Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
 
<< Previous thread | Next thread >>
Postoni foto ose cdo gje qe ju duket interesante ;)
Go to page  1 2 3 ... 61 62 63
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
WORLD
Wed Apr 25 2007, 07:36pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
hajde se i keni falas postimet lol

[ Edited Sun Apr 11 2010, 07:15pm ]

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Fri Apr 27 2007, 03:06pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
interesante
[

[ Edited Fri Apr 27 2007, 03:08pm ]

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Fri Apr 27 2007, 03:07pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
.....
MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Fri Apr 27 2007, 03:26pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
e bukur dhe kjo


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Apr 27 2007, 10:29pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
te bukura kjo e fundit me pelqen shumeeeeeeeeeeeeeeee
shifeni mire se asht tu e nis pershembrapshti bicikelen.. jo perpara.. si ne padure dikure, ashtu kollaoj looool

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
WORLD
Sat Apr 28 2007, 08:40am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
lol isha me 1 shoqe kur e postova ...ca ka qesh dha ajo lol

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
.: Deno :.
Sat Apr 28 2007, 11:42am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Edhe kjo asht hata ... reklama ma e bukur qe kam pa


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Sat Apr 28 2007, 11:45am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Ktu jam une kur kam ken i vogel


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Sat Apr 28 2007, 11:49am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
LIVE FOTO --- Edhe kjo ndodh LOL


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Sun Apr 29 2007, 10:50pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Ah ca po na ban kjo shkolla .... dekun na hodhi ... LOL


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
WORLD
Mon Apr 30 2007, 06:52am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ahhahahahahahah shume shume shume e bukur kjo ...........

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Mon Apr 30 2007, 10:19am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hsahhahahaah fotoja me reklam ishte shum e bukur bravo bossi

no comment......
Back to top
WORLD
Mon Apr 30 2007, 07:08pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ka dhe keshtu

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
.: Deno :.
Tue May 01 2007, 08:27pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Kjo me siguri qe ka ndodh ne shqiperi LOL


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
BoY_UK
Wed May 02 2007, 10:46am

Registered Member #751
Joined: Wed May 02 2007, 07:23am

Posts: 19
Nese e Shikon Me Vemendje Do e Kuptoni !!!


trokit ketu
Back to top
SuperGirl
Wed May 02 2007, 08:37pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Can u find the kid??? loooool
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Holly
Wed May 02 2007, 08:46pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
oh zoti i mall.nje eshte ne mes e po i merret fruma te shkretit vogel,por mos po pyet per ndonje femi tjetre se edhe ky burri po me duket se e paska nje ne mend.haha

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
shkodra
Wed May 02 2007, 08:50pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahhahaahahah deri sa lexova shkrimin e denades hìnuk e kisha pa ate femine e vogel hahahahha jeni te medhej.

no comment......
Back to top
WORLD
Fri May 04 2007, 07:47am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
hahahahahah bravo boss -i

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
sT...
Fri May 04 2007, 09:29pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Kush ishte ne diete ne kete forum se nuk po me kujtohet, hmmm...


In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
sT...
Fri May 04 2007, 09:32pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Mos e keqkuptoni! Dhendrri eshte thjesht pak i turpshem, se e ka per here te pare i shkreti!


In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
sT...
Fri May 04 2007, 09:36pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Per ato qe kane probleme stresi, a jua mban te provoni kete terapine me poshte?? Mbase ben efekt!In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
sT...
Fri May 04 2007, 09:40pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Dhe embelsira per ne fund!!! Voilà!!!!
E shikoni ca kurajo ka goca, se ketij te shkretit po i del kerthiza nga vendi


In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
WORLD
Sat May 05 2007, 10:43am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
bukur ...

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Rusjani
Sat May 05 2007, 12:01pm

Registered Member #501
Joined: Mon Feb 12 2007, 05:42pm

Posts: 101
emancipimi i politikes shqipetare loool
Back to top
Go to page  1 2 3 ... 61 62 63  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2695 sec, 0.0864 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,102kB