Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Psikologji dhe Sociologji
 
<< Previous thread | Next thread >>
Sa ndikon stresi ne punet tuaja te perditshme dhe a eshte ai shkak i shume fenomeneve negative ?!
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
cherry-girl
Fri Mar 12 2010, 08:13pm
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
stresi ndikon ne jeten teme te perditshme por shyqyr zotit qe ekzistojn ne bot gjera dhe momente te bukra qe na bajn me harru cdo gja perreth stresit..Back to top
SuperGirl
Fri May 28 2010, 10:11am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
kto javet e fundit asht tu ndiku pak...nuk jam tu fjet naten dhe jane tu m'ra floket bajagi. mas t'guxojne me prek fusha te tjera te jetes teme se e shkyva katersh lolBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
MiCoLjA
Fri May 28 2010, 10:24am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
stresi nidkon si jo kur jam e stresume nuk me bahet me ba kergja edhe qaj shum munohem mu shfy ne vetveten teme po e pa arritshme.... kshuqe jan lotet ata qe bajn mu ni ma mir qaj sa qaj pastaj refresh haha

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
WORLD
Thu Jul 22 2010, 01:50pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Ndikon tek une ne disa raste me luhatje humori, mungese perqenrimi ne pune dhe mbi te gjitha crregullim i funksioneve jetike, si gjumi, ushqimi dhe seksi

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Fri Jul 06 2012, 01:22pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Nuk jam tu kalu ndonji periudhe stresante tesh, jam krejt e qete e tu mendu per pushime e gjana t'bukra. spo kam shum ngarkese ne pune e cdo gja po rrjedh normalisht pa ngarkese.
Ka shtatori tapo filloj stresohem, por si gjithmone, mu vec mire m'ban. se mi hek edhe nja 2-3kg s'kishte ba hic keqBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1941 sec, 0.0351 of that for queries. DB queries: 40. Memory Usage: 2,617kB