Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cili eshte futbollisti juaj me i preferuari i gjitha kohérave? Dhe pse?
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Zlatani
Wed Feb 04 2009, 09:37pm

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Ketu mund te veni preferencen tuj te kalume dhe te teshmen sipas preferences dhe dashnis tuj per nje futbollist prefesional!

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
shkodra
Wed Feb 04 2009, 09:40pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
per mu asht roberto baggio..

no comment......
Back to top
Zlatani
Wed Feb 04 2009, 09:48pm

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Une per vedi si preferenc,e te kalumes dhe te gjitha kohnave kam kam ish sulmusin e Fiorentines,Juventusit,Milanit,Bolonjes,Interit,Breshjes dhe i Ncionales Italiane (Roberto Baggio)

Ndersa per sa i perket kohes teshme: simpatizoj dhe adhuroj sulmusin e INTERIT dhe te nacionales Suedeze ( Zlatan Ibrahimovic)

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
~*Christel*~
Wed Feb 04 2009, 10:31pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278


Ma mori menja se te pelqete Zlatan
Back to top
Zlatani
Wed Feb 04 2009, 10:34pm

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145


Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
babo
Thu Feb 05 2009, 10:04am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
kam pa pas at zogun e k.... ronaldinho, po sdu me e pa ma,
i bashkohem mendimit te zlatanit, per lojtarin e preferum aktual
ne bote, padiskutim PELE'

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
belgium
Thu Feb 05 2009, 10:06am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
asht edhe franz bakenbauer!
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Thu Feb 05 2009, 10:45am

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
Hollandezi

Van Basten

Back to top
belgium
Thu Feb 05 2009, 10:49am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
LORO BORICI i shkoders !
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Mar 28 2009, 04:28pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
lojtari ma e mir e ghjitha koheve a ken maradonna edhe se ka fitu top art

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
shkodra
Sat Mar 28 2009, 06:54pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahahhaha a more vesht qa ka than pele per maradone,se nuk asht kene lojtar i kompletum sepse nuk ka dite me lujt me kry...

no comment......
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Mar 28 2009, 07:04pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
po po ke drejt ma naq, kot sja kan fal topin e art sepse maradonna ska pas mend ne kry se po te kite pas bela ja kishin fal

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
belgium
Sat Mar 28 2009, 08:09pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ChapKeni86 ka shkruar:

Hollandezi

Van Basten
fantastik ka ken Van Basten!

me ju than drejten edhe SINANI I VLLAZNIS ME KA PELQY KTO KOHT E FUNIT SE AI KA ARRIT ME KALU ME GOL SHENIME EDHE LORO BORICIN E MADH TE SHKODERS.....
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Mar 28 2009, 08:13pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
hahahahahhaha chapken, po lene ma sinani na po flasna per yjet. VAN BASTEN a ken pa schanc sps ka lan karrieren futbollistike kur a ken e lir po nja 3 topa art e ka marr ma

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
belgium
Sat Mar 28 2009, 08:18pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
me qe doni yje futbolli jo shqiptar, se mos harroni se asht mire me i permen edhe ato po respektoj temen pra !

PER MU ME PELQEJN VETEM FUTBOLLISTET E ISH JUGOSLLAVIS TE CILET GJITHMON KAN DHAN PER FUTBOLLIN EUROPIAN E ATE ITALIAN..
Back to top
Zlatani
Sun Mar 29 2009, 08:53am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Une preferoj baggio-n por mbi ikyt nuk ka pas as nuk ka per te pas bota....
trokit ketu

[ Edited Sun Mar 29 2009, 08:54am ]

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
Gurabi
Mon Mar 30 2009, 01:55pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
shume bukur zllatan maradona pat frige mso te urrzohet s eme lidhsa zgjidh


GABRIEL BATISTUTA

VIORESIN SINANI


PER KOEHN E TASHME ZDI SNDJEKU MA

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
star
Mon Mar 30 2009, 01:59pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
i madhi PELE.
Back to top
drilona
Mon Mar 30 2009, 02:09pm

Registered Member #2712
Joined: Mon Mar 02 2009, 03:56pm

Posts: 288
pimp ka shkruar:

i madhi PELE.edhe per mu PELE dhe BRAZIL
vec kete skuader shoh e vec kampionatin botnor.
po jam pak tifoze e marre.
Back to top
babo
Mon Mar 30 2009, 07:36pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Arsida ka shkruar:

pimp ka shkruar:

i madhi PELE.edhe per mu PELE dhe BRAZIL
vec kete skuader shoh e vec kampionatin botnor.
po jam pak tifoze e marre.
shume mire

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
jimm
Mon Mar 30 2009, 08:20pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
VAN BASTEN


Back to top
babo
Sat Apr 04 2009, 08:55am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Bogdani

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Mir-Shkodrani
Sun Apr 26 2009, 06:09pm
Djal llokum

Registered Member #657
Joined: Tue Apr 10 2007, 07:01pm

Posts: 281
belgium ka shkruar:

LORO BORICI i shkoders !Jam plotesisht dakord me ty

Shkoder locja gjithmone ne zemrat tona:

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Thu Apr 30 2009, 05:03pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Sinani i vllaznis ma

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
Mir-Shkodrani
Fri May 01 2009, 04:35am
Djal llokum

Registered Member #657
Joined: Tue Apr 10 2007, 07:01pm

Posts: 281
Vertete qe Sinani ka dhan shume per Vllaznin por nuk krahasohet me Loro Boriçi si dhe me shume te tjere qe kane len histori ne futbollin shkodran.

Shkoder locja gjithmone ne zemrat tona:

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4454 sec, 0.0495 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,100kB