Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Astrologjia dhe Horoskopi
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cila shenje horoskopi jeni?
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
matura2000
Sun May 03 2009, 07:52pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
shkodra ka shkruar:

une per vedi jam tigri
rrej rrej se rritesh.ahahahahhahahahaha


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
::bud::
Sun May 03 2009, 07:59pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
::zonjusha:: ka shkruar:

edhe ti je gaforrja mar bud se e di unKusht tha ty se jam gaforre? 8-X
Back to top
Al Bundy
Sun May 03 2009, 08:02pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
choco creamy ka shkruar:

une jam shenja e virgjereshes
Choco te paskena me kimet:D
Back to top
Al Bundy
Sun May 03 2009, 08:03pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
belgium ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Ne te gaforres(ate fjalen tjeter s'me pelqen mi permend,rrofte shqipja),po hapim ma mire teme ne vedi:D


cilen fjal ma ?, permene ma se spo bahet nami se spo emarr vesht qa ahst kjo pune??,'Kancerin' se m'bane mi thane per me te sqaru ti folsh me gishta:D
Back to top
matura2000
Sun May 03 2009, 08:06pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
Miri74 ka shkruar:

belgium ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Ne te gaforres(ate fjalen tjeter s'me pelqen mi permend,rrofte shqipja),po hapim ma mire teme ne vedi:D


cilen fjal ma ?, permene ma se spo bahet nami se spo emarr vesht qa ahst kjo pune??,'Kancerin' se m'bane mi thane per me te sqaru ti folsh me gishta:D


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun May 03 2009, 08:27pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
diftoni shejin e horoskopit se ju kapa n'grushta... :-t

I care and I wish well!

Back to top
MiCoLjA
Sun May 03 2009, 08:34pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
un jam virgjiresha

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun May 03 2009, 08:35pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
KeJsi ka shkruar:

un jam virgjiresha


ja per t'madhin zot s'je ma t'baj be une hhahahahahahahahahahahaha difton bebushja hahahaha

I care and I wish well!

Back to top
::bud::
Sun May 03 2009, 08:37pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
a-cat ka shkruar:

diftoni shejin e horoskopit se ju kapa n'grushta... :-tpo ba mas me e thane???
8-X
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun May 03 2009, 08:39pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

diftoni shejin e horoskopit se ju kapa n'grushta... :-tpo ba mas me e thane???
8-X


provoje e mos difto %-( ta formoj une shenjen balamuc hahahahahaha

I care and I wish well!

Back to top
::bud::
Sun May 03 2009, 08:51pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
sa mire e gjete. Balamuc.... kekan shtu shejat a?
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun May 03 2009, 08:54pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

sa mire e gjete. Balamuc.... kekan shtu shejat a?


njashtu tash po te baj mar rrezik po s'diftove shejin difto shpejt!!!!! ~X(

I care and I wish well!

Back to top
☼sunshine
Sun May 03 2009, 09:14pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
::bud:: ka shkruar:

::zonjusha:: ka shkruar:

edhe ti je gaforrja mar bud se e di unKusht tha ty se jam gaforre? 8-X


po gaforre je e pik mas me ban me ta shkru edhe dtl tash.pis

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
::bud::
Sun May 03 2009, 09:30pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
qa bahet ma ktu tesh se spo marr gja vesht. O dojn me te ba gaforre o ska.

::Zonjusha::, kot me te pyt mas e ke edhe numrin e amzes?
Back to top
:IROLF:
Sun May 03 2009, 09:31pm


Registered Member #2138
Joined: Tue Jul 22 2008, 10:10am

Posts: 3284
::zonjusha:: ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

::zonjusha:: ka shkruar:

edhe ti je gaforrja mar bud se e di unKusht tha ty se jam gaforre? 8-X


po gaforre je e pik mas me ban me ta shkru edhe dtl tash.pisNa difta sa e ka nr e shpise
Back to top
Engel
Tue May 05 2009, 07:27am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
CILESITE E SHENJES SE VIRGJERESHES

Megjithese ofendoheni shume shpejt si efekt i Merkurit ne shenjen tuaj, deshironi qe mendimet dhe problemet e nndryshme ti rregulloni duke i diskutuar e pa i hyre sherreve shkaterruese. Te lindurit e shenjes se Virgjereshes ashtu si Binjaket jane te prire per aktivitete mendore. Jeni te afte per te vene ne veprim arysen dhe te kuptoni mire fjalet qe degjoni ose lexoni, kjo ju ndihmon qe te mesoni shpejt. Keni nje thesar te medha dijesh por kete jo shumekush e di pasi jeni te mbyllur ne vetvete. Jeni serioze, te thjeshte e punetore, shqetesoheni me vogelsira qe shumekush nuk mund te veje re, nuk e humbni shume lehte kurajon. E kaloni nje pjese te mire te kohes duke ndihmuar e duke u sherbyer te tjereve, jeni te kujdesshem dhe me pamje drejt se ardhmes. Ne krye te listave tuaja per te pasur kujdes mund te gjendet pastertia dhe shendeti. Mundoheni ti vleresoni gjerat duke u bazuar ne realitet dhe arsye, jeni aktiv e majft te levizshem por te ndrojtur. Ju pelqen arti, letersia dhe deshironi qe ne çdo gje te jeni te rregullt. Deshironi te fitoni nga ana materiale por nuk jeni shume te suksesshem. Nuk tregoni te vjeter, te lindurit e kesaj shenje jane nder me jetegjatet. Jeni tipa qe punoni dhe nuk ju ndihet fjala shume, teper te arsyeshem, nuk i lini punet ne doren e fatit por i hidhni hapat me mend e me kudjes. Keni aftesi per aktor ose per ndonje rol ne teatro. Nese doni diçka mund edhe te thyeni te tjeret per ta arritur ate. Jeni paksa nevrike, te kujdesshem per çdo gje, nuk eshte çudi te keni nje raft me ilaçe per semundje te ndryshme, i vini re shume edhe detajeve te vogla, ju pelqen ti analizoni gjerat. Jeni me fat ne dashuri, por jeta emocionale nuk eshte shume e rendesishem per ju, eshte thjesht diçka perfaqesore, zakonisht martohen vone. Arrinin kenaqesine tuaj ne nje shtepi te rehatshme ne ems te lluksit e konfortit. Femrat e shenjes se virgjereshes mund te preken shume shoejt nga ndonje veprim i gabuar i meshkujve, jo vetem bashkeshorteve te tyre por edeh ata qe ndodhen ne shoqerine ku jetoni keshtu qe ne prani te tyre duhet pasur kujdes kur flet, jane te suksesshem ne fushen profesionale, simbolizojne rregullin dhe punen. Per te lindurit e kesaj shenje puan eshte diçak shume e rendesishme ne jete, veprojne me delikatese, dhe u pelqen qe vazhdimisht te grumbullojne dije. Nje shprehje e pershtatshme per te lindurit e kesaj shenje do te ishte "Po studioj, po kerkoj". U pelqen ti kene nen kontroll gjerat qe perdorin. Kane nje veçanti: Ose vene çdo gje ne rregull ose e bejne lemsh çdo gje, nuk arrijne te gjene nje vije te mesme. Per ta miqesia eshte e rendesishme por nuk do te harxhonin kohen kot me nje njeri qe rri kot e qe nuk i pelqen puna. Jane njererz qe dine te thone Jo. Duhet te mesojne se jo te gjithe njerezit jane nejsoj, te jene objektiv si edhe te mos u bejne te tjereve ate qe nuk do tu pelqente tua benin atyre vete. Kane frike dhe shqetesohen shume nga semundjet. Si e thame edhe em siper jane punetore por nese gjenden ne mes te rehatise dhe lluksit mund te behen tipa qe u pelqen rehati, dembele. Shpenzojne shume dhe e kane te veshtire te grumbullojne para. Ndikohen nga nejrezit qe dine te flasin bukur e te sillen diplomatike.


[ Edited Wed May 06 2009, 07:54am ]

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue May 05 2009, 07:33am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
s'paska peshore ne ket vend hahahaha

I care and I wish well!

Back to top
Engel
Tue May 05 2009, 08:22am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
a-cat ka shkruar:

s'paska peshore ne ket vend hahahahapo te bashkoj me vajzen teme a-cat.ahahahahah.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
matura2000
Tue May 05 2009, 08:22pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
Engel ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

s'paska peshore ne ket vend hahahahapo te bashkoj me vajzen teme a-cat.ahahahahah.edhe me vajzen teme.ahahahahhaha


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
shkodra
Tue May 05 2009, 08:26pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ti matur je vet peshorja se peshon shum maj ja fut kot tehs kam vajzen hahhahahaahah

no comment......
Back to top
matura2000
Tue May 05 2009, 08:28pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
shkodra ka shkruar:

ti matur je vet peshorja se peshon shum maj ja fut kot tehs kam vajzen hahhahahaahahahahahhahahaha tigrush
un jam gaforrja e jam krenare qe jam gaforre, me te mira e keqija.

brutto gemello.ahahahhahahahahahahhaahha


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
MiCoLjA
Tue May 05 2009, 08:31pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
VIRGJIRESHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
SA BUKUR PASKA SHKRU ENGEL PER SHENJEN E VIRGJIRESHES

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
shkodra
Tue May 05 2009, 08:33pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
matura2000 ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

ti matur je vet peshorja se peshon shum maj ja fut kot tehs kam vajzen hahhahahaahahahahahhahahaha tigrush
un jam gaforrja e jam krenare qe jam gaforre, me te mira e keqija.

brutto gemello.ahahahhahahahahahahhaahha
per nje dite ma ke marr ma.pfffffffffffff uen jam binjaket hahahhhahhahahahah

no comment......
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue May 05 2009, 09:07pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Engel ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

s'paska peshore ne ket vend hahahahapo te bashkoj me vajzen teme a-cat.ahahahahah.


u t'falemners engel se meta vetem hahahahaha e pac me jete naqe :-*

I care and I wish well!

Back to top
**Rusjane**
Tue May 05 2009, 11:41pm
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
sa shume vete paskena le ne vere lol hahahaha spakan pase pune tjeter prinderit tone me ba ne dimer:D:D:D
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2267 sec, 0.0365 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,135kB