Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra dhe Politika
 
<< Previous thread | Next thread >>
SALI BERISHA ECEN VETE
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Sun Mar 29 2009, 06:09pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
trokit ketu
Ne ket imazh paraqitet se si sali berisha ben jeten e tij private dhe si e konsideroni ju kete imazh?, a thu asht demokracia kjo? ne krahasim me nje kryeminister europian sikur berisha del nje mini diktator , vetem diktatoret ruhen me garden e shtetit dhe ne pushimet private!

[ Edited Tue Sep 15 2009, 09:20am ]
Back to top
sunríse
Tue Apr 07 2009, 11:33am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
pa ky paska dal si me dasht me gju peshk mar hahahahaha


Think happy thoughts!

Back to top
shkodra
Tue Apr 07 2009, 11:37am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahaha belgium thuj qa te dush se berishen e kena burre zotni...edhe e ke gabim se shum presidenta ruhen me trupe roje edhe pse ne pushime private.....

no comment......
Back to top
sunríse
Tue Apr 07 2009, 11:39am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
shkodra ka shkruar:

hahaha belgium thuj qa te dush se berishen e kena burre zotni...edhe e ke gabim se shum presidenta ruhen me trupe roje edhe pse ne pushime private.....


pa na jena shqiptar mar Shkodra sken nevoj me na rujt kush se rujm vedin vet hahahahahahaha...pa na kena te bardh diten sa te kena Berishen hahaha....


Think happy thoughts!

Back to top
shkodra
Tue Apr 07 2009, 11:42am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahahahahah naq ktu ke te drejt hahhahahahahah une kisha dasht qe Berishen me ba sovra hahahahahha

no comment......
Back to top
sunríse
Tue Apr 07 2009, 11:43am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
ishte vesh edhe bukur mar.ne breg detit me pantallona te shkurt corap e atlete hahhahhahhahhahah


Think happy thoughts!

Back to top
shkodra
Tue Apr 07 2009, 11:48am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahahahah po ai asht atlet ma...a ke pa sa ka kamen 72 i len gjurmt ne ran si dinosauro hahahahhahhaha

no comment......
Back to top
sunríse
Tue Apr 07 2009, 11:49am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
edhe ecte si me i pas hup naj gja hahahahahahahhahah..


Think happy thoughts!

Back to top
shkodra
Tue Apr 07 2009, 11:52am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahahahahaha a shef tu nr hapat hahahahaahahaha

no comment......
Back to top
sunríse
Tue Apr 07 2009, 12:00pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
shkodra ka shkruar:

hahahahahahahaha a shef tu nr hapat hahahahaahahaha


me hedhe dekun hahahahahhahahhahhahahhah
pa edhe tuj shiku celularin a kan korruptu gja me i nda lekt bashke hahhahahhahahhahah


Think happy thoughts!

Back to top
shkodra
Tue Apr 07 2009, 12:03pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
a shef sa te vogel e nxjerr hapin si me ken kompast tuj mat toke hahahahhahahah

no comment......
Back to top
sunríse
Tue Apr 07 2009, 12:05pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
pa pa hapi tij nji km hahahahahahahah


Think happy thoughts!

Back to top
shkodra
Tue Apr 07 2009, 12:09pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahahhahahahhah kuku si na koriti hahahahahahah

no comment......
Back to top
sunríse
Tue Apr 07 2009, 12:12pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
pa sbahet shqipnia me shqiptar mar
hahahahahahaha


Think happy thoughts!

Back to top
shkodra
Tue Apr 07 2009, 12:14pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahhahahahaha nuk e di pse tingullon bukur kjo fjale hahahahhahaha shqiperia bahet me shqiptar
tu pas berishen si krytar hahahahhahahha

no comment......
Back to top
sunríse
Tue Apr 07 2009, 12:18pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
mas fillo me recitu se pa na nxjerr naj te pa bame si kena na shqiptart naq hahahhahahahhahhahhah
pa pa berisha asht shteti ka me shku pa te na??hahahha


Think happy thoughts!

Back to top
belgium
Tue Apr 07 2009, 12:39pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
choco creamy ka shkruar:

pa ky paska dal si me dasht me gju peshk mar hahahahaha


hahhaha shifja pantaollat trecerekshe iher hahahahahahahahahah
Back to top
shkodra
Tue Apr 07 2009, 01:05pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
choco creamy ka shkruar:

mas fillo me recitu se pa na nxjerr naj te pa bame si kena na shqiptart naq hahahhahahahhahhahhah
pa pa berisha asht shteti ka me shku pa te na??hahahha
ja skam qa me nxjerr jo...se kur flas per berishen laj gojen hahhahahaha


no comment......
Back to top
star
Tue Apr 07 2009, 01:54pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
une nuk shof diktature ktu,masanej asht normale me e rujt se asht kryeministri i shqipnise.
Back to top
sunríse
Tue Apr 07 2009, 02:20pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
belgium ka shkruar:

choco creamy ka shkruar:

pa ky paska dal si me dasht me gju peshk mar hahahahaha


hahhaha shifja pantaollat trecerekshe iher hahahahahahahahahah


hahahhahhahhahhah deka tu qesh o zot.


Think happy thoughts!

Back to top
sunríse
Tue Apr 07 2009, 02:22pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
pimp ka shkruar:

une nuk shof diktature ktu,masanej asht normale me e rujt se asht kryeministri i shqipnise.


pa ca me i rujt ktij mar kuku pa kyt me nxjerr ne kater rruge nuk i thet kush gja hahhahahhahhahhahahha


Think happy thoughts!

Back to top
belgium
Tue Apr 07 2009, 03:09pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
choco creamy ka shkruar:

pimp ka shkruar:

une nuk shof diktature ktu,masanej asht normale me e rujt se asht kryeministri i shqipnise.


pa ca me i rujt ktij mar kuku pa kyt me nxjerr ne kater rruge nuk i thet kush gja hahhahahhahhahhahahha


hhahahahahaahahahahhaahahh se len lirija amj me dal vetem en rrugs e ka frig ma sta grabisin femnat s e asht play boy hahahahahaha
Back to top
star
Tue Apr 07 2009, 03:34pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
ka msu shum prej fatosit e ahahahahahaha.
Back to top
Al Bundy
Tue Apr 07 2009, 07:30pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
A ka kush numer cel te ndonje psikiatrit te mire me ba sevap me te?Back to top
belgium
Thu Apr 09 2009, 09:08am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Miri74 ka shkruar:

A ka kush numer cel te ndonje psikiatrit te mire me ba sevap me te?


ti naq vec kundra ke qef me na dal ?,, hahahah na len ma iher te bajm pak publicitet!
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2749 sec, 0.0839 of that for queries. DB queries: 61. Memory Usage: 3,021kB