Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Astrologjia dhe Horoskopi
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cila shenje horoskopi jeni?
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
:.A*S*R.: 1927
Mon May 18 2009, 02:55pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
belgium ka shkruar:

whatishappiness ka shkruar:

Krokodili


qa keke ti naqe shenje prehistorike kur ske than dinosauri hhahahaha


hahahahah belg un jam me shenjen brontosauri

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
Holly
Mon May 18 2009, 02:56pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
une jam giciluse

[ Edited Mon May 18 2009, 02:57pm ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
belgium
Mon May 18 2009, 02:59pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Holly ka shkruar:

une jam giciluse


PER MASAZHISTE KAM NDI S EEXSISTOKA EDHE GICILUSE ITESH EMORA VESHT PREJ TEJE THHAHAHAHAHAHA
Back to top
belgium
Mon May 18 2009, 03:00pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ULTRAS ROMA ka shkruar:

belgium ka shkruar:

whatishappiness ka shkruar:

Krokodili


qa keke ti naqe shenje prehistorike kur ske than dinosauri hhahahaha


hahahahah belg un jam me shenjen brontosauri


???? qa aht ajo ma brontosauri ?/traktor aa buldozer??/hahhaha
Back to top
Holly
Mon May 18 2009, 03:03pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
[quote]
Holly ka shkruar:

une jam giciluse


PER MASAZHISTE KAM NDI S EEXSISTOKA EDHE GICILUSE ITESH EMORA VESHT PREJ TEJE THHAHAHAHAHAHA
[/quote1242658966

ahahahah me fl se kam ngatrru tem

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Mon May 18 2009, 03:03pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
belgium ka shkruar:

ULTRAS ROMA ka shkruar:

belgium ka shkruar:

whatishappiness ka shkruar:

Krokodili


qa keke ti naqe shenje prehistorike kur ske than dinosauri hhahahaha


hahahahah belg un jam me shenjen brontosauri


???? qa aht ajo ma brontosauri ?/traktor aa buldozer??/hahhaha


hahahahah makin me 8 rrota hahahahah edhe me 10 dyr hahahahaha

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
belgium
Mon May 18 2009, 03:06pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
[quote]
belgium ka shkruar:

Holly ka shkruar:

une jam giciluse


PER MASAZHISTE KAM NDI S EEXSISTOKA EDHE GICILUSE ITESH EMORA VESHT PREJ TEJE THHAHAHAHAHAHA


hhahahaha pake ken tuj ik te tema erotik eeeee?/hhhahahahahahaha
Back to top
lissandro
Mon May 18 2009, 03:14pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Belgium edhe holly sa sensitiva qe kenkeni ju te dy qa po baki tui qesh ju kur u giciloki ...

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Holly
Mon May 18 2009, 03:17pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
e ndive edhe ti liss eee?

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
belgium
Mon May 18 2009, 03:33pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Holly ka shkruar:

e ndive edhe ti liss eee?


edhe lissandro keka me alergy hahahhahaah
Back to top
U-N-I-K
Mon May 18 2009, 08:41pm
STUDENT

Registered Member #2521
Joined: Sat Dec 27 2008, 02:32pm

Posts: 129
a e dini se dashi dhe taroci kane brina, perkthejeni ne italisht kush din...lol....

FIDARSI VA BENE,MA NON FIDARSI A VOLTE VA ANCORA MEGLIO
Back to top
L€OÑ
Wed Jul 07 2010, 07:52pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
jam dashi ,por me ju than drejten nuk asht se besaj fart .
Back to top
WORLD
Sun Dec 12 2010, 08:02pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
L€OÑ ka shkruar:

jam dashi ,por me ju than drejten nuk asht se besaj fart .


hahahahah as une Leon

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Dec 12 2010, 08:40pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
WORLD ka shkruar:

L€OÑ ka shkruar:

jam dashi ,por me ju than drejten nuk asht se besaj fart .


hahahahah as une Leon


Ma kollaj e keni ju me besu se jeni dasha se te pakten asht qenje e gjalle :d
Si me besu une se jam peshore pra hahahaha hekur e me numra? apo elektronike? hahaaha ik maj a-cat ca s'mendon sa torollake je

I care and I wish well!

Back to top
WORLD
Mon Jan 24 2011, 08:33am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
a-cat ka shkruar:

WORLD ka shkruar:

L€OÑ ka shkruar:

jam dashi ,por me ju than drejten nuk asht se besaj fart .


hahahahah as une Leon


Ma kollaj e keni ju me besu se jeni dasha se te pakten asht qenje e gjalle :d
Si me besu une se jam peshore pra hahahaha hekur e me numra? apo elektronike? hahaaha ik maj a-cat ca s'mendon sa torollake jeTi je peshore qe i ka humb shigjeta

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Jan 24 2011, 11:49am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
WORLD ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

WORLD ka shkruar:

L€OÑ ka shkruar:

jam dashi ,por me ju than drejten nuk asht se besaj fart .


hahahahah as une Leon


Ma kollaj e keni ju me besu se jeni dasha se te pakten asht qenje e gjalle :d
Si me besu une se jam peshore pra hahahaha hekur e me numra? apo elektronike? hahaaha ik maj a-cat ca s'mendon sa torollake jeTi je peshore qe i ka humb shigjeta


Hahahaha


I care and I wish well!

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2108 sec, 0.0425 of that for queries. DB queries: 55. Memory Usage: 2,906kB