Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Raundi I Europe League, Vllaznia - Sligo
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Edmond-Cela
Sat Jul 11 2009, 07:57am
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
n deshja e dyte

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Jul 11 2009, 08:00am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
papapapapappa Cfar golit ka ba Smajli ne Irland

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Jul 11 2009, 08:01am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Aq ma e bukur autogoli se kan ba ata ne Sligo-Vllaznia, a ken ma zor me e ba gol se me e cu jasht

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
Dergutsiani
Sat Jul 11 2009, 08:36am

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
ishte 1 fitore madheshtore
isha vet ne stadium
1 ndeshje e mir per ekipin ton qe ne fund doli fitimtar !
banen 1 super gol
qe mbante emrin e shkodranit
Ndricim Shtupina !
Un qe isha ne stadium kishte shumm emocione ajo ndeshje sepse po te kalonim at faz do te luanim me 1 ekip shumm te fort dhe i njoftun ne tan europen !


12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sun Jul 12 2009, 07:44am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Rapid Vienna - K.F Vllaznia


[ Edited Sun Jul 12 2009, 07:45am ]

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
:.A*S*R.: 1927
Tue Jul 14 2009, 01:41pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
.

[ Edited Tue Jul 14 2009, 01:42pm ]

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
babo
Wed Jul 15 2009, 12:53pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
ULTRAS ROMA ka shkruar:

Rapid Vienna - K.F Vllaznia

fundi dalt hajer

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2271 sec, 0.0907 of that for queries. DB queries: 42. Memory Usage: 2,660kB