Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Psikologji dhe Sociologji
 
<< Previous thread | Next thread >>
Sa te qeshur jeni dhe a ndikon ai ne permisimin e jetes ?!
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
nadja
Sat Dec 20 2008, 05:11pm

Registered Member #2511
Joined: Fri Dec 19 2008, 03:38pm

Posts: 151
Albania ka shkruar:

Ne fakt kot s'kan than ai qe qesh
qesh i fundit demethan mduket
qe ai i fundit jetoka ma gjat e sakt
hahahaha e keni myt krejt me kto:P


hahhahah e forte

Mu me pelqen shume me qesh;edhe njerzit qe bajne me qesh,
vec se qeshi me za te larte shume,B-)
Back to top
Engel
Mon Feb 09 2009, 11:39am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
eshte e vertete qe e qeshura te zgjat jeten,dhe nuk besoj qe qytetit tone te mos ti pershtatet ne te gjitha drejtimet duke e futur qe tek humori,barsaletat,nje gezim familjare apo shume e shume gjera.......
por natyra ime qeshi dhe buzeqeshi shume,por jo gjithmone se me pelqejne edhe njerezit me pak autoritet qe per mua do ta quaja vleresim.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1861 sec, 0.0772 of that for queries. DB queries: 35. Memory Usage: 2,518kB