Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Astrologjia dhe Horoskopi
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cila shenje horoskopi jeni?
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
_GUINNESS_
Wed May 06 2009, 12:26am
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
PESHORJA
I PESHOJ VAJZAT CILA ASHT MA E MIRE SE TJETRA
Back to top
**Rusjane**
Wed May 06 2009, 01:10am
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
_GUINNESS_ ka shkruar:

PESHORJA
I PESHOJ VAJZAT CILA ASHT MA E MIRE SE TJETRA
hahahahahhaha guin sdi ke vajzat a paret lol:):):)
Back to top
Engel
Wed May 06 2009, 07:45am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
a-cat ka shkruar:

Engel ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

s'paska peshore ne ket vend hahahahapo te bashkoj me vajzen teme a-cat.ahahahahah.


u t'falemners engel se meta vetem hahahahaha e pac me jete naqe :-*flm. naqe.e mos u ban pishman, se e tregon fakti se jane shume te mira prandaj nuk gjehen kaq shume.ahhaahha.kissss


Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Engel
Wed May 06 2009, 07:55am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
matura2000 ka shkruar:

Engel ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

s'paska peshore ne ket vend hahahahapo te bashkoj me vajzen teme a-cat.ahahahahah.edhe me vajzen teme.ahahahahhahamatura e paq me jete moj naqe, se boll te mira jane.resp.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Geni_london
Wed May 06 2009, 01:55pm

Registered Member #2816
Joined: Tue Mar 24 2009, 01:40pm

Posts: 473
une jam dashi....

Dashuria?!!? Nje enderr qe te le zgjuar!!
Back to top
star
Wed May 06 2009, 01:58pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
peshorja
Back to top
❤Bambolina❤
Wed May 06 2009, 05:29pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
GENI DHE UN JAM DASHI WAW DUHET TE SHKOI SE ZBEN DAKORT ME DASHIN SE JAM VET HIHIHIHI CA KOINCIDENZE..QE JEMI DASHI..ME DUKET SE DO SHKOJM SH DAKORT BASHK.


Back to top
❤Bambolina❤
Wed May 06 2009, 05:34pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631Dashi: Mendja është në tjetër vend dhe ju nuk e kuptoni se po humbni kënaqësinë e gjërave të vogla, si një mbrëmje e kaluar në familje ose me miqtë. I gjithë faji për këtë është i Hënës tek Peshorja në opozitë me Marsin, që ju bën irritues dhe vuajtës nga rutina. Bëni mirë të shtyni një vendim delikat që i takon ciftit. Shpejt rastet e reja do ju sjellin zgjidhje
Back to top
drilona
Wed May 06 2009, 08:46pm

Registered Member #2712
Joined: Mon Mar 02 2009, 03:56pm

Posts: 288
shigjetari
Back to top
SuperGirl
Wed May 06 2009, 11:18pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
gaforrja. sa e mireeee jamBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
~*Christel*~
Fri May 08 2009, 07:14pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Gaforrja as well
Back to top
::bud::
Fri May 08 2009, 07:40pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
a-cat ka shkruar:

s'paska peshore ne ket vend hahahahaPo asht nje pershore afer kafes t,madhe 2 lek ban mu peshu, mundesh me pat edhe forcen.

Kujde lehte se po ja prish veq
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun May 10 2009, 06:45am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

s'paska peshore ne ket vend hahahahaPo asht nje pershore afer kafes t,madhe 2 lek ban mu peshu, mundesh me pat edhe forcen.

Kujde lehte se po ja prish veq


ca ma kujtove u veshim ne rralle me pa a kena shtu naj kg ne dimer hahaha ps ne forme kena kene boll hahahha....

I care and I wish well!

Back to top
Holly
Sun May 10 2009, 07:49am
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
ujori , nuk jeton kush pa mua.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun May 10 2009, 08:05am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Holly ka shkruar:

ujori , nuk jeton kush pa mua.


amen

I care and I wish well!

Back to top
Holly
Sun May 10 2009, 08:06am
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
hahhahahahha te marsha te keqen une ty qe ma ban qefin.
hugsss

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Zlatani
Sun May 10 2009, 08:14am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Holly ka shkruar:

ujori , nuk jeton kush pa mua.


une s'jetoj sak! se jam peshqit

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
star
Sun May 10 2009, 12:25pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
dragoni
Back to top
matura2000
Sun May 10 2009, 12:39pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
Engel ka shkruar:

matura2000 ka shkruar:

Engel ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

s'paska peshore ne ket vend hahahahapo te bashkoj me vajzen teme a-cat.ahahahahah.
Faleminers engel.Edhe ti te tujt me jete.Shume respekte edhe per ty
edhe me vajzen teme.ahahahahhahamatura e paq me jete moj naqe, se boll te mira jane.resp.

CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
Edmond-Cela
Sun May 10 2009, 01:20pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
bricjame.

but i do not belive in that bull shit. sorry my langurege but feel sorry for them who do

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
whatishappiness
Wed May 13 2009, 04:51pm

Registered Member #1947
Joined: Tue Jun 03 2008, 06:44pm

Posts: 339
Krokodili

happiness

Back to top
lissandro
Wed May 13 2009, 05:00pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
whatishappiness ka shkruar:

Krokodili
Whatishappiness paske shenj te vecant ti

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed May 13 2009, 09:11pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Edmond-Cela ka shkruar:

bricjame.

but i do not belive in that bull shit. sorry my langurege but feel sorry for them who do


Naqe,
Horoskopi nuk asht fe me besu ne te po thjesht ma shume kuriozitet hahaha

I care and I wish well!

Back to top
jimm
Wed May 13 2009, 09:39pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
akrepi
Back to top
LEONS
Thu May 14 2009, 09:02pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
DASHI . me ju than te drejten nuk e njeku fort kyt horoskopin se me duket se nuk me sjell fort fatBack to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 1.4111 sec, 0.5005 of that for queries. DB queries: 75. Memory Usage: 3,219kB