Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
 
<< Previous thread | Next thread >>
Postoni foto ose cdo gje qe ju duket interesante ;)
Go to page  1 2 3 ... 61 62 63
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
.: Deno :.
Sat May 05 2007, 12:13pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
a nuk pate foto ma te vogel, ma te marrsha aaa

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Sat May 05 2007, 12:23pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Sa e fort .. lol


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Sat May 05 2007, 12:23pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
ishtu asht kur si jep mices buk


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
WORLD
Sat May 05 2007, 07:36pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ka dhe keshtu nga halli


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sat May 05 2007, 07:37pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
gjumi . gjumi krahe shumi vjen e te merr porsi pllumbi


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sat May 05 2007, 07:39pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
xh bushMIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sat May 05 2007, 07:39pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ngarkesatttMIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sat May 05 2007, 07:40pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
kuzhinjeri nr 1-sh


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sat May 05 2007, 07:40pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
no ...koment


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sat May 05 2007, 07:41pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
autobuzi i parruces


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Sat May 05 2007, 07:48pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
si ka mundesi qe une nuk arrije te ve foto ketu?[ Edited Mon May 07 2007, 07:25pm ]

no comment......
Back to top
shkodra
Sat May 05 2007, 08:04pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849no comment......
Back to top
sT...
Sat May 05 2007, 09:20pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Guess 'Who wants to become a Millionaire'???


In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
sT...
Sat May 05 2007, 09:22pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Ide e bukur kjo per ato qe sapo kane marre patenten


In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
sT...
Sat May 05 2007, 09:34pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Shkodra, a eshte skuader futbolli e Midland kjo apo si? Apo eshte skuader futbolli Shqiptaresh ne Midland? Nejse, mua me duken pothuajse te gjithe fytyra Shqiptaresh. Te lutem me sqaro me tej. thnx

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
shkodra
Sat May 05 2007, 09:45pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
e ke gabim zemer e kam vu gabimisht i vetmi shqipetare aty jam une....po si i behet me cancelu?

no comment......
Back to top
WORLD
Sun May 06 2007, 09:47am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
bukur ...

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Sun May 06 2007, 06:10pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
shkodra, cili prej atyre je ti?! Ishalla jo ai i pari siper. loool
Cilen foto do te cancelosh?Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Sun May 06 2007, 07:49pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
he maj ai pari jo,te ban per te qeshur e di,as ai qe ka marre rreze dielli shum jo...foton me squaderen e futbollit doja te kanceloja nese mundesh?

no comment......
Back to top
SuperGirl
Fri May 11 2007, 10:38pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
dikur kam vra mendjen si ia bajn kermillat.......prap se kuptoj mir. lool
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Fri May 11 2007, 11:08pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
stil dopjo 6 ..... lol ... te paska met mendja vetem te sexi sonte .... lol

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
sT...
Fri May 11 2007, 11:35pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Poor lil things


In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
sT...
Fri May 11 2007, 11:36pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
the perfect couple!!!!!


In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
SuperGirl
Fri May 11 2007, 11:40pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ej, te gjithe e paskemi mendjen aty me sa duket. hahahaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Sat May 12 2007, 07:38pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
no koment


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 61 62 63  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4243 sec, 0.1031 of that for queries. DB queries: 61. Memory Usage: 3,071kB