Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Na sugjero filmin ma te bukur per ty!
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Thu Oct 08 2009, 07:48pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
a-cat ka shkruar:

Film me aktore te talentume Hillary Swank "Boys don't cry" wawwwww..A-cat edhe mu me ka pas pelqy shume.Po e kam pa kaher e sesban do ta shoh prap/
Back to top
Gurabi
Thu Oct 08 2009, 08:27pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
th [roposal sandra bullock funnyyyyyyyyyyyyyyyy omg

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Oct 08 2009, 10:13pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Gurabi ka shkruar:

th [roposal sandra bullock funnyyyyyyyyyyyyyyyy omg


Hahahaha itash sa ja hodha nje sy a asht download ala 73% ishte hahaha falemners per sugerimin

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Oct 09 2009, 10:00am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
a-cat ka shkruar:

Gurabi ka shkruar:

th [roposal sandra bullock funnyyyyyyyyyyyyyyyy omg


Hahahaha itash sa ja hodha nje sy a asht download ala 73% ishte hahaha falemners per sugerimin


100% tash po e shoh sonte e ju diftoj mbresat hahahaha..

I care and I wish well!

Back to top
Gurabi
Fri Oct 09 2009, 08:31pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
a-cat ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Gurabi ka shkruar:

th [roposal sandra bullock funnyyyyyyyyyyyyyyyy omg


Hahahaha itash sa ja hodha nje sy a asht download ala 73% ishte hahaha falemners per sugerimin


100% tash po e shoh sonte e ju diftoj mbresat hahahaha..
ok shpresoj te mira se une jam knaq kam marre of prej burri e fmive me pa shume funni edhe ndjenjat qe lindin pa pritur:)


MY SISTER"S KEEPER

cameron diaz an abigail breslin


shum shume i bukur eee (((


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Oct 10 2009, 08:56am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
E shkarkova dhe e pava "The Proposal" shume i bukur jam kenaqe tu e pa...fillimi me perngjau pak si "Devil Wears Prada" koncepti i gruas ne fuqi po manej, mori drejtim krejt tejeter dhe shume argetues per kenaqesine teme... falemners per sugerimin..
Tash po ve ne shkarkim "My Sister's Keeper" falemners Gurabi muahhhh

I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Mon Oct 12 2009, 11:18am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
50 first dates. shume i bukurBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Oct 12 2009, 09:16pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

50 first dates. shume i bukur


Kam kene njaty ku asht xhiru filmi ne Hawaii bile na coi guide taman ne vendet ku jane xhiru skenat e ndryshme..film i bukur e koncept interresant...Mgjthse Drew BarBarrymoree njetat rrole luan gjithmone dhe ka fillu me u ba pak si nje rryme aktore...ma shume me pelqen kur asht rregjizore...

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Wed Oct 14 2009, 06:37pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Kam pa mrame filmin L'ennemi public n°1 (2008) me aktorin Vincent Cassel(bashkshorti i Monica Belluccit).Si mi pas ba Martin Scorzese.Per ma teper basohet mbi personazh te vertete.Me ka impresiunu shume/

Per ma teper komente ose info trokit ketuBack to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Oct 17 2009, 02:18am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
E kam marre Public Enemy dhe po e shoh sonte ishalla nuk asht i bukur Miri, se e kam kohen e kufizume jo per gja, po me merr gjumi hahahahaha

[ Edited Sat Oct 17 2009, 02:22am ]

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Sat Oct 17 2009, 11:54am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
A-cat edhe ai ma siper do t'jete shume i bukur e do ta shoh shpejt'asht me Johni Depp).Ky qe permenda une asht film francez:)Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Oct 17 2009, 12:01pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Itash sa perfundova tu pa: The Ugly Truth s'mu duk gja nje ide e rraskapitun prej filmave te tjere..
The Hangover shume shume i bukur jam aj tu qeshe mgjthse film ma shume per qef te meshkujve...komedi e bukur dhe fotot ne fund te lane nje shije te amel hahahahaha

The Ghosts of Girlfriends Past nuk me pelqeu fatkti qe Jenifer Garner ishte shtatzane kur ka xhiru filmin dhe kjo e fundit sikur ja hekte pak lezetin filmit..
Nder te tre, The Hangover rocks!!!!! love the chinese gay guy hahahahaha

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Sat Oct 17 2009, 12:13pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
The Ugly Truth.Nqs si ka pelqy a-catit une nuk e shoh.
The Hangover ta po m'duhet mi shkarku se nuk e kam hala/Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Oct 17 2009, 12:23pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

The Ugly Truth.Nqs si ka pelqy a-catit une nuk e shoh.
The Hangover ta po m'duhet mi shkarku se nuk e kam hala/Ja naqe mos e len pa e pa, ka me te pelqy jashtezakonisht dhe e tham pa hezitim...biles mundesh kollaj me e vu vedin ne vendin e njenit prej tyne..zgjedh ma te pashmin natyrisht hahaha e kupton kur ta shohesh fotot ne fund lene kryeveper hahaha komedie pres mendimin tan

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Sun Oct 18 2009, 02:13pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
The Hangover i pashe tralerin e u dukte bajagi funny.Po e vej ne rradhe per shkarkim/Back to top
Gurabi
Sun Nov 08 2009, 12:41am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
autumn in new york Richard gere & Winona rider shume i bukur edhe pse ka vite ai film mbetet gjithmon i bukur e sa here ta shifesdh ke te njejtan emocione dhimjet etc rishikone se bela shumica e ka pa

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Johara
Wed Dec 02 2009, 10:04pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Disa nga filmat e mi me te preferum:

Eternal Sunshine of the Spotless MInd
Fight Club
Memento
Requiem for a Dream (fantastic soundtrack)
A beautiful mind
Kill Bill 1&2
Lost in Translation
Closer (amazing soundtrack)
Match Point
Little Children
Matchistick Men
White Oleander
Great Expectations
Meet Joe Black
Girl Interrupted
The Notebook
Sin City
Goodfellas

Nuk jane te rradhitura sipas preferences por kush me vinte ne mend tani per tani...

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
green_eye
Wed Dec 02 2009, 11:48pm

Registered Member #2513
Joined: Fri Dec 19 2008, 09:58pm

Posts: 42
Filmat e Tom Hanks jane super:
''Cast Away'', ''Save the soldier Ryan'', ''The green mile'', ''Philadelfia'', ''Forrest Gump''

Mandej disa tjere qe me vijne ne mend:
The godfather 1,2
Scarface
The patriot
Into the Wild
American history X
Public enemy
Kill Bill 1,2
Pulp Fiction
Le iene
Inglorious Bastards etj etj
Back to top
West****
Fri Feb 05 2010, 03:19pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
"P.S. I love you"

Film shume i bukur.
Back to top
- Stella -
Fri Feb 05 2010, 04:02pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Pearl Harbour..film shum i bukur per mu.

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Al Bundy
Fri Feb 05 2010, 04:06pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
green_eye ka shkruar:

Filmat e Tom Hanks jane super:
''Cast Away'', ''Save the soldier Ryan'', ''The green mile'', ''Philadelfia'', ''Forrest Gump''

Mandej disa tjere qe me vijne ne mend:
The godfather 1,2
Scarface
The patriot
Into the Wild
American history X
Public enemy
Kill Bill 1,2
Pulp Fiction
Le iene
Inglorious Bastards etj etjTom Hanks me duket se e ka qa Forrest Gump.

Kurse per listen,gjane ma te mire ke ba qe e ke shkru se veç me thane 'Si ma siper' kam.
Back to top
- Stella -
Fri Feb 05 2010, 04:14pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Miri74 ka shkruar:

American History X . trokit ketu

Nje film legjende kunder racizmit.
Shum dakort me Mirin.
E kam pa 2her,film qe nuk tmerzitet kurr po tban me mendu cdo her qe e shef.


Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Al Bundy
Fri Feb 05 2010, 04:18pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Interpretimi i E.Norton ne ate film asht i rradhe.Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Mar 25 2010, 08:53pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Kam pa "The Blind Sight" fantastik interpretimi i Sandra Bullock ajo fioti OSCAR dhe mase te meritum..me pelqen fakti se asht histori e vertete dhe me kenaq e lumturon fakti qe ka njerez te tille neper Bote qe pasuria nuk i ka verbu e njeriu i mire asht thejsht i veshun me prada ose me lecka vec a kena fatin me i taku ne kete Bote.
Filmi tjeter "Precious" shume histori e erret e shoqerise Amerikane...e urrej kete realitet qe ndodh shpesh e sidomos ne "African American" shoqeri....me rrenqethet trupi e me gezon fakti qe shume prej tyne po perparojne...uroj te shihen me synin ndihmues e me deshire te ndryshimit kjo shtrese e "Projects"..flimi i bukur dhe interpretime origjinale e rekomandoj vec keni me kjajte


I care and I wish well!

Back to top
Gurabi
Thu Mar 25 2010, 08:55pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
a-cat ka shkruar:

Kam pa "The Blind Sight" fantastik interpretimi i Sandra Bullock ajo fioti OSCAR dhe mase te meritum..me pelqen fakti se asht histori e vertete dhe me kenaq e lumturon fakti qe ka njerez te tille neper Bote qe pasuria nuk i ka verbu e njeriu i mire asht thejsht i veshun me prada ose me lecka vec a kena fatin me i taku ne kete Bote.
Filmi tjeter "Precious" shume histori e erret e shoqerise Amerikane...e urrej kete realitet qe ndodh shpesh e sidomos ne "African American" shoqeri....me rrenqethet trupi e me gezon fakti qe shume prej tyne po perparojne...uroj te shihen me synin ndihmues e me deshire te ndryshimit kjo shtrese e "Projects"..flimi i bukur dhe interpretime origjinale e rekomandoj vec keni me kjajte

uh te dy po pres me i paaaa

thnx for sharing


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2959 sec, 0.0988 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,100kB