Forums
Go to page  1 2 3 ... 23 24 25
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
:::ShkoderZemer
Mon Apr 23 2007, 02:55am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Kjo video eshte e e artistit te madh turk Zülfü Livaneli kenduar ne italish. fjalet jane shume te bukura...

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
:::ShkoderZemer
Mon Apr 23 2007, 05:49am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Kjo eshte Video e Kalase Rozafa , eshte bere nga disa vizitore Kinez .

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
:::ShkoderZemer
Mon Apr 23 2007, 05:53am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Kjo eshte shume e bukur nje qift shqiptare degjon dhe kendon kenget e Kozma Dushit.. shume e lezetshme

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
shkodra
Mon Apr 23 2007, 11:11am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
shkodraonline complimenti complimenti complimenti je shum i madh dhe vidiot ishin shum te bukra..ka nevoje forumi per njerz si ty.

no comment......
Back to top
WORLD
Tue Apr 24 2007, 05:43pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
bukur genco

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
:::ShkoderZemer
Fri May 11 2007, 03:59am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Shife c'i punojne Shqipeshttp://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
.: Deno :.
Fri May 11 2007, 10:56am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
ej .... trego si vehen videot ihera ... se dojn edhe tjert me vu...

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
:::ShkoderZemer
Fri May 11 2007, 11:01am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
me codin embeded...

Shif "edito" shkrimin tem me me siper dhe e shef kodin , a te pelqeu videoja

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Kafscett@
Sat May 19 2007, 08:28am
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Sa i madh ky futbollisti......."Ec Dyle, ec........T'hangsha zemren". ROTFLOOOOOOOL

Iluzjone optike

Back to top
Al Bundy
Fri Jun 20 2008, 02:06pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Very funny!
trokit ketuBack to top
Al Bundy
Fri Jun 20 2008, 07:08pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sa e dhimshme eshte me ça tulla me dore.Ne video profesori i karatese.MOS MI PROVU NE SHTEPI
trokit ketuBack to top
Al Bundy
Tue Jun 24 2008, 01:00pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
AMERICANS STUPID?.... trokit ketuBack to top
scutari82
Tue Jun 24 2008, 06:23pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
hahahhahahahah he ma miri se edhe ne shqiperi ke njashi tipash sa te dush te pakten kta kan lek nuk ju duhen gja ment
Back to top
Al Bundy
Wed Jun 25 2008, 04:22pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Breastfeeding an Eight-Year-Old? trokit ketuBack to top
Al Bundy
Wed Jun 25 2008, 06:26pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
scutari82 ka shkruar:

hahahhahahahah he ma miri se edhe ne shqiperi ke njashi tipash sa te dush te pakten kta kan lek nuk ju duhen gja mentScutari po e shoh se s'ta asht mush mendja.Qe naqe edhe vazhdimin;-) AMERICANS IDIOTS?...2 trokit ketu
Back to top
scutari82
Wed Jun 25 2008, 06:33pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
lene ma pa ju vetem na keni inat ne amerikanve se jena tu pushtu tan boten
Back to top
guest
Tue Jul 01 2008, 05:49am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
trokit ketu


Back to top
dj-bledi
Tue Jul 01 2008, 06:38am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
PRSH TANVE SHKODERZEMER SPO DIJM ME I VU SI TI EDHE SE EDITOVA TEXTIN..

[ Edited Tue Sep 09 2008, 10:43pm ]
Back to top
Al Bundy
Thu Jul 17 2008, 06:56pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Cat Adopts Rabbit trokit ketuBack to top
guest
Tue Jul 22 2008, 11:51am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
shkodra ne 1928
trokit ketu


Back to top
Al Bundy
Sun Jul 27 2008, 08:42pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Pelikani han pellumbin trokit ketuBack to top
dj-bledi
Tue Sep 09 2008, 10:45pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Shota Shqip Dance Pinguini Kosovar
Back to top
Lenita
Tue Sep 09 2008, 10:52pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
naqe ti sikur the do zgjohesh neser ne 5 te mjesit ,e do flije


Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Sep 09 2008, 11:04pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
hahahahah dj-bledi u kenaqen femijet tu pa happy feet to kcy ne muzike shqiptare..kta e kane pa filmin dhe po ju duket cudi se muzika nuk korrespondon hahahahahaha thanx naqe

I care and I wish well!

Back to top
zjermi
Wed Sep 10 2008, 05:47am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
hahahaha pinguini kosovar

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 23 24 25  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2557 sec, 0.0909 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,116kB