Forums
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Mbreteresha
Fri Nov 19 2010, 05:10pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
::bud:: ka shkruar:

Vetmija.
Njof nje plake qe jeton vetem dhe sa here e shof thote.

Jam e varrosun gjalle.


=((

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
☼sunshine
Fri Nov 19 2010, 06:00pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
::bud:: ka shkruar:

Vetmija.
Njof nje plake qe jeton vetem dhe sa here e shof thote.

Jam e varrosun gjalle.


nooooooooooooo edhe un shof shpesh raste te tilla... i kan fmit ne mergim e e erren e zbardhen vetem ska kush ja con nji got uj.... sa gjynah...

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
WORLD
Fri Nov 19 2010, 08:48pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
♥sunshine♥ ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

Vetmija.
Njof nje plake qe jeton vetem dhe sa here e shof thote.

Jam e varrosun gjalle.


nooooooooooooo edhe un shof shpesh raste te tilla... i kan fmit ne mergim e e erren e zbardhen vetem ska kush ja con nji got uj.... sa gjynah...Hmmmm....ca bajne njerzit per buken e gojes. Ca i ka ba ky emigracion Shqipnise , s'ja ka ba as Turku ....


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Nov 19 2010, 10:53pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

Vetmija.
Njof nje plake qe jeton vetem dhe sa here e shof thote.

Jam e varrosun gjalle.


Please talk te her when you get the chance and make her laugh! E trishtueshme boll =((

I care and I wish well!

Back to top
WORLD
Thu Dec 16 2010, 11:00am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Kohet e fundit s'jam tu pas hic vetmi

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
flaka
Tue Feb 01 2011, 10:38pm

Registered Member #4342
Joined: Mon Jan 03 2011, 02:06pm

Posts: 158
Njof disa njerez qe mu s'me duken normal njerez me komplekse i quj ,,rrin vetem ne dhome pelqejne vetem veten e tyre ,,per mu asht absurde ,ja e urrej vetmin pelqej zhurmen edhe kur jam e lodhun pelqej kallabllek me ma largu !!
Back to top
OLIVE OYL
Tue Feb 01 2011, 10:44pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
a-cat ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

Vetmija.
Njof nje plake qe jeton vetem dhe sa here e shof thote.

Jam e varrosun gjalle.


Please talk te her when you get the chance and make her laugh! E trishtueshme boll =((


***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
S~erenity
Thu Feb 10 2011, 12:45am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
a-cat ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

Vetmija.
Njof nje plake qe jeton vetem dhe sa here e shof thote.

Jam e varrosun gjalle.


Please talk te her when you get the chance and make her laugh! E trishtueshme boll =((


Very sad indeed!!!
Back to top
MiCoLjA
Thu Feb 10 2011, 09:14am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
tu lexu historin e engel edhe te lecit bohh ma rrenqeth trupi gjynah
plakat thojn pleqnia mas qoft po he pra ikja asht jeta punon e zhgrrahesh per fmit me i qit ne jet e me i drejtu e perfunin ne injoprimin e tyne
ne shqipni asht pak ma nrysh se di jena popull bajagi ma i dashtun e kena rrespekt ma shum per te moshumit se njerzit e veneve ku jetojm.
kur isha ne shkoder me jepte kenaqesi te madhe me i pa bashk edhe jo pak qifte i kam njoft . E kisha lezet tu i pa tu nimu njeni tjetrin njashtu du mu plak un me plakushin tem :X

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
WORLD
Mon Jun 20 2011, 08:57pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
MiCoLjA ka shkruar:

tu lexu historin e engel edhe te lecit bohh ma rrenqeth trupi gjynah
plakat thojn pleqnia mas qoft po he pra ikja asht jeta punon e zhgrrahesh per fmit me i qit ne jet e me i drejtu e perfunin ne injoprimin e tyne
ne shqipni asht pak ma nrysh se di jena popull bajagi ma i dashtun e kena rrespekt ma shum per te moshumit se njerzit e veneve ku jetojm.
kur isha ne shkoder me jepte kenaqesi te madhe me i pa bashk edhe jo pak qifte i kam njoft . E kisha lezet tu i pa tu nimu njeni tjetrin njashtu du mu plak un me plakushin tem :X


Ishalla plakeni bashke....

Kjo video ashte shume domethanse per mu:MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Thu Dec 13 2012, 11:46am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ka njerez qe edhe kur jane te rrethum gjithmone me njerez, ndihen te vetmum. Ashtu si ka prej atyne qe edhe pse jane gjithmone vetem, e shijojne e ndihen rehat e ne paqe. Ka edhe prej atyne qe e rrejne vedin kot, i duket se jane mire, po n'fakt jane f*cked!

Bote e cuditshme!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Thu Dec 13 2012, 12:02pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
...Ka edhe prej atyne qe e rrejne vedin kot, i duket se jane mire, po n'fakt jane f*cked!

...
[/quote1355400112]

Well, that's still smth.
Back to top
SuperGirl
Thu Dec 13 2012, 10:30pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Miri74 ka shkruar:

...Ka edhe prej atyne qe e rrejne vedin kot, i duket se jane mire, po n'fakt jane f*cked!

...
[/quote1355400112]

Well, that's still smth.
ahaha you're right, some people don't even get any f*cks!
Mas na ban me fol tesh
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Fri Dec 14 2012, 08:32am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

...Ka edhe prej atyne qe e rrejne vedin kot, i duket se jane mire, po n'fakt jane f*cked!

...
[/quote1355400112]

Well, that's still smth.
ahaha you're right, some people don't even get any f*cks!
Mas na ban me fol tesh

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2798 sec, 0.0749 of that for queries. DB queries: 55. Memory Usage: 2,896kB