pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
❤Bambolina❤ ka shkruar:

kur sje ne grad per ta pagu per te vazhdu dicka qe ke passion nk esht nevoja te shesesh veten per aq para me duket gje sh e shpufur per mendimin tim..me mir nje pun e ndershme edhe pse smund te marresh sh lek por te pakten kur e sheh veten ne pasqyr nk ta shpif vetja..un zdo e kisha ber kurr kyt gje.


Bambolina ti te rren sy per sy

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3008 sec, 0.0855 of that for queries. DB queries: 57. Memory Usage: 2,907kB