Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Zlatani
Sat Mar 28 2009, 09:21am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Hapa kte tem tuj ken nje simpatizant i madh i Moto GP qe eshte kampionati ma i famshem dhe vlefshem per te gjith pilotat ma te mire botenor! Duke qen dhe ne prag fillimi te kampionatit Moto GP 2009 Ju lutem na jepni nash deshir tuajen mbi Ket sport dhe mbi keto pilota qe losin me jeten dhe japin spektakel ne direkt me nje shpejtesi 250 deri 320 ne ore mbi dy rrota!

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
Zlatani
Sat Mar 28 2009, 09:25am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Une per vedi jam nji super tifoz i Valentino Rossit dhe ne te njejten kohe nje zimpatizant i Moto GP
Si konstruktor do te kisha preferu HONDA-n por tu ken nji tifoz i Valentonos preferoj dhe bej tifo per motorrin dhe squadren qe ai ben pjes!

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Mar 28 2009, 06:37pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
un jam tifoz me ROSSIN po simpatizoj edhe PEDROZA. per kostruktor jam me HONDEN

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
matura2000
Sat Mar 28 2009, 06:48pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
EVIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA VALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Mar 28 2009, 06:50pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
po ma naq VALE ghjithmon se ne moto gp si del para kus jo

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
shkodra
Sat Mar 28 2009, 06:50pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
tifo baj per valentinoooooooooooooo
po sdo me vinte keq me fitu edhe ducatiiiiiiiiiii....ne te gjitha sporte baj tifo per markat e modelet italiane....

no comment......
Back to top
MiCoLjA
Sat Mar 28 2009, 06:52pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
matur maj qa ke maj si beretet sa vjen veq zhurm ban se ishim tuj pushu na hahahah

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Mar 28 2009, 06:52pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
po keke krejt italian ti ma naq o jo??
per sporte e kam fjalen

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
matura2000
Sat Mar 28 2009, 06:56pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
KeJsi ka shkruar:

matur maj qa ke maj si beretet sa vjen veq zhurm ban se ishim tuj pushu na hahahah

qa mos me bertit maj naq, Un jetoj ku ka lind e rrit Valentino Rossi.s kam si mas me ken tifoze e tija..


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Wed Apr 08 2009, 09:55am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
hahaha matura


E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
matura2000
Mon Apr 13 2009, 05:14pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
mram ne qatar , nuk ka ec fort por ma mire me ken i 2 se sa hiq

evivvvvaaaaaa valeeee comunqueeeee


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
shkodra
Mon Apr 13 2009, 05:18pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
mrama se di qa asht ba po me duket asht shty gara per sot.....

no comment......
Back to top
matura2000
Mon Apr 13 2009, 05:21pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
shkodra ka shkruar:

mrama se di qa asht ba po me duket asht shty gara per sot.....

ashte replikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
shkodra
Mon Apr 13 2009, 05:22pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
pse per shi jan nis mrama se kam pa..pash 125 250 w thash se nuk pa nisen ato...booo

no comment......
Back to top
Zlatani
Mon Apr 13 2009, 05:31pm

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Gara shvillohet mas nja i gjysem ore si me than ne oren 8-te! Nqs nuk bjen shi si mram..........

e vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii valeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
shkodra
Mon Apr 13 2009, 05:36pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
he pra me duket se e kam nigju edhe une kshtu...po matura thote asht replike....

no comment......
Back to top
matura2000
Mon Apr 13 2009, 05:42pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
shkodra ka shkruar:

he pra me duket se e kam nigju edhe une kshtu...po matura thote asht replike....
pasha zoten keni te drejt ju e gabim un........................


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
shkodra
Mon Apr 13 2009, 05:45pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahahaahha e viaaaaaaaaaaaa e siampo 1 me 1..hahahahahhhha

no comment......
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Tue Apr 14 2009, 07:38am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Ne Qatar fiton Stoner
1 Stoner
2 Rossi
3 Lorenzo

[ Edited Tue Apr 14 2009, 11:49am ]

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
Zlatani
Tue Apr 14 2009, 11:17am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
ULTRAS ROMA ka shkruar:
Ne Singapore fiton Stoner 1 Stoner 2 Rossi 3 Lorenzo
jo nè singapore por nè Qatar.

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Tue Apr 14 2009, 11:20am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Ndigova studio sport itesh po harrova me e korrigju. hahahahahahha.

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
:.A*S*R.: 1927
Tue Apr 14 2009, 11:49am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
tesh ok zlatan edhe e korregjova

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
"blum"
Mon Jun 15 2009, 08:28am

Registered Member #2949
Joined: Mon May 04 2009, 06:11pm

Posts: 1
Rossi fiton ne kthesen e fundit ne GP-in e catalanjos...... Vai Vale....... per ty Zlato

trokit ketu
Back to top
shkodra
Sat Jul 25 2009, 07:21pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
viva vale.....

no comment......
Back to top
Xhulio8
Tue Oct 13 2009, 11:55am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
valentino rossi

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3079 sec, 0.0785 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,034kB