Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Gjuha - Linguistika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Fjalë të urta Shqipe
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
This thread is now closed
Author Post
Vargmali
Thu Jun 25 2009, 09:25pm
Vargmali
Registered Member #3093
Joined: Wed Jun 24 2009, 12:19pm

Posts: 20
marrë nga:http://www.tokajone.com/?p=128


Shkrimi “Fjalë të urta Shqipe” përmban gjithë fjalët të urta nga gjithë trojet shqiptare.

U botua më 1985 në Prishtinë dhe është përgatitur nga Jorgo Panajoti, dhe Agron Xhagolli. Lëvizja e Rilindjes Kombëtare(LRK) ju ofron këtë shkrim pa asnjë çmim. Hapa e parë drejt zgjimit dhe shpëtimit kombëtar është mësimi i historisë, kulturës dhe vlerave Shqiptare. Shpresojmë që ky shkrim do jetë përveç <mjetë argëtimi>, dhe vegël kuptimi të vlerave të lashta të Kombit Shqiptar.

Që të shkarkosh librin, kliko http://rapidshare.com/files/248640315/Fjale_te_Urta_Shqipe.zip

[ Edited Thu Jun 25 2009, 09:26pm ]


Back to top
::bud::
Thu Jun 25 2009, 09:33pm



Registered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Vargmali - kjo teme ekziston ne forum. - Kjo teme do qendroje si informacjon.

[ Edited Thu Jun 25 2009, 09:38pm ]
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:




Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1826 sec, 0.0859 of that for queries. DB queries: 35. Memory Usage: 2,494kB