Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Sofra e Muhabetit - Zone e lire :: Diskutime - Debate - Problematika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Martesat me të huaj - sa të qëndrueshme janë ato?
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Cen Durimadhi
Fri Apr 05 2013, 06:08pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Gurabi ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

MiCoLjA ka shkruar:

Kta lloj femnash jan ata qe I vejn flaken shpis e se din kush
Kam pas nigju nji rast qe ju jepte valium prinve e kishte naten rahat po bukuri kur gjejn kokolosha te marr lol


Micole a asht golemse kja aa ?
hahahahhahahahahahhaa kuku ku e keni nigju kyt marri mar fmi te sohter loooooool
Gurab ca ke a e njef aa?


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
lissandro
Tue Apr 09 2013, 10:38pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Kjo video esht shum interesante ka ken neper gazeta dhe emisjone televizive.
hahhahahahahah ca nuk shef njeriu...........
shikim te kendshem

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
::bud::
Wed Apr 10 2013, 01:15pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
e pava me vemdje Lisso flm qe e prune ketu.
Qe ne momentet e para te vidjos apo te fillimit te programit ma shpifi! Pse?
...po i para-shtroj da pika qe nuk perputhem me ta.

1- Tesh Arditi po mundohet mu sjell si Gerry Springer apo pretendon me kopju Judge Judy?
2- Kalon shum kohe ne program deri kur fillojne me trajtu qeshtjen e verte, duke folur te shumten e kohes rreth njeres zonje dhe tjetres zonje.
3- Spektantoret jan te seleksjonuar, athu se i kan zhgjedh me gisht dhe i kan pagu me ndej ne karrige deri ne shund te programit. Kan seleksjonuar nje brez te ri qe akoma nuk kan lana bankat e shkollave dhe ulen ne nje program per te shqyrtuar probleme qe nuk kan akoma lidhje me moshen e tyne. (disgusting)!!! ku po e qonje kyt rini?
3- Renditja e skenes asht kaq e ba balancuar saqe ne nje ane ke vetem gjykatsen kurse nga ana tjeter ke odjencen 2 zonjat dhe arditin.... WRONG! (po ditat i dhimben me i ndez?)

4- kta 2 zonjat te japin pershtypjen se bajne rrolin e aktorit!

5- Ky problem shoqnore nodh kudo dhe perdite, tashti a e meritojne keta njerz te behen viktime e programit ne nje kohe qe dikush be LEK me kto probleme.... (sick!)

6- Ku asht burri ktu!!!

Shifet sa dislike ke kjo vidjo full of bullshit!

Nuk ja vlen e shiku per mu.
Back to top
sunríse
Wed Apr 10 2013, 03:54pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Un e kam shiku 3-4 here ket videon,se me ban me qesh sa here i ndij kta dy pulat tuj kakarise!

Kja vajza xjerr kujin me ket grun sa mundet.Kur i thet: "shif maj si je,si ka me te dasht burri kshtu" ahahahaha...e kja qe thet e kam burrin zotni

Si nuk kan turp Zoti na rujt,me u knaq populli me jeten e tyne! S'di ca fitun ne fund?A vec nji grusht te qeshmet.Ka menyra te tjera boll per marveshje pa u ba pjese show-esh ne Tv! Ky Arditit s'mush hiq,ku i gjejne kta prezantusa se marr vesht nji ore me xjerr i qyqe fjalet ee aaa iii uuu lpihet si mica peshkut
kurse per publikun qe thu ti Bud,ne vend qe ata me ble bileten ne shumicen e rasteve i pagun Tv kta me shku me pa aq interesante jane programet
Think happy thoughts!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Apr 11 2013, 12:38am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
OMG kjo ka kene gjithmone po sot po shprehen ne tv per me kriju shikusa e biznes.
Me te thane te drejten, femna te tilla te bajne me ardhe turp per gjinine femerore dhe menyren si lajne ndjenjat e pasionin me kapercy llogjiken e rrealitetin.
Gruja ne moshe, asht ne mosbesim te rrealitetit dhe jeton ne nje flluske te Botes se vet.
Kjo psikopatja kujton se ka me kene hot stuff tane jeten e saj dhe dashuria vjen me rrena e poshtersi.
Karma ka me e xane dhe mos e bafte kjo, ka me ja ba ky sa te gjejne nje tjeter shitse ma te re dhe pa bark te goja.
Just mungon finesa e nje femre te vendosshme qe rrespekton vedin ne rralle te pare.
Po te rrespektoshin vedin, kishin me pase ate mashkull aty e mi i hy rryp te dyja njena prej ne bel e siper, e tjetra prej ne bel e poshte dhe me e hedhe ne meturina.


I care and I wish well!

Back to top
Cen Durimadhi
Thu Apr 11 2013, 09:30am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Une e shaf gjithmon 'shihemi ngjygj' ja per gja po e shaf puna e ligjeve kam qef me dit si jan ligjet e ca te takon e tek

Kja video nuk ja vlen hiq me u komentu po une pa tham i gja, mas paqim pun kurr me kshu lloj femnash qe skan i her rrespekt per vedi si thet acat , pra une dal ne konkluzion se kja si ban si 'hot' asht kokrra e kurvs e u baft 100 vjece per mu. Po me erdhi shum keq edhe per ket zojen nmosh se thote une e kam burrin zatni, i kishte ik qoku edhe ksaj tshkretes me gjanat si ka perjetu tesh sa muj ose 1 vit se nuk e maj mend mir.
Nuk e di e ishalla nuk mbjen kurr per hise, pa zdi cfar reagimit kisha pas une ose ju vet pa me hi dikush e me ta prish at knaqsin familjare qe ke me dike tesh 25 vjet a sa kishin kta.

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
- Stella -
Thu Apr 11 2013, 05:11pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501


Un pervedi se ndjeku Shihemi ne gjyq se s'kam kohe e para ,e dyta kto jan vetem shfaqje kote ku objektivi asht me mush programin,mandej nuk jan direkt tuj ndodh po riprodhojne disa ngjarje.

Asht i njejti program edhe ne Itali i qujtun Forum e japin da raste qe s'rrijn as n'qiell as n'toke. I shef açik se jane marrina, te shpikuna,njerz qe grihen e bijne cope tuj ba demek.

Sa mu marr me ta kapi e msoj vet ligjet tuj ken se e kam edhe shkollen per njat dege. Marrina kot.

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
~*Christel*~
Thu Apr 11 2013, 06:23pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
- Stella - ka shkruar:Un pervedi se ndjeku Shihemi ne gjyq se s'kam kohe e para ,e dyta kto jan vetem shfaqje kote ku objektivi asht me mush programin,mandej nuk jan direkt tuj ndodh po riprodhojne disa ngjarje.

Asht i njejti program edhe ne Itali i qujtun Forum e japin da raste qe s'rrijn as n'qiell as n'toke. I shef açik se jane marrina, te shpikuna,njerz qe grihen e bijne cope tuj ba demek.

Sa mu marr me ta kapi e msoj vet ligjet tuj ken se e kam edhe shkollen per njat dege. Marrina kot.


ja maj po ca din ti! ata jane njerezte vertete e ngjarje te verteta
Back to top
Cen Durimadhi
Thu Apr 11 2013, 07:00pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
- Stella - ka shkruar:Un pervedi se ndjeku Shihemi ne gjyq se s'kam kohe e para ,e dyta kto jan vetem shfaqje kote ku objektivi asht me mush programin,mandej nuk jan direkt tuj ndodh po riprodhojne disa ngjarje.

Asht i njejti program edhe ne Itali i qujtun Forum e japin da raste qe s'rrijn as n'qiell as n'toke. I shef açik se jane marrina, te shpikuna,njerz qe grihen e bijne cope tuj ba demek.

Sa mu marr me ta kapi e msoj vet ligjet tuj ken se e kam edhe shkollen per njat dege. Marrina kot.une zdi gja ne itali, pa me sa kam pa te 'shihemi ne gjygj' kur dalin jo njerz qe e kan perjetu vet ngjarjen pra dalin disa tjer e interpretojn, Arditi e ven ndukje ket gja, ka ndodh nja 3 her mduket


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
666
Thu Apr 11 2013, 08:22pm

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
Shifena ne xheri springer

Touch screen phones piss me off
Back to top
- Stella -
Fri Apr 12 2013, 02:38pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
~*Christel*~ ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:Un pervedi se ndjeku Shihemi ne gjyq se s'kam kohe e para ,e dyta kto jan vetem shfaqje kote ku objektivi asht me mush programin,mandej nuk jan direkt tuj ndodh po riprodhojne disa ngjarje.

Asht i njejti program edhe ne Itali i qujtun Forum e japin da raste qe s'rrijn as n'qiell as n'toke. I shef açik se jane marrina, te shpikuna,njerz qe grihen e bijne cope tuj ba demek.

Sa mu marr me ta kapi e msoj vet ligjet tuj ken se e kam edhe shkollen per njat dege. Marrina kot.


ja maj po ca din ti! ata jane njerezte vertete e ngjarje te vertetaPa pa,na jena burim informacjonesh t'verteta,na nuk rrejm e ja fusim kot neper tv[ Edited Fri Apr 12 2013, 02:39pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
~*Christel*~
Fri Apr 12 2013, 02:46pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
- Stella - ka shkruar:

~*Christel*~ ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:Un pervedi se ndjeku Shihemi ne gjyq se s'kam kohe e para ,e dyta kto jan vetem shfaqje kote ku objektivi asht me mush programin,mandej nuk jan direkt tuj ndodh po riprodhojne disa ngjarje.

Asht i njejti program edhe ne Itali i qujtun Forum e japin da raste qe s'rrijn as n'qiell as n'toke. I shef açik se jane marrina, te shpikuna,njerz qe grihen e bijne cope tuj ba demek.

Sa mu marr me ta kapi e msoj vet ligjet tuj ken se e kam edhe shkollen per njat dege. Marrina kot.


ja maj po ca din ti! ata jane njerezte vertete e ngjarje te vertetaPa pa,na jena burim informacjonesh t'verteta,na nuk rrejm e ja fusim kot neper tv
he pra, ishtu duhet me i thane robve te trashe se perndryshe te xjerrin ty te marr. ca na ka gjet
Back to top
- Stella -
Fri Apr 12 2013, 02:57pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
~*Christel*~ ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:

~*Christel*~ ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:Un pervedi se ndjeku Shihemi ne gjyq se s'kam kohe e para ,e dyta kto jan vetem shfaqje kote ku objektivi asht me mush programin,mandej nuk jan direkt tuj ndodh po riprodhojne disa ngjarje.

Asht i njejti program edhe ne Itali i qujtun Forum e japin da raste qe s'rrijn as n'qiell as n'toke. I shef açik se jane marrina, te shpikuna,njerz qe grihen e bijne cope tuj ba demek.

Sa mu marr me ta kapi e msoj vet ligjet tuj ken se e kam edhe shkollen per njat dege. Marrina kot.


ja maj po ca din ti! ata jane njerezte vertete e ngjarje te vertetaPa pa,na jena burim informacjonesh t'verteta,na nuk rrejm e ja fusim kot neper tv
he pra, ishtu duhet me i thane robve te trashe se perndryshe te xjerrin ty te marr. ca na ka gjet


I can only imagine what kind of people you have to manage every day
Ti je tip i durushem vec.

Un t'pakten shof naj nji ktu rrotull edhe m'cohen nervat n'pupa haha.[ Edited Fri Apr 12 2013, 02:59pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
MiCoLjA
Fri Apr 12 2013, 03:04pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
un e njeku me than drejten jo direkt po ne youtube kam qef me e pa pse jo, ishtu asht shoqnia nshqipetare vajzat e reja shvlersojn vedin e po shkojn mas pares e benzit duket acik injoranca e saj kur i thot shife cfar trupit kam asht e dukshme qe aj sakati qe asht burri i te dyjave ne kyt rast e ka sa per me knaq epshet mashkullore vec sa keq qe spaska dit me majt frena e vejn jeten e nji foshnje ne gjyq
e kam pa kyt vidion para da diteve e kam vu edhe ne fcb ,

Mir kja vrukicka po zonja qe asht e rrahun me jeten i ka da vite mi supe nuk man qendrim taman e me e zgjidh kyt pun ne heshtje pa ja dit tan shqiperia e madhe
INJORANC O INJORANC

[ Edited Fri Apr 12 2013, 03:09pm ]

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
lissandro
Sat Apr 13 2013, 01:38pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Ne ket artikull behet fjal per ket videon e mesiperme shihemi ne gjygj.Per arsye qi Eni Cobani, shprehte se kjo ishe dhe ceshtja me e komplikura qe i kishte takuar te zgjidhte. Kurse ne komentet poshte shkruhet se kjo vajza nuk quhet Migena, dhe esht gazetare. asht ba lamsh spa dihet kuj me i besu
trokit ketu

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
SuperGirl
Sat Apr 13 2013, 11:16pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ka nja nji muj qe kam zbulu qe nji vajze gjermane qe punon te ne ne klinike, asht e martume me shqiptar. Ai ka ardh ktu qysh i vogel. Kjo ishte tu msu shqip, tu ba kurs, e mu ba qejfi se zakonisht s'dojne me ia dit fort.
Kane ken per pashke ne shqipni edhe e pyta dje si ia kalove, ishte knaq, kishte njoft tan te afermit e tij, po ishte bajagi e bezdisun prej ushqimit, e ishte ndi nen presion per me hanger tan kohen. haha. Heren tjeter tha tapo mundohena me nejt ne hotel
Atyne andej normal do t'i jete duk si ufo, se boll fakti qe thu sdu me hanger i ban cudi.
Duket njiri shum i mire, e me ka pelqy jashte mase fakti qe asht tu msu shqipBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Mon Apr 22 2013, 09:40am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Erdha me vu iket te kja tema, ne lidhje me nji postim qe ka ba bud-i da faqe ma perpara, qe femnat shqiptare dojne makina e dyqane e gjana. lol
Me e kthy ne humor, se asht me t'kap vaji qe meshkujt shqiptar hala i japin njaq randsi vedit sa kujtojne se kena met per makinat e shpijat e tyneBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Mon Apr 22 2013, 10:48am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Hahaha funny oneBack to top
Cen Durimadhi
Mon Apr 22 2013, 11:45am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
hahaha me kshu alo pronto mi skuzi haha

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
lissandro
Tue Apr 23 2013, 11:05pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
It’s been said, on the first day of their marriage, wife and husband decided and agreed not to open the door for anyone! On that day first, husband’s parents came to see them, they were behind the door. Husband and the wife looked at each other, husband wanted to open the door, but since they had an agreement he did not open the door, so his parents left. After a while the same day , wife’s parents came , wife and the husband looked at each other and even though they had an agreement , wife with tears on her eyes whispered , I can’t do this to my parents , and she opened the door. Husband did not say anything, years passed and they had 4 boys and the fifth child was a girl. The father, planned a very big party for the new born baby girl, and he invited everyone over. Later that night his wife asked him what was the reason for such a big celebration for this baby while we did not do it for the others! The Husband simply replied, because she is the one who will open the door for me!

Daughters are always so special !!

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
666
Wed Apr 24 2013, 02:47am

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
lissandro nuk e kuptova car lidhjet ka kja me temen ktu ?

Touch screen phones piss me off
Back to top
lissandro
Fri Apr 26 2013, 01:32pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
666 ka shkruar:

lissandro nuk e kuptova car lidhjet ka kja me temen ktu ?


Nuk ka 666, kot e kam vu sa per gallad

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Thu May 02 2013, 01:29pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
trokit ketu

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Cen Durimadhi
Thu Jul 18 2013, 04:35pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
ja pa merrni nuse shqiptare merrnidjal pusht , me ken si kta prindt i xjerri per zhelesh e jasht te dy si tbirin e si nusen


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
SuperGirl
Thu Jul 18 2013, 08:49pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Gjithkund ka gjithcfarit mar cen s'asht puna shqiptar a i huj.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3499 sec, 0.0868 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,175kB