Forums
Go to page  1 2 3 ... 23 24 25
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Fri Nov 02 2012, 11:00am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahaaaaaaa hatri i Zotit marova krejt

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
lissandro
Mon Dec 31 2012, 03:28pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Dec 31 2012, 03:32pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Dec 31 2012, 03:37pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
::bud::
Thu Jan 24 2013, 09:42pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Back to top
::bud::
Thu Jan 24 2013, 09:53pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
MiCoLjA ka shkruar:

lissandro ka shkruar:
Kja anglezja me ka habit edhe mu(tu ken se shoqata asht ktu ku jeetoj un ) kam pas rastin me fol me te personalisht edhe shqipja saj asht krejtesisht e paster


Miclole a i ka prinderit shqiptar kjo anglezja a?
Back to top
lissandro
Wed Feb 13 2013, 04:32pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764

God, this is very touching.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
::bud::
Thu Feb 14 2013, 01:41pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Qfar nanet asht kja ma? Qen me ken edhe i don klyshat joma njeri. Qfar zemret akull paska.
Femija ma burrnesh se e ama!!!
Back to top
lissandro
Sun Feb 17 2013, 05:05pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Sun Mar 03 2013, 05:11pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Fri Mar 22 2013, 01:02am
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Hahahahah e fort pa firmosi vetem per dy muj

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Mar 25 2013, 05:48pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Vaskja
Sun Mar 31 2013, 04:17pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
sa kollaj jan ba edhe gjanat e veshtira...Back to top
lissandro
Tue Apr 02 2013, 11:46pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Apr 29 2013, 03:58pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Cen Durimadhi
Wed Oct 09 2013, 05:58pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
sa gja klas


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Mon Feb 10 2014, 10:31pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730


hata kan edhe shum video te tjera, dicka shum e bukur mendoj. taman talent.

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Vaskja
Tue Mar 11 2014, 03:00pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
passioni dhe talenti bajn mrekulli...Back to top
LUPEN
Wed Apr 27 2016, 05:37pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Historia 100 vjeçare e grave shfaqet në mënyrë të përkryer në këtë video
Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Fri Mar 17 2017, 01:18pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Sot meqe asht premiera e filmit e bukura dhe bisha e mezi po pres me shku me e pa ne ditet e ardhshme se asht i preferumi jem ner prrallat disney, po postoj ktu nji video qe gjeta interesante ne lidhje me nji restoant qe ka pershtat ambjentin dhe gatimin me tana elementet e filit
trokit ketu***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Sun Apr 02 2017, 12:02pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
"Great big story" asht Channel shum interesant ne youtube[ Edited Sun Apr 02 2017, 12:09pm ]***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 23 24 25  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2991 sec, 0.0851 of that for queries. DB queries: 59. Memory Usage: 3,001kB