Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cili eshte futbollisti juaj me i preferuari i gjitha kohérave? Dhe pse?
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
:.A*S*R.: 1927
Fri May 01 2009, 09:54am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
si portier esht grima

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
Shoku Noc
Mon May 04 2009, 12:25pm

Registered Member #2946
Joined: Mon May 04 2009, 09:14am

Posts: 147
Maradona! ska pas naj her rruzulli tokesor dhe as nuk ka per te pas futbollsit si Maradona per sa i perket lojes topit,ndersa jashte futbollit nuk ka nji imaxhine te bukur si futbollist.
Shqiptar me gjak....
Shqiptar me emer....
Ilir me fis...
Shkodrane me zemer!!!

Back to top
green_eye
Mon May 04 2009, 11:01pm

Registered Member #2513
Joined: Fri Dec 19 2008, 09:58pm

Posts: 42
Futbollisti ma i mire qe kam pa asht Zindeine Zidane
Back to top
Mir-Shkodrani
Tue May 05 2009, 11:39am
Djal llokum

Registered Member #657
Joined: Tue Apr 10 2007, 07:01pm

Posts: 281
Zezani ja bani naften ne fund te boterorit.

Shkoder locja gjithmone ne zemrat tona:

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sun May 10 2009, 03:50pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Zidani u pa ne botenor mir po thu

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
LEONS
Thu May 14 2009, 07:30pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
me than kyt pergjigje me duket pak e zorrshme sepse nuk mund te krahasojm nji sulmues me nje mrojtes por me i marr me per rrol per mendimin tim si portier asht Oliver Kahn si mrojtes asht Lothar Matheus si mesfushor asht Zinedine Zidane dhe si sulmues asht Rikardo Kaka kam than ita futbollista sepse i kam pa vet tu lujt per ato qe nuk i kam pa nuk mundem me than menimBack to top
:.A*S*R.: 1927
Fri May 15 2009, 08:21am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
LEONS ka shkruar:

me than kyt pergjigje me duket pak e zorrshme sepse nuk mund te krahasojm nji sulmues me nje mrojtes por me i marr me per rrol per mendimin tim si portier asht Oliver Kahn si mrojtes asht Lothar Matheus si mesfushor asht Zinedine Zidane dhe si sulmues asht Rikardo Kaka kam than ita futbollista sepse i kam pa vet tu lujt per ato qe nuk i kam pa nuk mundem me than menim


hahahahahahah Cristiano Ronaldo spo e vun si sulmus???????

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
LEONS
Fri May 15 2009, 05:42pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
ULTRAS ROMA ka shkruar:

LEONS ka shkruar:

me than kyt pergjigje me duket pak e zorrshme sepse nuk mund te krahasojm nji sulmues me nje mrojtes por me i marr me per rrol per mendimin tim si portier asht Oliver Kahn si mrojtes asht Lothar Matheus si mesfushor asht Zinedine Zidane dhe si sulmues asht Rikardo Kaka kam than ita futbollista sepse i kam pa vet tu lujt per ato qe nuk i kam pa nuk mundem me than menim


hahahahahahah Cristiano Ronaldo spo e vun si sulmus???????


Per mu asht edhe Messi para kristiano RonaldosBack to top
:.A*S*R.: 1927
Fri May 15 2009, 08:53pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
LEONS ka shkruar:

ULTRAS ROMA ka shkruar:

LEONS ka shkruar:

me than kyt pergjigje me duket pak e zorrshme sepse nuk mund te krahasojm nji sulmues me nje mrojtes por me i marr me per rrol per mendimin tim si portier asht Oliver Kahn si mrojtes asht Lothar Matheus si mesfushor asht Zinedine Zidane dhe si sulmues asht Rikardo Kaka kam than ita futbollista sepse i kam pa vet tu lujt per ato qe nuk i kam pa nuk mundem me than menim


hahahahahahah Cristiano Ronaldo spo e vun si sulmus???????


Per mu asht edhe Messi para kristiano Ronaldos


Messi paragonohet me kakan, po kristiano ronaldo vuni messi me kakan bashk e paragonahi


E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
guest
Wed May 20 2009, 11:29am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
ashtasori ka shkruar:

Maradona! ska pas naj her rruzulli tokesor dhe as nuk ka per te pas futbollsit si Maradona per sa i perket lojes topit,ndersa jashte futbollit nuk ka nji imaxhine te bukur si futbollist.


edhe une jam dakort qe maradona asht futbollisti ma i mir i tana kohnave deri sot por per te ardhmen si dihet.


Back to top
☆_CorOnA_☆
Tue Jun 16 2009, 10:22am
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
C. Ronaldo

████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Tue Jun 16 2009, 04:46pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
☆_jαcк_☆ ka shkruar:

C. Ronaldo

Ma i fort se njej esht iky ma Jack


E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
star
Tue Jun 16 2009, 10:34pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
ULTRAS ROMA ka shkruar:

si portier esht grimapo ke te drejte ka ken edeh pretendent me fitu topin e arte.hahahahhaahahahaa
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Wed Jun 17 2009, 06:17am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
pimp ka shkruar:

ULTRAS ROMA ka shkruar:

si portier esht grimapo ke te drejte ka ken edeh pretendent me fitu topin e arte.hahahahhaahahahaa


a ken gjithmon pretendent hahahah

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
star
Wed Jun 17 2009, 05:06pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
ULTRAS ROMA ka shkruar:

pimp ka shkruar:

ULTRAS ROMA ka shkruar:

si portier esht grimapo ke te drejte ka ken edeh pretendent me fitu topin e arte.hahahahhaahahahaa


a ken gjithmon pretendent hahahahja simjet ma shume se kurre masi ka fitu champions leaguen e kupen e bots per fmi.hahahhaahahaa
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Thu Jun 18 2009, 07:56am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
pimp ka shkruar:

ULTRAS ROMA ka shkruar:

pimp ka shkruar:

ULTRAS ROMA ka shkruar:

si portier esht grimapo ke te drejte ka ken edeh pretendent me fitu topin e arte.hahahahhaahahahaa


a ken gjithmon pretendent hahahahja simjet ma shume se kurre masi ka fitu champions leaguen e kupen e bots per fmi.hahahhaahahaa


hahahahhaaha keka shum i fort

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
Xhulio8
Tue Oct 13 2009, 11:51am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
rud gulit ,,e kam pase idhudh
Back to top
babo
Thu Oct 15 2009, 01:40pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Shkodran-Xh ka shkruar:

rud gulit ,,e kam pase idhudh

idhull

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
LEONS
Fri Mar 05 2010, 07:23pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
::ultras roma:: ka shkruar:

po po ke drejt ma naq, kot sja kan fal topin e art sepse maradonna ska pas mend ne kry se po te kite pas bela ja kishin falne kohen kur ka lujt Maradonna ska ken e lejume me marr top te arte nje lojtar qe nuk asht ken Europian sepse maradonna ju kishte marr tanveBack to top
LEONS
Fri Mar 05 2010, 07:29pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
shkodra ka shkruar:

hahahahahhaha a more vesht qa ka than pele per maradone,se nuk asht kene lojtar i kompletum sepse nuk ka dite me lujt me kry...Pele flet kundra per me ken vet ma i mire por Maradonns sja kalon kush edhe se asht ke i shkurt e ka pas zvantazh me kry por asht ken i fort edhe fizikishtBack to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3859 sec, 0.0933 of that for queries. DB queries: 61. Memory Usage: 3,006kB