Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
"Briten Got Talent" Britanija ka Talent
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Edmond-Cela
Sat Apr 18 2009, 12:36pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
Pragrami Britanik, Britanija ka telent dhe suprizat e saja. kengetarja qe ka cuditur gjith boten, si mendoni per talentat qe njersit nuk mendojt kurr ne shikimin dhe moshen e tyre qe kan se mund te jen talentaSusan Boyle from Chris Yehuda Zimmerman on Vimeo.

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
belgium
Sat Apr 18 2009, 12:41pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
po asht evertet se mram epash ne lajme ketu ku jetoj dhe edhe juria e percmoi ne fillim por sa filloi te kendonte ato umahniten , gjithsesi bravo ithem kesaj artiste me fillim kariere ne moshen 47vjec me duket???
zani isaj ishte magjik!
Back to top
Edmond-Cela
Sat Apr 18 2009, 12:48pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038


Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
West****
Thu Apr 23 2009, 05:22pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Edmond e kam pa kete video mbi 10 here, sa here qe e shof kenaqem, tani po shpresoj qe Simon kujaleci te thote diqka rreth saj se jena msu me kujat e tij. ishalla kete here flet serioz se e ka lan me goje hap Susana.
Back to top
::bud::
Thu Apr 23 2009, 06:14pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Shum teme e bukur Mondi bravo.

E kam pa dhe si fillim nuk ma mori mendja se do te mahnihte tan publikun dhe teleshikusit. Bile mezi qprita me ajo me fillu kangen e me qesh pak se shumica jan prejmend me t'marr vaji.

Asht i vetmi program aktual defryes dhe shum emocjonues per mu.

Ka njeres qe e kan talentin e mbulum dhe kane shum pak konfidence ne vetvehte, dhe kur mahnisin boten ato habiten edhe vete.

"guri qe u hodh nga punetoret u ba buri i themelit"

..she deserves it big time to sing in front of the Royal's family and she sure will surprise the Queen Elizabeth.

[ Edited Thu Apr 23 2009, 06:36pm ]
Back to top
West****
Thu Apr 23 2009, 07:05pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Por tani Susana ka nji duet te dyfishte me djaloshin 13 vjeqar nga Wells, te shofim kush do te fitoje.
Back to top
lissandro
Fri Apr 26 2013, 03:07pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764

Akti me i bukur deri tani ne Britain's got talent 2013

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Gurabi
Fri Apr 26 2013, 05:49pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
lissandro ka shkruar:
KYT e kam pa para disa ditesh shume e bukur
Akti me i bukur deri tani ne Britain's got talent 2013
Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Mbreteresha
Fri Apr 26 2013, 06:35pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
lissandro ka shkruar:
it's wonderful

Akti me i bukur deri tani ne Britain's got talent 2013
Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2964 sec, 0.0916 of that for queries. DB queries: 47. Memory Usage: 2,706kB