Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
a mendoni se bashkia duhet me shume te promovoje sportin ne shkoder ?!
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
WORLD
Fri Apr 27 2007, 11:09am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
them qe duhet sepse sa du ba asgja ,hic,ncukkkk hiq hiq ...vetem lek e ndeshje ku fitohet merret bashkia

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
BoY_UK
Wed May 02 2007, 11:05am

Registered Member #751
Joined: Wed May 02 2007, 07:23am

Posts: 19
Me thandrejten nitash Altino ti e ke par se ndeshjet ne Superligen Shqipetare shiten edhe ka shume sherre e lek ne kte mes keshtu qe nese FSHF sben dicka sdo ecim mire por saper bashkin nuk po jep kontributi e vet me e ba vllaznin ne ekip akma me te fort e te bukur qeme fitu tan zemrat e tifozave Shkodan !!!

trokit ketu
Back to top
WORLD
Fri May 04 2007, 05:22pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Them qe jo tana neshjet shiten .....Psh presidenti i Vllaznise ka ndryshu komplet imazhin skudres duke lujt me miliona e nuk e besoj ta ulin vlerat prestigjit te toj me shitje ( e them kete sepse e kam dicka ) e njoh dhe si person mrapa oferta i kan ardhe por se besoj se ai mund ta bajne ate hap me shit neshje e me ul nderin e tij !!! MA BESONI !!!!

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
.: Deno :.
Fri May 04 2007, 07:29pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Altin djali. Un po te tham se e ke krejt gabim.
PSE?
Sepse puna nuk asht me shit ndeshjen duke ja fal Tiranes apo Teutes. Ne kete pike, te gjith presidentet kan luftu me marr kampjonatet, ose te pakten me hy ne kupar e europes.
Hardheku asht kur del ne kupa te europes, dhe hyn ne loje EUROLLOTO. A i ke pa ndeshjet kur luhet me ekipe te huaja ne UEFA, se si bahet loja. Cdo hap asht i parashikum, edhe kur bahet goli i pare, kur bahet i dyti, i triti, sa kartona me u marr, sa faula, sa jashta.... lol. Gjithca asht e llogaritun. Mandej shkon koeficenti 10 apo ma shum. Nji ti fut ky bossi (edhe tjert para tije) 500 mij dollar. E nji te marr 5 milion.
Un per vedi nuk asht se jam kunder ksaj. Per mu , kete lloj shitjet ta bajn sa here tju vijn me e ba. Ama, kur te mushin miljonat, ti investojn gjysen te pakten edhe njehere te Vllaznija. Te bajn kushte te mira per lojtaret, edhe te kthejn ne shkoder tan shkodrant qe na nderojn ne shqiperi apo jasht saje. Ne kete pik un jam kunder ketyre manipulimeve.
Nuk asht e drejt me fitu presidentat edhe, Vllaznia me u shkatrru. Kete lloj formalizim ne duhet me e kritiku.

Gjithsesi...

PARA VLLAZNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodra
Fri May 04 2007, 07:35pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
bossi e ke gabim se ndeshjet shiten te gjitha!si e fitoi kampionatin e fundit vllaznia? bossi ti mund te pergj!

no comment......
Back to top
.: Deno :.
Fri May 04 2007, 07:42pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Po mor ma, jam dakort se shiten ndeshjet, por lufta bahet me dal ne kupat UEFA. Vllaznija ka ble ndeshja, ka shit apo ka kompromentu. Edhe albitra ka ble boll. Por puna asht se, synimi final i blemje/shitjeve eshte ajo qe thash ma nelt.
KAPISH>>>???

[ Edited Fri May 04 2007, 07:43pm ]

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodra
Fri May 04 2007, 08:13pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ti nuk po kapish se per dy ndeshje qe ben ti ne kupe uefa apo chempoins nuk merr asnje leke leke bossi!!!!!!!!!

no comment......
Back to top
.: Deno :.
Fri May 04 2007, 08:29pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
Nuk merr nga UEFA, po merr nga EUROLLOTO. Pasi ndeshjen e ban si te ket qefi, po ju tek humb ne shqiperi 3 me 0, qe do te thot , bast me +3 gola.... pastaj koficenti peson nje rritje galopante ... lol. pa lan parashikimet tjera qe shtojn po ashtu vleren e koeficentit...

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodra
Fri May 04 2007, 09:03pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
po per dy ndeshje mos ja fut kot tani ti!!!!!!!!!

no comment......
Back to top
.: Deno :.
Sat May 05 2007, 08:56am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
LOL ------ po mor po, po me dy ndeshje ban nje pallat 8 katsha ky BOSSI .. lol

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Rusjani
Sat May 05 2007, 09:10am

Registered Member #501
Joined: Mon Feb 12 2007, 05:42pm

Posts: 101
nuk eshte e vertete se nuk merret as nje lek ne kupat uefa pasi aty po te besh eshe nje ndeshje te vetme merr lek skuadra. gjithsesi keto shitjet e blerjet jane evidente ne gjith boten dhe nuk kemi si ti anojme dhe ne kur dihet se Shqiperia eshte nje nga vendet iniciatore per kete nisme LOOOL.
Back to top
WORLD
Sat May 05 2007, 10:44am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
shyqyr qe jena diku te paret lol

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Sat May 05 2007, 03:09pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ej kur te besh kalimin e turnit te pare merr lek..po nuk kalove turnin e pare mer at harapin......

no comment......
Back to top
WORLD
Mon May 07 2007, 04:47pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
(mendohet kush ashte harapi ) lol mire qe marrin dicka te pakten hmmm kup interesante :kastravec kupe loool

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Tue Aug 21 2007, 08:59pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahha po bravo....

no comment......
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2889 sec, 0.0804 of that for queries. DB queries: 51. Memory Usage: 2,814kB