Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Video Kushtuar Vllaznias
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Edmond-Cela
Sat Mar 21 2009, 11:32pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
me rastin e kanges se re kam perpunoaj nje video kushtuar vllaznias shpresoj tju pelqej. ne ket tem mund te postoni video kushtuar vllaznias dhe diskutuar rreth tyrePa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
shkodrani ne mergim
Sat Mar 21 2009, 11:54pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
per vidion nuk kam koment,por kenga per mua nuk me pelqen hic,nuk ka ritem.
Me e bukur eshte ajo e bujarit.
Nejse ky asht mendimi im.
Back to top
Edmond-Cela
Mon Mar 23 2009, 04:12pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
vllaznia kampion ne 2000/1Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Edmond-Cela
Mon Mar 23 2009, 04:14pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
Lindja e Futbollit ne shkoderPa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Edmond-Cela
Mon Mar 23 2009, 04:16pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
Vllaznia 1919 - 2009 dhe 75 themeluesit e sajPa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
star
Mon Mar 23 2009, 04:25pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
Vllaznia u bash 100000000000000000000000000000000 vjece.
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2075 sec, 0.0837 of that for queries. DB queries: 40. Memory Usage: 2,600kB