Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Sofra e Muhabetit - Zone e lire :: Diskutime - Debate - Problematika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Martesat me të huaj - sa të qëndrueshme janë ato?
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Mar 26 2013, 08:47pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
OMG sa ndryshe shihet i njejti rrealitet kur nderthuret personaliteti dhe eksperienca personale! Shume interresante!

I care and I wish well!

Back to top
sunríse
Wed Mar 27 2013, 11:57am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
::bud:: ka shkruar:

sunríse ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

lissandro ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

Kur e gjen kusia kapakun, nuk ka fort randsi qfar market asht.Amen Bud shum dakort me tyNormal ma lisso.

Pytje kot! a futen tan nji thes?

Mu as qe me kishte ra nder mend me u martu me shqiptare,

E nese i doni edhe arsyet jua rreshtoj pa pik problemit.Shum dakord me ty Bud.
Ransi ka me respektu njeni-tjetrin e me u dasht,sic thu ma siper Kur e gjen kusia kapakun, nuk ka fort randsi qfar market asht.
Pastaj femnat Shqiptare jane tuj e ba mashkullin si femen vec per interesat e veta s'ta pyt kush ku rrin me shpi,e prz s'ka ma rrezik se mas e me pase kujt me i shku mrapa ne jete.

Pasataj sic thet Micolja i kan marr per interes ktu e s'jane nda fart mire me ta po kur s'je i zoti per vedi ca kerkon prej tjetrit,desha me than s'mundesh me ba i dokument me levize i lire ca kerkon prej kujt ma shum.
Kan marr da kuke si prz marre me ia pa kush ne krah te vogla ose te dobta qe s'ke as per ca i kap lol ose te shndoshta qe s'ka niri si e let vendit !! Mmmmhhh vec me i vu ne pasqyr makines per bukuri ose m'sysh

Micole per 2-3 vite jane nen urdhnat e tyne sic thu dhe ti se kja gja ka ndodh per rinteres ja per dashni e s'ka fort marveshje,sa te ken pasaport Shqiptare let aja si dojne,mrapan s'kan ca me iu ba iu thon ku te kena pa ahahahaha...mu martu me shqitare duhet mas me jetu me nanen, me pase BMW ose Merc. nji celular te fundit me fatur, nji dyqan e mas me pi rakin,... ku jam i zoti un me ja plotsu kta deshira ?Ohhh ca kam qesh me iket qe ke shkru por prz asht me te ardh keq vec,se shumica martohen per interes tesh ja per dashni!

Realiteti djeg po ne pergjithsi ishtu asht.Aja s'i ban kafe burrit ja pa ti ban nans !

Kam pa para dy javesh ne Tv.iket qe po diskutojme ne,dhe kta Shqiptare pra.Ishte plaka ne azil te pleqve tha ma mire jam ktu me hanger e me fjete kam,sa mem sha nusja e djalit.
Kishte tjera qe thonin e hedh prej shkalle e poshte e me te nuk jetoi! Pytje mandej per cunat,si do veproni nese nusja nuk i'u don nanen te dyja i du thote po do zgjidhja nanen nuse ka boll,te tjer qe thonin nusen e ishtu.
Por e verteta asht qe asnji s'ishte pro e te jetumes me prind e burrit,po burri piku prej qiellit aa.Ita njerz si mendojne ishtu nuk dojne as nane as babe te ved,veq vedin.

[ Edited Wed Mar 27 2013, 03:50pm ]


Think happy thoughts!

Back to top
lissandro
Fri Mar 29 2013, 12:55am
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764Hahhahahah edhe ket pun paskeni fillu me e ba

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Vaskja
Fri Mar 29 2013, 01:26am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
haha ku e gjete ma lis....me paskan xjerr edhe ish gjimnazin tem...hahahha


Back to top
sunríse
Fri Mar 29 2013, 09:30am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
lissandro ka shkruar:

sunríse ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

lissandro ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

Kur e gjen kusia kapakun, nuk ka fort randsi qfar market asht.Amen Bud shum dakort me tyNormal ma lisso.

Pytje kot! a futen tan nji thes?

Mu as qe me kishte ra nder mend me u martu me shqiptare,

E nese i doni edhe arsyet jua rreshtoj pa pik problemit.Shum dakord me ty Bud.
Ransi ka me respektu njeni-tjetrin e me u dasht,sic thu ma siper Kur e gjen kusia kapakun, nuk ka fort randsi qfar market asht.
Pastaj femnat Shqiptare jane tuj e ba mashkullin si femen vec per interesat e veta s'ta pyt kush ku rrin me shpi,e prz s'ka ma rrezik se mas e me pase kujt me i shku mrapa ne jete.

Pasataj sic thet Micolja i kan marr per interes ktu e s'jane nda fart mire me ta po kur s'je i zoti per vedi ca kerkon prej tjetrit,desha me than s'mundesh me ba i dokument me levize i lire ca kerkon prej kujt ma shum.
Kan marr da kuke si prz marre me ia pa kush ne krah te vogla ose te dobta qe s'ke as per ca i kap lol ose te shndoshta qe s'ka niri si e let vendit !! Mmmmhhh vec me i vu ne pasqyr makines per bukuri ose m'sysh

Micole per 2-3 vite jane nen urdhnat e tyne sic thu dhe ti se kja gja ka ndodh per rinteres ja per dashni e s'ka fort marveshje,sa te ken pasaport Shqiptare let aja si dojne,mrapan s'kan ca me iu ba iu thon ku te kena pa ahahahaha


Pa marr parasysh, ne pergjithsi Femnat e kan marr me nji hove te pandalushem
per me lujt rolin e burrave. Taman si thot "Sunrise,femnat Shqiptare jane tuj e ba mashkullin si femen"
Me ka taku me pa prej atyne rasteve shum..... kjo asht edhe arsyeja qi shumica pa ndahen prej njeni tjetrit.Hmmm


[ Edited Fri Mar 29 2013, 10:25am ]


Think happy thoughts!

Back to top
666
Fri Mar 29 2013, 09:56am

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
Hahahaha ca kam qesh me ate qe tregonte carcafin hahahaha

Une per vedi I kam ba planet be arabine saudite lol

Touch screen phones piss me off
Back to top
SuperGirl
Fri Mar 29 2013, 02:39pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

OMG sa ndryshe shihet i njejti rrealitet kur nderthuret personaliteti dhe eksperienca personale! Shume interresante!Ehh..Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
::bud::
Sat Mar 30 2013, 09:18pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Lisso, paska shku puna si kamerdraja e biqiklets,
shpo e veni pull!!!
Back to top
lissandro
Sun Mar 31 2013, 03:31pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
::bud:: ka shkruar:

Lisso, paska shku puna si kamerdraja e biqiklets,
shpo e veni pull!!!


Hhahahah bud, pullat e lira €10 deri n €30 pa e keqja se nuk makan shum vetem nji jave hahahhaahh

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
::bud::
Sun Mar 31 2013, 05:34pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
lissandro ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

Lisso, paska shku puna si kamerdraja e biqiklets,
shpo e veni pull!!!


Hhahahah bud, pullat e lira €10 deri n €30 pa e keqja se nuk makan shum vetem nji jave hahahhaahh


Me i ba ma zinxhir ma mire, e hap e myll sa here te dush. sa me ndej me pagu lek per fitila
Back to top
MiCoLjA
Mon Apr 01 2013, 11:28am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
lissandro ka shkruar:
Hahhahahah edhe ket pun paskeni fillu me e ba


E kam pa te topchanel nji program te till shum ineterrasnt vajzat shum te ulta e djem shum injoranta a nuk mujka nji mashkull meddallu ? Kur nji femen ja hell qysh naten e par te marteses ater ka kry pun aj mashkull
Ja se keba diskutu punen e virgjeris te tema perkatese qone kyt vidion athe ta shofin ata qe kamngulin qe pernusen duhet me ken I pari se me ata pejna ka rilind vajza e po fillon jet te re


Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
lissandro
Mon Apr 01 2013, 01:50pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
MiCoLjA ka shkruar:

lissandro ka shkruar:
Hahhahahah edhe ket pun paskeni fillu me e ba


E kam pa te topchanel nji program te till shum ineterrasnt vajzat shum te ulta e djem shum injoranta a nuk mujka nji mashkull meddallu ? Kur nji femen ja hell qysh naten e par te marteses ater ka kry pun aj mashkull
Ja se keba diskutu punen e virgjeris te tema perkatese qone kyt vidion athe ta shofin ata qe kamngulin qe pernusen duhet me ken I pari se me ata pejna ka rilind vajza e po fillon jet te re
Hhahahah faktikisht Micole, kja asht vetem per Emigrantat dun vajzat me tregu mirnjohje dhe respekt ndaj nesh

Shyqyr qe asht lire e nuk kan nevoje me marr pare borxh.

Hopa kerceni dhe beni qejf mori femna, me vajzerine
por mos u talleni me Virgjerine dhe per shum me kurbetgjit


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
MiCoLjA
Mon Apr 01 2013, 02:57pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
Kta lloj femnash jan ata qe I vejn flaken shpis e se din kush
Kam pas nigju nji rast qe ju jepte valium prinve e kishte naten rahat po bukuri kur gjejn kokolosha te marr lol

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
::bud::
Mon Apr 01 2013, 05:25pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
lissandro ka shkruar:

MiCoLjA ka shkruar:

lissandro ka shkruar:
Hahhahahah edhe ket pun paskeni fillu me e ba


E kam pa te topchanel nji program te till shum ineterrasnt vajzat shum te ulta e djem shum injoranta a nuk mujka nji mashkull meddallu ? Kur nji femen ja hell qysh naten e par te marteses ater ka kry pun aj mashkull
Ja se keba diskutu punen e virgjeris te tema perkatese qone kyt vidion athe ta shofin ata qe kamngulin qe pernusen duhet me ken I pari se me ata pejna ka rilind vajza e po fillon jet te re
Hhahahah faktikisht Micole, kja asht vetem per Emigrantat dun vajzat me tregu mirnjohje dhe respekt ndaj nesh

Shyqyr qe asht lire e nuk kan nevoje me marr pare borxh.

Hopa kerceni dhe beni qejf mori femna, me vajzerine
por mos u talleni me Virgjerine dhe per shum me kurbetgjit
Si malli kinez. Made in china, paketa me te marr ne qaf, po kur e hap nuk punon
Back to top
Cen Durimadhi
Mon Apr 01 2013, 06:58pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
MiCoLjA ka shkruar:

Kta lloj femnash jan ata qe I vejn flaken shpis e se din kush
Kam pas nigju nji rast qe ju jepte valium prinve e kishte naten rahat po bukuri kur gjejn kokolosha te marr lol


Micole a asht golemse kja aa ?

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
lissandro
Tue Apr 02 2013, 03:54pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Cen Durimadhi ka shkruar:

MiCoLjA ka shkruar:

Kta lloj femnash jan ata qe I vejn flaken shpis e se din kush
Kam pas nigju nji rast qe ju jepte valium prinve e kishte naten rahat po bukuri kur gjejn kokolosha te marr lol


Micole a asht golemse kja aa ?


hahahahah eehe un e kam nigju ket histori pa sa di un ma fun e ka da ky i shoqi.


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Cen Durimadhi
Tue Apr 02 2013, 04:57pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
lissandro ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

MiCoLjA ka shkruar:

Kta lloj femnash jan ata qe I vejn flaken shpis e se din kush
Kam pas nigju nji rast qe ju jepte valium prinve e kishte naten rahat po bukuri kur gjejn kokolosha te marr lol


Micole a asht golemse kja aa ?


hahahahah eehe un e kam nigju ket histori pa sa di un ma fun e ka da ky i shoqi.
ja ma se prep bashk i ke, i shoqi asht si nuse ku nihet aj


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
MiCoLjA
Wed Apr 03 2013, 11:30am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
Edge dalim tecshprehja "femna fut shejtanin ne shishe"

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
- Stella -
Wed Apr 03 2013, 02:23pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501

Sigurisht qe me marr per baze informacjonet qe bjen Cani n'programet e tija asht hata krejt edhe vijn prej burimeve t'besueshme haha. Iher un spo marr vesht ca ka lidhje fakti qe vajzat qepen me temen 'MARTESAT me te huaj sa te qendrueshme jan ato'. Bah!


Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Cen Durimadhi
Wed Apr 03 2013, 05:53pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
- Stella - ka shkruar:


Sigurisht qe me marr per baze informacjonet qe bjen Cani n'programet e tija asht hata krejt edhe vijn prej burimeve t'besueshme haha. Iher un spo marr vesht ca ka lidhje fakti qe vajzat qepen me temen 'MARTESAT me te huaj sa te qendrueshme jan ato'. Bah!
Pyt maj lisson, ca m'lshohesh mu??? apa hajt ceni plak e pa i bi

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
lissandro
Wed Apr 03 2013, 06:50pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Cen Durimadhi ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:


Sigurisht qe me marr per baze informacjonet qe bjen Cani n'programet e tija asht hata krejt edhe vijn prej burimeve t'besueshme haha. Iher un spo marr vesht ca ka lidhje fakti qe vajzat qepen me temen 'MARTESAT me te huaj sa te qendrueshme jan ato'. Bah!
Pyt maj lisson, ca m'lshohesh mu??? apa hajt ceni plak e pa i bi


Hahahahh Cen, a e shef si ban Stella, gjoja se nuk e kuptoj . Per me u martu pa qepen pra si nuk paska te bajn Nuk mashtrohna me harnime ja

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
- Stella -
Wed Apr 03 2013, 07:56pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Cen Durimadhi ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:


Sigurisht qe me marr per baze informacjonet qe bjen Cani n'programet e tija asht hata krejt edhe vijn prej burimeve t'besueshme haha. Iher un spo marr vesht ca ka lidhje fakti qe vajzat qepen me temen 'MARTESAT me te huaj sa te qendrueshme jan ato'. Bah!
Pyt maj lisson, ca m'lshohesh mu??? apa hajt ceni plak e pa i bi
Kam shkru CANI E JO CENI.

T'kan ik syt per boj

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Gurabi
Wed Apr 03 2013, 09:54pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Cen Durimadhi ka shkruar:

MiCoLjA ka shkruar:

Kta lloj femnash jan ata qe I vejn flaken shpis e se din kush
Kam pas nigju nji rast qe ju jepte valium prinve e kishte naten rahat po bukuri kur gjejn kokolosha te marr lol


Micole a asht golemse kja aa ?
hahahahhahahahahahhaa kuku ku e keni nigju kyt marri mar fmi te sohter loooooool


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Cen Durimadhi
Wed Apr 03 2013, 09:59pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
- Stella - ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:


Sigurisht qe me marr per baze informacjonet qe bjen Cani n'programet e tija asht hata krejt edhe vijn prej burimeve t'besueshme haha. Iher un spo marr vesht ca ka lidhje fakti qe vajzat qepen me temen 'MARTESAT me te huaj sa te qendrueshme jan ato'. Bah!
Pyt maj lisson, ca m'lshohesh mu??? apa hajt ceni plak e pa i bi
Kam shkru CANI E JO CENI.

T'kan ik syt per bojhahaha ishtu kur si ve gjyslykt

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Vaskja
Fri Apr 05 2013, 04:12pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
po flitsha per kte video me da shok te mi e filloj njeni me kallxu nji barcalet: ishte i her njeni e dote me u martu, e i jep kshill e ama...shif djal tesh kij kujdes prej femnave...mundoju gjithmon me gjet vajz qe ecin me kam te myllme se jan vajza te mira. e kshtu ky tipi e kishte ngul mir ne mende kte kshillen e per her i shifte ka e ecmja e i gjykote...shif nji, shif dy ecshin tana me kam te hapme...e s'bashin per te. 1 dit te bukur qelloi me nji vajz me kam te myllme i afrohet i ban muhabetin e mas 1 viti martohen per bukuri. kur mas do vitesh ty fol i thet ky djali grus: Gru a e din pse te kam zgjedh si bashkshorte...se me ke dasht fort i pergjigjet kja...ja ja i thot ky...sepse ner tana vajzat qe kam pa ke ken e vetmja qe ecshe me kam te myllme...ja kthen e gruja: shpirt un ecsha me kam te myllme se kisha frik mas m'bishin zorret ne tok...


Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2697 sec, 0.0450 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,191kB