Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::albweb::
Tue Apr 14 2009, 01:24pm


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Ky eshte nje mini browser vetem per shkodraonline. Mund ta hapni edhe ne pune ku ndalohet hapja e Internet Explorer.
Provojeni!!Download Mediafire : trokit ketu
Download Rapidshare : trokit ketu
Download Megaupload : trokit ketu
Download Easy-Share : trokit ketu V1.0.rar


[ Edited Tue Apr 14 2009, 03:13pm ]Back to top
babo
Tue Apr 14 2009, 01:36pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
tesh me taman pa e merrni ne qafe ket milet

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Tue Apr 14 2009, 02:09pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sorry po per mu psh nuk punon.Screenshot ma poshte.
Back to top
:::ShkoderZemer
Tue Apr 14 2009, 02:38pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Jam ne cel itesh dhe smund ta shkarkoj, sonte ne shpi do ta provoj,
Flm per mendinin dhe videot.

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
::albweb::
Tue Apr 14 2009, 02:50pm


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Miri74 ka shkruar:

Sorry po per mu psh nuk punon.Screenshot ma poshte.
Ok po e nxjerri edhe te megaupload dhe rapidshare.Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1985 sec, 0.0812 of that for queries. DB queries: 42. Memory Usage: 2,594kB