Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Psikologji dhe Sociologji
 
<< Previous thread | Next thread >>
Sa te qeshur jeni dhe a ndikon ai ne permisimin e jetes ?!
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
WORLD
Tue Aug 21 2007, 10:22am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824

Super sa per te qeshunat e femnave vec me ken Gay qe mas mi rrezistu nje mashkull

sjam dakort .....isha me bossin e rusjan tu pi 1 kafe sot ...hahhah e per cudi po qeshte njena ishte me fund te verdhe( boss e kujton qe te thashe) po qeshte por .....ma ta shpif kafen ahhahah super.....mos u gezo naqe ....ka dhe nga keto qe .....ta shpifin me buzqeshje fallco qe per fat te mire bin ne sy
hajde urime !!!

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
.: Deno :.
Tue Aug 21 2007, 11:47am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
po mar, ti ske ca ban nfakt, vec tu qyr femnat kush po qesh apo jo ... psss ... ca me ba qe un sjua vari hic ... po qe ne tavolin me mu, ok, ather me hedhin dikun disa ... ( disa po ja fus kot se deri tesh vec nji ma ban ket pun )
ti altin kishe ba ma mire me pa punt tuja e jo hallkun ... morre vesht, morra thuj

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Tue Aug 21 2007, 01:47pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Altin do te ishte fatkeqesi sikur nje mashkull te mos dinte me dallu nje buzeqeshje te sinqerte nga nje jo e sinqerte. Pastaj, dikujt i shkon buzeqeshja, e dikujt jo....me thoni pak, atyre qe nuk i shkon, jane te destinuar te mos qeshin kurre???? Ncncnccnc, te mos nisemi nga raste personale, sepse kjo ka te beje me pamjen fizike, disa njerez jane simpatike, e disa jo....buzeqeshja ne cdo rast eshte faktor socializues (jo kur kalon ne ekstreme te papelqyeshme )

Ps. bossi pse ban si i ndershem? Altini ta paska tregu ate vajze, e ti e ke pa, jeni te dy mekatare Pastaj, ku ka gja me te hedh dekun ty.....u dashka me i thur 'lavde' asaj qe ia ka arrit
Rasti jot tregon qe buzeqeshja ka ndikim pozitiv, gjithmone kur asht spontane dhe natyraleBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Tue Aug 21 2007, 04:12pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Altin nu po flisja per buzeqeshje te sinqerte e jo fallco, si disa femna kot pa lidhje... se ato me taman ta neverisin kafen...hahahahhaa

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
.: Deno :.
Tue Aug 21 2007, 08:42pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
SuperGirl ka shkruar:

Ps. bossi pse ban si i ndershem? Altini ta paska tregu ate vajze, e ti e ke pa, jeni te dy mekatare Pastaj, ku ka gja me te hedh dekun ty.....u dashka me i thur 'lavde' asaj qe ia ka arrit
Rasti jot tregon qe buzeqeshja ka ndikim pozitiv, gjithmone kur asht spontane dhe natyralejo moj ti moter, ajo po me shikote mu se un e kisha perball e jo altini ... ai shikote si kjo qeshte e u zgerdhite tu na pa, e un as qe e kisha mendjen te aja .. ehu ku me rrah mu ....
nuk po thur lavde kuj, po tham nji te vertet ... por qe padyshim jam me mendimin tend qe , po qe e qeshura e sinqert dhe natyrale ather te qetson shum , pak rendsi ka bukurija e saj ,./...


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
WORLD
Wed Aug 22 2007, 08:27am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824


jo moj ti moter, ajo po me shikote mu se un e kisha perball e jo altini ... ai shikote si kjo qeshte e u zgerdhite tu na pa, e un as qe e kisha mendjen te aja .. ehu ku me rrah mu ....
nuk po thur lavde kuj, po tham nji te vertet ... por qe padyshim jam me mendimin tend qe , po qe e qeshura e sinqert dhe natyrale ather te qetson shum , pak rendsi ka bukurija e saj ,./...

jo moj ti moter, ajo po me shikote mu se un e kisha perball e jo altini AHAHHAHA BOSS
s paskna pa te njetjen loool ...te kujtoj ti ishe perballe me RUSJAN (me pamje nga piaca une mes jush me pamje nga xhamia ...aja ishte tjeter looool mos e ngatrro mar ahhaha ishin 2 vajza te karrige te madha (banaku) lol mrapa ......ne shkume me pi kafe ne 1 vend te bukur (i bjen qe te shijojme dhe vendin por dhe njerzit rrotull)pa qellime te keqeija se (jena xan) por njeri sheh se njeh dike lol se mu kujtu hahahah dhe 1 mik qe e kisha 2 tavolina larg se vune re ...ai tu te ba me dor , tu te cu zile e ti ...loool dukesh qe ti ka marr syte ...RUSJAN
ps:tallem naq cdo gja a rastesi .....shikimi , buzqeshja por a asaj femne s me pelqej sepse .......i kidhe dhamt e hekuna bye all

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Sun Feb 10 2008, 01:12pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
zjermi
Mon Feb 11 2008, 05:36am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
varet se cfare buzeqeshjet merr

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Erda
Thu Apr 17 2008, 05:50pm
Registered Member #1488
Joined: Thu Dec 13 2007, 11:19am

Posts: 18
jam shum e qeshur
Back to top
zjermi
Fri Apr 18 2008, 06:06pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
edhe une shumicen e kohes jam i qeshun, bile tane me thojne si te shndirit ftyra mar i lumi ti

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
lea_it
Fri Apr 18 2008, 06:56pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
edhe un me dham jashte jam tan kohen. shyqyr qe i kam te bukur

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
SuperGirl
Fri Apr 18 2008, 07:07pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
e lumja ti qe ti ka fal Zoti tanaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
~*Christel*~
Fri Apr 18 2008, 07:19pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
po ty super nuk te bjen gja ne sqep
Une jam super e qeshun,boll me thone banu ma serioze po I can't!!
Back to top
SuperGirl
Mon Apr 21 2008, 02:24pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ca kam hup te lea torino eh

edhe une jam e qeshun...por jo si ma perpara...Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
::bud::
Mon Apr 21 2008, 02:44pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
nuk kam ardh asnjehere te kjo teme.
Un qeshi aq shum sa kur mungoj dhe vij ne pune, me thojne ku je se sta kena ndi te qeshuren. hahahahaa.....
Back to top
belgium
Mon Apr 21 2008, 09:03pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
un i qeshun boll jam saqe dhamt zi i kam prej pluhnit.....
Back to top
lissandro
Wed Oct 01 2008, 04:35pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
lissandro ka shkruar:

SuperGirl]>>>>>>>>>WROTE
E kam shkruar dhe te tema se cilat jane menyrat per te larguar stresin qe e qeshura ndikon shume ne gjendjen tone shpirterore. Ajo na ben te ndihemi mire. Psikologet e krahasojne te qeshuren me kercimin, qe clirohen shume hormone qe na bejne te ndihemi mire. Kam lexuar diku qe vetem me nje buzeqeshje ne veme ne levizje rreth 80 muskuj te fytyres.
Kam dhe ca gjera per te shkruar, por heren tjeter, se tani skam kohe.
Edhe une jam e qeshur 24 oret e dites. e ku ka me mire?!
[/quote1222878617]

pa ti maj SUPERGIRL 24 or tui qesh pa me fjet si ja ban
Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
SuperGirl
Thu Oct 02 2008, 11:33am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
qeshi edhe kur jam fjet me siguri

ehh ku ka ma mire se humori i mire...ndihesh rehat me vedin dhe me te tjeret...nje buzeqeshje asht celesi per me hap cdo dereBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
::bud::
Thu Oct 02 2008, 12:08pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
e qeshura te zgjate jeten thojne.

mire e ka Superi qe buzqeshaja hao dyert.
Po e baj prove sonte te banka qe kam afer pale apo hapet dera? Ba mas me m'pa ma ketu Budi asht ba milljoner.
hahahahaaa...... ju vazhdoni e qeshni....
Back to top
ERICbelgium
Thu Oct 02 2008, 12:13pm
Registered Member #2333
Joined: Mon Sep 22 2008, 03:56pm

Posts: 17
::bud:: ka shkruar:

e qeshura te zgjate jeten thojne.

mire e ka Superi qe buzqeshaja hao dyert.
Po e baj prove sonte te banka qe kam afer pale apo hapet dera? Ba mas me m'pa ma ketu Budi asht ba milljoner.
hahahahaaa...... ju vazhdoni e qeshni....


a ma naq mas ban gafe me shku ne banke se ta po qesh taman masanej apo skan falimentu tash ...hhahahhaahha
Back to top
::bud::
Thu Oct 02 2008, 12:19pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
hahahahahaaa...... mire thu ti se po me kthehet gazi ne vaj kur ti shof kasat bosh hahahaa......

Back to top
ERICbelgium
Thu Oct 02 2008, 12:21pm
Registered Member #2333
Joined: Mon Sep 22 2008, 03:56pm

Posts: 17
::bud:: ka shkruar:

hahahahahaaa...... mire thu ti se po me kthehet gazi ne vaj kur ti shof kasat bosh hahahaa......
kassat thu ti?, hhahahaha o i kan hek ma sjan ma ..hahahahahah vec po te them ee mas u merzit..
Back to top
☆_CorOnA_☆
Mon Nov 10 2008, 04:33pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
belgium ka shkruar:

un i qeshun boll jam saqe dhamt zi i kam prej pluhnit.....hahahaha e fort


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
☆_CorOnA_☆
Mon Nov 10 2008, 04:37pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Il sorriso ti allunga la vita


Penso proprio che sorridere sia una capacità superiore.
Penso che sorridere sia un ottimo Antivirus per la Mente.
Fa bene, alla Mente...ed al Cuore. Alla circolazione sanguigna. Al buon Umore. Ai muscoli della faccia. Penso che sorridere porti fortuna, allontani la malasorte, rinsaldi le amicizia...e sia una potente arma della Seduzione, del portare a sè gli altri.
Sorridere è cosa ben diversa dallo ridere, che è pur positivo e benefico. Solo che il sorridere, mantiene l'eleganza ed un "piede" nel Territorio dei sentimenti della compassione e della meraviglia, dello stupore nel vedere che in fin dei conti... è tusso Solo un Grande Gioco.


[ Edited Mon Nov 10 2008, 04:38pm ]


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
SuperGirl
Mon Nov 10 2008, 06:04pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Oh yeahBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2758 sec, 0.0905 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,161kB