Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Turizmi në Shkodër
 
<< Previous thread | Next thread >>
TURIZMI NE SHKODER
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
shkodra
Sat Mar 02 2013, 10:52pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
OLIVE OYL ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

turizem tek ne..te vjen me qesh se skena turizem skena asi gja...ne qytetin e kena te marum cope cope...ske asgja te rregullume edhe qa bajn e bajn keq..jo me ju kriju te hujve ndonej gja te bukur me pa me vizitu...skandal...bojlile kykishe gja ti zonjushe a?tana tmirata i ban mir kujt te pakten hahahahaahh


no comment......
Back to top
OLIVE OYL
Sat Mar 02 2013, 11:19pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
shkodra ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

turizem tek ne..te vjen me qesh se skena turizem skena asi gja...ne qytetin e kena te marum cope cope...ske asgja te rregullume edhe qa bajn e bajn keq..jo me ju kriju te hujve ndonej gja te bukur me pa me vizitu...skandal...bojlile kykishe gja ti zonjushe a?tana tmirata i ban mir kujt te pakten hahahahaahhja i kam per vedi***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
shkodra
Sat Mar 02 2013, 11:34pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
OLIVE OYL ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

turizem tek ne..te vjen me qesh se skena turizem skena asi gja...ne qytetin e kena te marum cope cope...ske asgja te rregullume edhe qa bajn e bajn keq..jo me ju kriju te hujve ndonej gja te bukur me pa me vizitu...skandal...bojlile kykishe gja ti zonjushe a?tana tmirata i ban mir kujt te pakten hahahahaahhja i kam per vedi
u bash lamsh hahahahahah

no comment......
Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jul 20 2013, 01:24pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2780 sec, 0.0861 of that for queries. DB queries: 38. Memory Usage: 2,591kB