Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Astrologjia dhe Horoskopi
 
<< Previous thread | Next thread >>
SHENJA JUAJ ZODIAKALE JUAJA NE HOROSKOPIM KINES
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
U-N-I-K
Mon May 18 2009, 09:00pm
STUDENT

Registered Member #2521
Joined: Sat Dec 27 2008, 02:32pm

Posts: 129FIDARSI VA BENE,MA NON FIDARSI A VOLTE VA ANCORA MEGLIO
Back to top
U-N-I-K
Mon May 18 2009, 09:01pm
STUDENT

Registered Member #2521
Joined: Sat Dec 27 2008, 02:32pm

Posts: 129
une per vedi ne horoskopin kinez i perkash shenjes se lepurit hahahahah

FIDARSI VA BENE,MA NON FIDARSI A VOLTE VA ANCORA MEGLIO
Back to top
~*Christel*~
Mon May 18 2009, 09:07pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Une jam dragoi
Back to top
Mbreteresha
Mon May 18 2009, 09:08pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
NDERSA UNE TIGER HAHAHAH ME KA TAKU NGAQE JAM SHOQJA E TIGRUSHIT HAHAHHAHAHAH

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
jimm
Mon May 18 2009, 09:56pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
un jam shenja e TSUNAMIT ne oroskopin kinez, a me shkon , si ju duket?
Back to top
star
Mon May 18 2009, 09:59pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
U-N-I-K ka shkruar:ku dallohen kta ma.
Back to top
jimm
Mon May 18 2009, 10:46pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
mini,bualli,tigri,lepuri
dragoi,gjarpni,kali,si dhi me duket
majmuni,gjeli,qeni,derri, uhhhhhhhh ca kam hek me i gjet
Back to top
star
Mon May 18 2009, 10:48pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088


jimm ka shkruar:

mini,bualli,tigri,lepuri
dragoi,gjarpni,kali,si dhi me duket
majmuni,gjeli,qeni,derri, uhhhhhhhh ca kam hek me i gjet


mire po nuk shifen mire kta datat.
Back to top
U-N-I-K
Tue May 19 2009, 04:35pm
STUDENT

Registered Member #2521
Joined: Sat Dec 27 2008, 02:32pm

Posts: 129
llogarite ma ,se nuk jane me data te njajta,pimp

FIDARSI VA BENE,MA NON FIDARSI A VOLTE VA ANCORA MEGLIO
Back to top
Gurazezi_UK
Tue May 19 2009, 04:38pm

Registered Member #1997
Joined: Tue Jun 17 2008, 02:49pm

Posts: 54
Une jam shenja qukshit. lol

@
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Tue May 19 2009, 05:13pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Nuk e paj mir ma datat edhe se kam kuptu ca ka shkrume ma. 13 mars qili esht ma se nuk e kam kuptu mir ??

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
❤Bambolina❤
Sun Aug 23 2009, 11:13am

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
dhe un e njejta gje lepurit..ngaqe jam e urt si lepuri hihihi
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2214 sec, 0.0804 of that for queries. DB queries: 51. Memory Usage: 2,764kB