Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Na sugjero filmin ma te bukur per ty!
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Mon Sep 06 2010, 08:04pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
I passi dell'amore, shum i bukur. histori e dhimbshmeBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
- Stella -
Mon Sep 06 2010, 08:09pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
SuperGirl ka shkruar:

I passi dell'amore, shum i bukur. histori e dhimbshme


Kam lexu vetem librin,filmin se kam pa.
Libri mka pelqy megjithse nuk e pritshe fundin ,taman histori e dhimshme.

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
SuperGirl
Mon Sep 06 2010, 08:10pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
un e kam lexu edhe librin. i bukur si filmi, edhe pse dihet qe emocionet jane ma te vecantaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
❤Bambolina❤
Mon Sep 06 2010, 08:16pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
ca pjes te kti filmit


[ Edited Mon Sep 06 2010, 08:18pm ]
Back to top
- Stella -
Mon Sep 06 2010, 08:22pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Pearl Harbour,shum i bukur, pak i gjate por jan ore qe nuk shkojn dam edhe pse historija asht pak e dhimshme

[ Edited Mon Sep 06 2010, 08:23pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
~*Christel*~
Mon Sep 06 2010, 08:25pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
mas ma permendni pearl harbour se u permyt forumi :p
Back to top
- Stella -
Mon Sep 06 2010, 08:27pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
~*Christel*~ ka shkruar:

mas ma permendni pearl harbour se u permyt forumi :p


~*Christel*~ e pati forumi pra se as mu sma permend kush


Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Al Bundy
Mon Sep 06 2010, 08:27pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ktyt tem nqs dini gja qa asht ba n'ate film. Vetem Ben Aflekun keni pa aty/PBack to top
- Stella -
Mon Sep 06 2010, 08:33pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Teshti Miri syt kot nuk jane,e dojne edhe pjesen e vet
Po qeshi se asht e disata her qe e shof kyt film dhe emocjonet jan gjithmon te ndryshem,un e ve ne listen e filmave ma te bukur!

[ Edited Mon Sep 06 2010, 08:34pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Al Bundy
Mon Sep 06 2010, 08:34pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Stellina ka shkruar:

Teshti Miri syt kot nuk jane,e dojne edhe pjesen e vet
...Qa t'kuptoj une tyyyyyy:D
Back to top
SuperGirl
Mon Sep 06 2010, 08:35pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Mas ma permendni Afflekun se fjeta jashte sante

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
- Stella -
Mon Sep 06 2010, 08:37pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Miri74 ka shkruar:

Stellina ka shkruar:

Teshti Miri syt kot nuk jane,e dojne edhe pjesen e vet
...Qa t'kuptoj une tyyyyyy:DVec ikyt fjali ke kap,ata tjerat i paskam than kot krejt
Hajde teshi se edhe ti e ke pa protagonisten

[ Edited Mon Sep 06 2010, 08:39pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Al Bundy
Mon Sep 06 2010, 08:40pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
E kam pa mire une po ai Beni ma prishte panoramen/PBack to top
WORLD
Mon Sep 06 2010, 08:50pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
"Angel Gabriel": ... Triller intersant !

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2513 sec, 0.0933 of that for queries. DB queries: 51. Memory Usage: 2,827kB