Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
FILMI I MRAMJES NE ECRANIN TUJ
Go to page  1 2 3 ... 12 13 14 15
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Sat May 12 2012, 09:29pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
SuperGirl ka shkruar:

Sante po shof Cruel intentions. me sugjerim te Mirit

trokit ketu
GREAT MOVIE!!! ju kshilloj me e pa sesban!
Fundi qe meritojne mashtrusat...e ajo qe marrin nga jeta faktikisht! poshterim

[ Edited Sat May 12 2012, 09:32pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OLIVE OYL
Sun May 13 2012, 12:04am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Nuk ishte me qa ee, se boll kam pa kto dit filma me qa u myta.***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
~*Christel*~
Sun May 13 2012, 12:20am


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Jo, jo nuk asht me qa!
Shife se ia vlen
Back to top
SuperGirl
Tue May 15 2012, 03:55pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Paje paje se ishte cool

Sante du me pa 'My summer of love' prap me sugjerim t'Mirit.
Pershtypjet mrapa.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri May 25 2012, 11:20pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
"The Note Book"

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri May 25 2012, 11:21pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Sante po shof Cruel intentions. me sugjerim te Mirit

trokit ketu
GREAT MOVIE!!! ju kshilloj me e pa sesban!
Fundi qe meritojne mashtrusat...e ajo qe marrin nga jeta faktikisht! poshterim


Asht fantastik po mos ban gabim me e pa te dytin please!


I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Jun 10 2012, 01:08pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Pava "Iron Man" u habita qe me pelqeu se zakonisht, nuk me terhekin filma te tille po Robert Downie Junior dhe Gwyneth Paltrow are so so te kandshem dhe pak superhero gjehet ne secilin prej nesh so i pata inad rreklamat
Kur i kam inad rreklamat, me pelqen filmi qe shoh ne TV

I care and I wish well!

Back to top
~*Christel*~
Sun Jun 10 2012, 02:15pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Wee edhe mu me pelqen Iron Man, nder te paktet qe me pelqejne prej kesaj kategori


Mram pash "runaway bride", asht e 3-4 here qe e shof...po gjithmone me habit
Back to top
SuperGirl
Thu Jun 14 2012, 10:12am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Sante po shof Cruel intentions. me sugjerim te Mirit

trokit ketu
GREAT MOVIE!!! ju kshilloj me e pa sesban!
Fundi qe meritojne mashtrusat...e ajo qe marrin nga jeta faktikisht! poshterim


Asht fantastik po mos ban gabim me e pa te dytin please!
Je e para qe ma lavderon te dytin. tapo e shof sa te gjej kohen
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
West****
Thu Jun 14 2012, 11:12am

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Chasing freedom - Historija e nje vajze nga Afganistani qe shkon me kerku strehim politik ne Amerike
Back to top
~*Christel*~
Sat Jun 23 2012, 11:40pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
"Mirror, mirror"...ose ma mire Snow white e tregume ne prespektive tjeter prej Julia Roberts qe lun rolin e shtriges. Well, i enjoyed
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Jun 24 2012, 02:57am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Sante po shof Cruel intentions. me sugjerim te Mirit

trokit ketu
GREAT MOVIE!!! ju kshilloj me e pa sesban!
Fundi qe meritojne mashtrusat...e ajo qe marrin nga jeta faktikisht! poshterim


Asht fantastik po mos ban gabim me e pa te dytin please!
Je e para qe ma lavderon te dytin. tapo e shof sa te gjej kohenUne te kam thane mos ban gabim me e pa te dytin maj dreq veni gjyslyket


I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Fri Jul 20 2012, 08:39pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ahahah a-cat paskam ken e habitun krejt
Ok pra nuk do ta shof


Sante 'Imagine me and you' trokit ketuBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Fri Jul 20 2012, 10:22pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
SuperGirl ka shkruar:

ahahah a-cat paskam ken e habitun krejt
Ok pra nuk do ta shof


Sante 'Imagine me and you' trokit ketuBtw kja aktorja asht hot krejt

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Cen Durimadhi
Fri Nov 16 2012, 11:53pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
trokit ketu

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
OLIVE OYL
Sat Nov 17 2012, 10:25am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
kena pa i film indian edhe pa perkthim jena aj gazit se smerrshim vesht kergja***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Sat Nov 17 2012, 12:03pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Olive e paskeni kuptu prej kontekstit

Un pernate Gossip Girl, deri n'3 t'nadjes. Serial kot, vec se m'pelqen si veshen, e ato aktort jane terheksa, se tjerat..histori adoleshentash e muhabete kot qe nuk ndodhin ne jeten e perditshme.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Mon Nov 19 2012, 08:51am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Hala nuk e mbarove at seri????Back to top
SuperGirl
Mon Nov 19 2012, 11:13am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Jam te sezoni i dyte. Deri tesh jane 6 sezone. soooo it's gonna be looong.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Mon Nov 19 2012, 12:41pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ma thuj kush t'tha me fillu mi pa at seri ta bindi Zotin n'teBack to top
SuperGirl
Mon Nov 19 2012, 12:51pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Shoqja/msusja e gjermanishtes. kujtoi se i ka cd-te gjermanisht, e thash po e filloj me praktiku ifije. Po ishin vec anglisht un e nisa serine e pare, e hajde ndalu ma tesh.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Mon Nov 19 2012, 12:53pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Aja mas baft hajr jarabiBack to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Nov 23 2012, 08:17pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
American Horror story 2 season wowwww kush ka qefe filmat ose serialet (ne kete rast) horror, well ky asht ai qe te len te frigesum dhe aktore te mrekullueshem. Ma i bukur se sezoni i pare dhe ma interresant E rrekomandoj po ve nje fragmet po e gjeta...I care and I wish well!

Back to top
☼sunshine
Mon Apr 22 2013, 09:29pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Jam tu pa < Supernatural > deri tash kam pa 17 seri, kam edhe 5 tjera mduket, asht pak i frikshem ,po mu me pelqen me e pa se slen me te marr gjumi ,edhe pse kajher e heku darkave se kam frik se shof andrra te kqija si trime qe jam

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
OLIVE OYL
Fri Apr 26 2013, 11:16pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
2 seri arrow***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 12 13 14 15  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2903 sec, 0.1014 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,106kB