Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Mbreteria e Arberit loje online Shqip
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
marinbarleti
Thu Jun 18 2009, 11:29pm
Registered Member #3074
Joined: Thu Jun 18 2009, 10:12pm

Posts: 1
Loje mesjetare e luajtur ne rolin multiplayer. Ne kete loje falas shikoni personazhin tuaj te zhvillohet ne nje komunitet. Zanatci,Luftetar, Fermer, Princ, Anetar Keshilli, Ambasador, tregetar, Hajdut, Murg, Kryetar Bashkie, Drejtues i Principates ose akoma edhe barman etj....

Mjel lopen tende ne agim,shit grurin tend ne dreke,hiq nga fronti Princin mbasdite dhe kalo neten i pire ne rruge.
Një ditë e bukur dhe e qetë në Mbretëritë e Rilindjes...

Kjo loje numeron mbi 254716 LOJTAR TE AKTIVIZUAR ne te gjithe Europen.

Mbreteria e Arberit u hap ne 16.01.2009 pas shume bisedimeve me adminet qe ndertuan kete loje, si shkodran po mundohem teshti me hap edhe Shkodren mesjetare ne loje, per kete ka nevoj per persona qe bashkohen me ne.
Arberia eshte e ndare ne disa principata dhe per tani i vetmi qytet qe kemi eshte Lezha ne principaten e Kastriotit.
Mbreteria e Arberit numeron 260 lojtar, Mbreteria e Serbise 700 lojtar, Mbreteria e Greqise 9400 lojtar, Mbreteria e Turqiae 8700 lojtar. Mbreteria me e madhe eshte mbreteria e Frances me mbi 50.000 lojtar.

Vraponi trima dhe trimeresha koha nuk pret se Turqit, Greket, Serbet, Bullgaret, po vijne dhe Arberia me Skenderbeun ne krye ka nevoj per ju.
trokit ketu
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2031 sec, 0.0799 of that for queries. DB queries: 33. Memory Usage: 2,456kB